Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Michała Wiśniewskiego szczerze o chorobie brata. Jest dla niego wielkim wsparciem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.02.2022 01:00

Córka Michała Wiśniewskiego szczerze o chorobie brata. Jest dla niego wielkim wsparciem

Michał Wiśniewski
instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski lubił szokować nie tylko swoim wyglądem, ale również życiem prywatnym. Z licznych związków artysta ma ukochane dzieci. Dwójka z nich, Xavier i Fabienne, ostatnio w wywiadzie dla TVN opowiedzieli o relacjach rodzinnych i zdrowiu psychicznym. Lider zespołu Ich Troje, Michał Wiśniewski, miał bujną karierę muzyczną oraz kontrowersyjne życie prywatne. Artysta za sprawą swoich czerwonych włosów zostanie zapamiętany w polskiej popkulturze na wiele lat. Mimo iż muzyk coraz rzadziej tworzy piosenki, nadal udziela się w mediach za sprawą programu Twoja twarz brzmi znajomo. Piosenkarz jest jednym z jurorów tego muzycznego show.

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego od lat opiewało w skandale. Piosenkarz nie miał szczęścia do miłości. Do 2001 roku piosenkarz związany był z Magdą Femme. Następnie jego partnerką była Mandaryna, z którą ma dwójkę dzieci: Xaviera i Fabienne. Kolejną miłością Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak. Z nią również doczekał się pociech: Etiennette i Vivienne. W 2012 roku został mężem Dominiki Tajner, ale związek nie przetrwał próby czasy. Dziś piosenkarz kocha Polę Wiśniewską, z którą ma syna, Falco.

Córka Michała Wiśniewskiego szczerze o rodzinie i zdrowiu psychicznym

Najstarsza córka wokalisty, osiemnastoletnia Fabienne, udzieliła wywiadu dla serwisu cozatydzien.tvn.pl. Podczas rozmowy opowiedziała o szczególnych relacjach, które łączą jej mamę, Mandarynę, z pozostałymi żonami ojca. Dziewczyna wspomniała również o bracie, który cierpi na depresję. Chłopak jakiś czas temu przyznał, że miał myśli samobójcze.

- Nie chcę mówić, że to, że takie myśli przychodzą do ludzi w naszym wieku jest oczywiste, ale z moich obserwacji wynika, że w dzisiejszych czasach depresyjne stany wśród młodzieży to norma. Takie myśli przychodzą czasem raz, czasem kilka razy, czasem zostają na dłużej. To, jak szybko udaje się z nimi uporać, to kwestia indywidualna — wyjaśniła córka Michała Wiśniewskiego. Fabienne Wiśniewska przyznała, że rozumie ciężką sytuację brata i zapewnia, że w każdym momencie może on liczyć na wsparcie siostry.

- On zawsze jest pierwszą osobą, do której dzwonię, kiedy chcę się czymś podzielić. Wiem, że w drugą stronę działa to tak samo. Razem przechodziliśmy przez te trudniejsze okresy na etapie dojrzewania, ale ja też jestem takim człowiekiem, że nie narzucam się z pomocą. Jeśli ktoś o nią poprosi, na pewno ją dostanie, ale nie chcę nikogo tym osaczyć czy ingerować w jego sferę emocjonalną. Nie chcę robić czegoś wbrew komuś — wyznała Fabienne podczas wywiadu. Dla dorastających dzieci ważnym aspektem jest relacja domowa z rodzicami, a ta jak się okazuje, jest niespodziewanie dobra. Zarówno Xaviery jak i Fabienne mają bardzo dobre stosunki z nową partnerką Michała Wiśniewskiego. Dorosła córka dojrzale podchodzi do decyzji ojca oraz z pozytywnie odbiera jego ukochaną.

- Wszyscy mamy z Polą dobre stosunki. W tym wszystkim chodzi o to, żeby tata był szczęśliwy. Nic więcej mnie nie interesuje. Chcę, żeby czuł się dobrze i żeby ktoś go dobrze traktował. Jeśli z Polą jest mu dobrze, to czemu nie? Nie zastanawiam się nad tym, czy powinnam ją lubić, czy nie. Dobrze im jest razem, ja się z tego powodu cieszę, więc dbam o to, żeby nasza relacja też była w porządku — przyznaje córka Michała Wiśniewskiego. Po licznych burzach życie dorastających dzieci Michała Wiśniewskiego zaczyna się układać. Niektóre z nich idą ścieżką popularnego ojca, jak piętnastoletnia Etiennette, która ostatnio wydała swoją płytę. Czy będzie godnym następcą uwielbianego wokalisty zespołu Ich Troje? Na kolejne projekty dzieci piosenkarza czekamy z niecierpliwością.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Łzy same napływają do oczu, mamy zwiastun filmu o Ani Przybylskiej. Ujawniono nieznane materiały

  2. Zalana łzami gwiazda TVN przekazała pilną wiadomość ws. chorego na raka synka

  3. Ciężko uwierzyć, co nagle pojawiło się na profilu Beaty Kozidrak. Fani nie mieli pojęcia, co zamierza

Źródło: Jastrząb Post