Swiatgwiazd.pl
Córka Ewy Kasprzyk, Małgorzata Bernatowicz dziś wygląda oszałamiająco. Gwiazda sporo schudła

Instagram.com/carmell_officia

Córka Ewy Kasprzyk, Małgorzata Bernatowicz dziś wygląda oszałamiająco. Gwiazda sporo schudła

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Małgorzata Bernatowicz, powszechnie znana jako Carmell przeszła niesamowitą metamorfozę. Córka Ewy Kasprzyk bardzo schudła i nie przypomina tej samej piosenkarki sprzed kilku lat. Wielu ludzi przyznaje, że jest coraz bardziej podobna do swojej popularnej mamy.

  • Małgorzata Bernatowicz to córka aktorki Ewy Kasprzyk

  • Piosenkarka schudła wiele kilogramów

  • Fani przyznają, że robi się coraz bardziej podobna do swojej mamy

Małgorzata Bernatowicz niejednokrotnie zaskakiwała swoim talentem wokalnym, prezentując go m.in. w słynnych programach typu talent-show. Tym razem postanowiła zaimponować swoją wielką metamorfozą.

Małgorzata Bernatowicz schudła wiele kilogramów

Fani, którzy regularnie obserwują media społecznościowe Małgorzaty Bernatowicz mają świadomość, że jej praca nad wyglądem przyniosła niesamowite, a przede wszystkim oczekiwane rezultaty.

Córka Ewy Kasprzyk jeszcze kilka lat temu zmagała się z nadprogramowymi kilogramami, z którymi na szczęście zdołała sobie poradzić. Przeszła przez wielką metamorfozę, a internauci nie mogą powstrzymać się od komplementów.

Na Instagramie piosenkarki pojawiły się fotografie, na których widać, że wyraźnie schudła, w czym miała pomóc jej zmiana nawyków oraz joga, którą praktykuje od jakiegoś czasu. Obserwujący twierdzą, że bardzo upodobniła się do swojej mamy.

Instagram słynnej Carmell śledzi niewiele ponad 2 tys. osób, jednak stara się być bardzo aktywna. Regularnie zamieszcza nowe zdjęcia, dzięki którym obserwujących przybywa. Aktywna jest także na platformie YouTube, gdzie publikuje swoje utwory lub covery.

Kim jest córka Ewy Kasprzyk?

Małgorzata Bernatowicz od dłuższego czasu próbuje swoich sił w roli artystki i trzeba przyznać, że wychodzi jej to całkiem dobrze. Kilka lat temu występowała w słynnym programie „Must be the music”, w którym dotarła do finału.

Co więcej, brała udział również w talent show „The Voice of Poland” oraz w preselekcjach na Eurowizję w 2017 roku. Miała okazję spełnić się również w roli jurorki. Miało to miejsce w programie „Śpiewajmy razem. All togheter now”.

Niestety bywały w jej życiu również gorsze chwile. Przez wiele lat zmagała się z depresją, o czym opowiedziała podczas wywiadu dla magazynu „Gala”. Na szczęście to już przeszłość, a obecnie wszystko zmierza ku polepszeniu, nawet w kontaktach z mamą.

- Przez wiele lat zmagałam się z bardzo ciężką depresją. To był koszmarny okres. Naprawdę nie potrafiłam sobie pomóc. A tym bardziej inni. Mama, lekarze, przyjaciele. Teraz gdy jest dobrze, a nawet bardzo dobrze, to umiem układać relacje z ludźmi, bo sama ze sobą się porozumiałam. Wszystko się polepsza. Nie tylko kontakt z mamą - czytamy w „Gali”.

Życzymy samych sukcesów!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Doda w skąpym bikini szaleje na plaży. "Wyglądasz jak sztabka złota"

  • Najnowsze zdjęcie Emilii Korolczuk wywołało lawinę komentarzy. Chodzi o dziecko

  • Katarzyna Dowbor na zdjęciu z dzieciństwa. "Królowa jest tylko jedna"

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >