Swiatgwiazd.pl
Doda

TRICOLORS/East News

Doda w skąpym bikini szaleje na plaży. "Wyglądasz jak sztabka złota"

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Na profilu Dody właśnie pojawiło się nowe nagranie - sądząc po otoczeniu, jakie ukazuje, piosenkarka przebywa właśnie na wakacjach. Uwagę wielu fanów przykuł zwłaszcza strój kąpielowy właścicielki konta w social mediach. Do publikacji Dorota Rabczewska dołączyła również niezwykle tajemniczy wpis.

  • Doda wypoczywała ostatnio na wakacjach w Meksyku

  • Wiele wskazuje na to, że obecnie znów udała się na wypoczynkowy wyjazd

  • Uwagę internautów przyciągnął strój, w którym wokalistka wystąpiła na najnowszym nagraniu opublikowanym w sieci

  • Zainteresowanie wzbudza również tajemnicza notka dołączona do filmiku

Pochodząca z Ciechanowa Dorota Rabczewska, znana szerszemu gronu odbiorców jako Doda, zdobyła ogólnopolską popularność między innymi dzięki współpracy z zespołem Virgin. Przez lata istnienia na polskiej scenie muzycznej piosenkarka zdobyła pokaźne grono fanów - jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 1 mln użytkowników. Doda chętnie dzieli się z nimi wspomnieniami z minionych dni.

Wakacje Dody

Niedawno na instagramowym profilu Dody pojawiła się kolekcja zdjęć z jej egzotycznych wakacji. Piosenkarka wybrała się za ocean zimą. Celem jej podróży był gorący Meksyk.

To właśnie w tym kraju Doda świętowała 37. rocznicę urodzin. Towarzyszyło jej w tym grono przyjaciółek. Panie balowały nie tylko w sam dzień urodzin, czyli 15 lutego. Jak wspominała wokalistka w jednej z relacji live, zabawa trwała przez tydzień.

- Tequila się leje strumieniami oraz fontannami. (...) No, ale jestem na wakacjach, są moje urodziny, nie będę sobie absolutnie niczego odmawiać - relacjonowała Doda na InstaStories.

[EMBED-1491]

Piosenkarka znów wypoczywa na plaży

Wiele wskazuje na to, że Doda znów zapragnęła nieco odpocząć od codzienności i wybrała się w kolejną podróż. Sugeruje to najnowsza instagramowa wrzutka piosenkarki. Tym razem na profilu wokalistki w social mediach pojawiło się krótkie nagranie.

Na filmiku widać, jak Doda biegnie po plaży prosto do wody. Uśmiechnięta piosenkarka pokazała się internautom w czarnym stroju kąpielowym ozdobionym łańcuszkami w złotym kolorze, który natychmiast przykuł uwagę komentujących. Użytkownicy sieci pytali o to, gdzie wokalistce udało się zakupić taki komplet.

- Wyglądasz jak sztabka złota. Doda Elektroda - zachwyca się jedna z fanek.

To, co wzbudza ciekawość wielu internautów, to również słowa wypowiadane na filmiku przez piosenkarkę, podobnie jak notka, którą Doda dodała do publikacji. Przed tym, jak bohaterka nagrania zaczyna biec w stronę wody, zastanawia się bowiem na głos: „zobaczmy, jak wygląda morze - bo tutaj wygląda inaczej, zupełnie”.

Równie tajemniczy jest podpis dołączony do filmiku. W krótkiej notce Doda przypomina o tym, że bardzo często „nic nie jest takie, na jakie wygląda”. Na końcu zdania piosenkarka dodała zieloną emotikonę symbolizującą kłębek wełny.

Czyżby Doda chciała przekazać w ten sposób fanom, by spróbowali podążyć jej tropem myślenia po przysłowiowej nitce aż do kłębka? Osoby, których zaciekawiła ta zagadka, najprawdopodobniej będą musiały poczekać na jej rozwiązanie. Być może piosenkarka sama podsunie je w stosownym czasie.

[EMBED-1815]

[EMBED-1816]

[EMBED-1817]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Wprost, WP

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >