Swiatgwiazd.pl
Emilia Korolczuk

Kadr z programu "Rolnicy. Podlasie" Fokus TV; screen youtube.com/FOKUS TV

Emilia Korolczuk wyczekuje narodzin córeczki. Najnowsze zdjęcie wywołało lawinę komentarzy

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Emilia Korolczuk już niebawem zostanie matką. Rolniczka, która odlicza dni do rozwiązania, właśnie zamieściła w sieci wymowny post. Żartobliwa publikacja nawiązuje do tego, co czeka właścicielkę Rancza Laszki po porodzie. Na profilu zaroiło się od komentarzy, fani pospieszyli ze słowami otuchy.

  • Emilia Korolczuk spodziewa się dziecka

  • Już niebawem powita na świecie córeczkę

  • Rolniczka zamieściła ostatnio post, w którym nawiązała do życia z maluchem u boku

  • Fani natychmiast zasypali sekcję komentarzy słowami otuchy

Emilia Korolczuk jest obecnie jedną z najpopularniejszych rolniczek w Polsce. Zawdzięcza to przede wszystkim udziałowi w programie „Rolnicy. Podlasie”, który pojawia się na antenie Fokus TV. Fani serialu dokumentalnego od dawna wiedzą już, że niebawem w życiu Emilii Korolczuk rozpocznie się nowy rozdział.

Emilia Korolczuk spodziewa się dziecka

Wieść o ciąży Emilii Korolczuk obiegła media w lutym 2021 roku. Doniesienia potwierdziła sama rolniczka, która zgodziła się porozmawiać o tym z reporterami Super Expressu.

Emilia Korolczuk wyjawiła wówczas parę szczegółowych informacji dotyczących jej życia prywatnego. Jak przyznała, ona i jej partner oczekują narodzin córeczki. Lekarze wyznaczyli termin porodu na dzień 3 czerwca. Rolniczka podzieliła się wówczas także tym, jakie imię ona i jej ukochany wybrali dla dziewczynki. Okazało się, iż córka Emilii Korolczuk otrzyma imię Laura.

Fani, o czym przekonała się niedawno Emilia Korolczuk, zareagowali na wieść o ciąży entuzjastycznie. Niedawno rolniczka pochwaliła się w sieci prezentami, jakie miała otrzymać od rodaków. Wiele z nich przeznaczono dla małej Laury; wśród podarków znalazły się między innymi ubranka z podobiznami zwierzątek i zabawki, za co bohaterka programu „Rolnicy. Podlasie” serdecznie dziękowała na łamach Facebooka.

[EMBED-1491]

Rolniczka oznajmia gotowość na narodziny córki

Termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Na oficjalnym profilu Emilii Korolczuk pojawił się dziś żartobliwy post, w którym rolniczka nawiązała do życia, jakie czeka ją po przyjściu Laury na świat. Do zobrazowania tej wizji bohaterka programu „Rolnicy. Podlasie” wykorzystała nietypowe zdjęcie.

W najnowszej publikacji Emilii Korolczuk możemy zobaczyć dziecięce łóżeczko. Nie jest ono jednak zwyczajne - otacza je bowiem kolczasty drut, którym bywają zabezpieczane więzienne mury. Grafikę objaśniał napis: „kiedy spodziewasz się, że dziecko będzie takie samo jak ty”.

- Jesteśmy gotowi na przybycie Laury  - oznajmiła w krótkiej notce dołączonej do zdjęcia Emilia Korolczuk.

Fani mogą domyślać się, iż bohaterka programu „Rolnicy. Podlasie” miała w ten sposób na myśli to, iż mała Laura będzie miała skłonności do psot czy ucieczek z bezpiecznego miejsca. Internauci nie mają jednak wątpliwości, iż córka Emilii Korolczuk będzie raczej ucieleśnieniem swojej mamy - osobą spokojną i kochającą zwierzęta. Czy tak będzie naprawdę? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze poczekać.

- Emilko, aż tak źle nie będzie. Pozdrawiam, życzę zdrowia i szczęśliwego rozwiązania, a córeczka aż takiego zabezpieczenia nie będzie potrzebować. Będzie spokojna po Tobie - przewiduje jedna z internautek.

- Ja liczę na to, że będzie taka jak mama.... kochająca zwierzęta oczywiście. Dla kobiety nie ma przeszkód nie do pokonania więc ;-) - dodał ktoś inny.

[EMBED-1809]

[EMBED-1810]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, Eska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >