Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka jest już dorosłą kobietą. Tak wygląda Maria
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 15.01.2023 09:20

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka jest już dorosłą kobietą. Tak wygląda Maria

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk
fot. KAPiF

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk pobrali się pod koniec lat 90. Przez dwie dekady tworzyli małżeństwo i mało kto spodziewał się, że ich związek nie przetrwa próby czasu. Mimo rozstania łączy ich córka. Maria w tym roku skończy 23 lata. Czym zajmuje się córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka?

Lata temu, kiedy Maria była jeszcze małą dziewczynką, regularnie pojawiała się na medialnych wydarzeniach, gdzie pozowała do zdjęć u boku swoich rodziców. Dziś jest już dorosła, a swoimi pasjami dzieli się z internautami. Córka aktorów swego czasu musiała stawić czoła niepochlebnym komentarzom, padającym w jej stronę.

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma nietypowe hobby

Ewa Gawryluk jest popularną aktorką, która na początku lat 90. ukończyła słynną, łódzką filmówkę. Tuż po zakończeniu studiów otrzymała angaż w sztuce pt. "Czego nie widać", a na kolejne propozycje nie trzeba było długo czekać. Dziś artystka może pochwalić się pokaźną listą produkcji, w których wzięła udział.

W 1999 roku Ewa poślubiła Waldemara Błaszczyka, aktora znanego m.in. z filmu "Kochaj mnie, kochaj" czy serialu "Na Wspólnej". Para doczekała się córki Marii, która przyszła na świat w 2000 roku. Lata temu cała rodzina kilkukrotnie pojawiła się na wydarzeniach medialnych i chętnie pozowała do zdjęć. W 2021 roku nieoczekiwanie Ewa i Waldemar ogłosili rozstanie.

Obecnie Maria studiuje filologię angielską. W wolnym czasie rozwija również swoją pasję, jaką jest charakteryzacja. Efektami pracy chwali się w sieci, a niektóre ze zdjęć spotykają się ze skrajnymi komentarzami. Maria stawia bowiem na mroczne kreacje, w których nie brakuje sztucznej krwi, ran i blizn.

Maria Błaszczyk o planach na przyszłość

Charakteryzacje wykonane przez córkę Ewy Gawryluk swego czasu spotkały się z niepochlebnymi komentarzami. Jak wspomina sama autorka:

Słyszałam, że powinnam iść do kościoła pomodlić się, że rodzice na pewno się mną nie zajmują, bo mam takie, a nie inne hobby. Ale ta krytyka w żaden sposób na mnie nie wpłynęła — wyznała Maria w rozmowie z Plejadą. Maria Błaszczyk nie wiąże jednak przyszłości z mrocznymi charakteryzacjami. Twierdzi, że w Polsce nie ma wystarczającego zapotrzebowania na tego rodzaju artystów. Córka aktorów ma na swoim koncie również granie w zespole, jednak również zdecydowała się zrezygnować z tego zajęcia. Zdecydowała się na inną drogę zawodową i po zakończeniu studiów planuje rozpocząć studia podyplomowe, by ostatecznie zająć się marketingiem w mediach społecznościowych.

— Obecnie jestem na drugim roku filologii angielskiej. Zawsze lubiłam język angielski, więc poszłam tą drogą. Później chciałabym skończyć studia podyplomowe na kierunku digital media i zajmować się marketingiem w social mediach. Nie chcę być instagramową influencerką, bardziej kręci mnie ta techniczna strona, czyli prowadzenie social mediów innych osób — zdradziła Plejadzie Maria Błaszczyk. Zobacz zdjęcia:

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

 

 

Post udostępniony przez Maria Błaszczyk (@bloody.mary.13)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

 

 

Post udostępniony przez Maria Błaszczyk (@bloody.mary.13)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

 

 

Post udostępniony przez Maria Błaszczyk (@bloody.mary.13)

 

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk z córką
Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk z córką, fot. KAPiF
Ewa Gawryluk z córką
Ewa Gawryluk z córką, "Forget me Not - miasto syren", fot. KAPiF
Ewa Gawryluk z córką
Ewa Gawryluk z córką, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

Marina Szczęsna pokazała nowy talent synka. 4-letni Liam nie ma sobie równych

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: plejada.pl