Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Pakosińskiej jest już dorosła. Maja rozwija karierę i jest szczęśliwie zakochana w kobiecie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.02.2024 07:07

Córka Pakosińskiej jest już dorosła. Maja rozwija karierę i jest szczęśliwie zakochana w kobiecie

Katarzyna Pakosińska
Córka Katarzyny Pakosińskiej związała się z kobietą, fot. KAPiF

Katarzyna Pakosińska ma już dorosłą córkę. 20-latka powoli układa sobie życie. W tym roku ogłosiła, że chce pójść w ślady znanej mamy. Na razie podbija media społecznościowe, gdzie chwali się ukochaną, śliczną partnerką.

Katarzyna Pakosińska: rodzina, dzieci, mąż

Kasia Pakosińska stała się znana dzięki występom w Kabarecie Moralnego Niepokoju. W 2011 odeszła z formacji i samodzielnie rozwija karierę. Pracuje też w warszawskich teatrach Capitol i Kamienica, a od 2022 można oglądać ją w magazynie "Poranny rogal" kanału Zoom TV. Pojawiała się w programach "Taniec z Gwiazdami" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo". Według naszych informacji została nową gospodynią “Pytania na śniadanie”. Także w jej prywatnym życiu zaszło wiele zmian.

W 2017 roku Katarzyna po raz drugi wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest gruziński dziennikarz, Irakli Basilaszwili. Z pierwszym mężem Tomaszem ma córkę Maję Antoninę. Dziewczynka przyszła na świat w 2003 roku i 26 grudnia będzie obchodzić 20. urodziny. 

W 2023 w życiu córki Pakosińskiej zaszło wiele zmian. Pojawiła się z mamą w telewizji i zdecydowała, co chce robić w życiu. Jak wygląda i co robi Maja Wiaderny? Uroda 20-latki robi wrażenie, poniżej szczegóły.

Katarzyna Pakosińska z mężem
Katarzyna Pakosińska z mężem, fot. KAPiF
Katarzyna Pakosińska drżała o swoje zdrowie. Dziś zachęca kobiety do badań Katarzyna Pakosińska pokazała zdjęcie z mężem. Fani są zachwyceni. "Jacy wy piękni jesteście nieprzyzwoicie"

Co robi teraz i jak wygląda córka Katarzyny Pakosińskiej?

W styczniu 2023 roku Katarzyna i jej córka Maja Wiaderny gościły razem na kanapie w „Dzień dobry TVN”. Opowiedziały o łączącej je więzi, a córka Pakosińskiej przyznała, że chce pójść w ślady mamy. Po maturze zrobiła sobie tzw. gap year, czyli rok przerwy od nauki, podczas którego przygotowywała się do egzaminów wstępnych do szkoły teatralnej.

Jest to spore zaskoczenie, ponieważ tworzyłam taką historię, że to nie jest łatwy zawód. I Maja widziała, że bycie na scenie wiąże się nie tylko z wytuszowaną rzęsą, piękną suknią i światłami rampy, tylko że matka jest niedospana, że jest niedojedzona, że jest zaganiana, że nie ma wolnego wtedy, kiedy powinno być to wolne – wyjaśniła wtedy Katarzyna.

Maja zapewniła wtedy, że właśnie dlatego, że nie ma koloryzowanego obrazu aktorstwa, jest pewna, że chce to robić. Na razie jednak podbija i internet i media społecznościowe. Na TikToku, który na razie jest prywatny, udało się jej zebrać 24 tysiące obserwujących. Biorąc pod uwagę, że jej znaną mamę obserwuje tam ponad 26 tysięcy, to naprawdę świetny wynik.

Urodę córki Pakosińskiej oraz jej codzienność możemy za to oglądać na Instagramie. Na zdjęciach widać, jak eksperymentuje z wizerunkiem i często zmienia fryzury. Fotografie pokazują też jej szczęście u boku prześlicznej brunetki, możecie obejrzeć je na końcu tego tekstu.

A jednak Katarzyna ma sobie sporo do zarzucenia jako matce. W jednym z wywiadów bardzo krytycznie oceniła swoje rodzicielstwo, poniżej szczegóły.

Katarzyna Pakosińska w ostrej samokrytyce

We wspomnianym wywiadzie dla „Dzień dobry TVN” Maja opisywała, że życie z artystką sceniczną nie zawsze jest łatwe.

Przed premierą dwa metry odstępu, nie odzywać się, nie podchodzić – żartowała córka Pakosińskiej.

Sama Katarzyna ma sobie sporo do zarzucenia.

Wydaje mi się, że jestem lepszą ciocią, niż mamą. Jako mama popełniłam mnóstwo błędów, obarczając Maję, która rosła przy mnie, mnóstwem rzeczy, których nie powinnam na nią zrzucać. One brały się z tego, że nie byłam jeszcze poukładana sama ze sobą. To ja byłam wszędzie fruwająca, jeszcze z nieprzepracowanymi lękami wyniesionymi z mojego domu – wyznała aktorka w podcaście „Po macoszemu”.

Na zdjęciach widać jednak szczęśliwą, pewną siebie dziewczynę. A to chyba najważniejsze?

Maja, córka Katarzyny Pakosińkiej
Maja Wiaderny, córka Katarzyny Pakosińskiej, z dziewczyną, fot. instagram.com/wiaadro
Maja, córka Katarzyny Pakosińskiej
Maja Wiaderny, córka Katarzyny Pakosińskiej, z dziewczyną, fot. instagram.com/wiaadro
Maja, córka Katarzyny Pakosińkiej
Maja Wiaderny, córka Katarzyny Pakosińskiej, z dziewczyną, fot. instagram.com/wiaadro
Maja, córka Katarzyny Pakosińskiej
Maja Wiaderny, córka Katarzyny Pakosińskiej, fot. instagram.com/wiaadro
Katarzyna Pakosińska z córką Mają
Katarzyna Pakosińska z córką Mają w 2023 roku, fot. instagram.com/katarzyna_pakosinska
Katarzyna Pakosińska z córką Mają
Katarzyna Pakosińska z córką Mają w 2011 roku, fot. KAPiF
Katarzyna Pakosińska z córką Mają
Katarzyna Pakosińska z córką Mają w 2006 roku, fot. KAPiF

Źródło: Po macoszemu, Dzień dobry TVN