Swiatgwiazd.pl
Dagmara Kaźmierska - dzieciństwo syna

TRICOLORS/East News

Conan zdradził, jaką matką jest Dagmara Kaźmierska. Niebezpieczną sytuację obrócił w żart

27 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Dagmara Kaźmierska od lat cieszy się opinią jednej z najpopularniejszych „Królowych życia”. W ostatnim czasie coraz większą rozpoznawalność zyskuje także jej syn. Conan udzielił niedawno wywiadu, w którym opowiedział o swojej relacji z mamą. Choć jedną z historii obrócił w żart, niektórym może się ona nie spodobać.

  • Dagmara Kaźmierska zasłynęła jako bohaterka programu TTV „Królowe życia”

  • Temperamentna blondynka jest mamą 20-letniego Conana Kaźmierskiego

  • Przy okazji Dnia Matki młody mężczyzna udzielił szczerego wywiadu

Dagmara Kaźmierska od kilku lat bryluje w rodzimym show-biznesie. Sławę przyniósł jej oczywiście program „Królowe życia”, który po raz pierwszy pojawił się na antenie TTV w 2018 roku. Wyróżniająca się z tłumu blondynka występuje w nim od samego początku.

Jaką mamą jest Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska kocha obecność kamer, przed którymi zazwyczaj występuje w towarzystwie swojego przyjaciela, Jacka. W jej otoczeniu często pojawia się także syn o imieniu Conan. 20-latek jest bardzo związany ze sławną mamą. Od pewnego czasu sam zyskuje też coraz większą rozpoznawalność.

Popularność Conana wiąże się przede wszystkim z jego aktywnością w mediach społecznościowych. Od czasu do czasu młody mężczyzna udziela także wywiadów. Dokładnie tak było między innymi z okazji Dnia Matki. Syn Kaźmierskiej wziął udział w rozmowie, podczas której wrócił pamięcią do swojego dzieciństwa.

W trakcie rozmowy, na którą powołuje się serwis internetowy Radia Zet, 20-letni Conan przedstawił swoją mamę ze strony, która niekoniecznie spodoba się każdemu odbiorcy. Syn bohaterki „Królowych życia” wrócił bowiem do sytuacji, podczas której mama zapomniała wyciągnąć go z kąpieli.

Urszula Dudziak

Urszula Dudziak odchodzi z "The Voice of Poland"? Będzie realizować się w inny sposób, ma plany

CZYTAJ DALEJ

- Pamiętam jedną taką sytuację z dzieciństwa, jak mama o mnie zapomniała i siedziałem w wannie chyba z 5 godzin – wyznał w wywiadzie Conan.

Zaraz po tym mężczyzna postanowił jednak obrócić całą sytuację w żart. Wyraźnie rozbawiony stwierdził, że mimo zimnej wody pięciogodzinny pobyt w wannie nie był dla niego niczym złym. Po chwili zastanowił się, czy to właśnie dzięki temu dziś lubi morsować. Na jego słowa odpowiedziała Dagmara Kaźmierska.

„Królowa życia” również podeszła do całej sytuacji z uśmiechem na ustach. Wyjaśniła, że opisywana historia wydarzyła się, gdy oboje z Conanem mieszkali jeszcze w Ameryce. Przyznała, że wraz z „przyjacielem Karuzelą” zapomnieli o dziecku. Gdy sobie o nim przypomnieli, ono nie wyglądało jednak na niezadowolone.

- Był pomarszczony jak bibuła, ale dziecko uradowane – dodała.

Conan złożył życzenia matce

Nieco ponad miesiąc temu – a dokładnie 12 kwietnia – swoje 46. urodziny obchodziła Dagmara Kaźmierska. Cudownych życzeń i pamiątkowego zdjęcia nie zabrakło również na profilu „Conana Bestii”. Syn celebrytki, którego na Instagramie obserwuje już ponad 200 tysięcy użytkowników, zamieścił w sieci fotografię i dwa niezwykle wzruszające zdania.

- Zdrowia mamusiu i niech się farci. Kocham Cię najmocniej na Świecie – napisał na Instagramie.

Zobaczcie sami:


Źródło: Radio Zet, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >