Swiatgwiazd.pl
Tomasz Kot

Jan Bielecki/East News

Córka Tomasza Kota zagra w nowym serialu Netflixa. Tata musi pękać z dumy

5 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Tomasz Kot ma ogromne powody do dumy. Jego 14-letnia córka Blanka zadebiutuje na wielkim ekranie. Otrzymała angaż w nowym serialu Netflixa, którego reżyserem jest Jan Holoubek. Produkcja nosi nazwę „Wielka woda” i ujrzy światło dzienne już w przyszłym roku.

  • Córka Tomasza Kota dostała angaż w serialu Netflixa

  • Produkcja nosi nazwę „Wielka woda”

  • Blanka wcieli się w postać Klary Marczak

Sam fakt angażu do tak renomowanej produkcji, reżyserowanej przez uznanego reżysera może być powodem do dumy dla 14-latki i jej rodziców, ale warto zaznaczyć, że obok niej wystąpią również bardzo znane postacie polskiej sceny filmowej.

Córka Tomasza Kota zagra w serialu Netflixa

Tomasz Kot jest bardzo zapracowanym aktorem. Już wkrótce światło dzienne ujrzą dwie produkcje z jego udziałem. Wszystko wskazuje na to, że córka aktora, 14-letnia Blanka postanowiła wziąć przykład ze swojego utalentowanego taty.

Dziewczyna ma na swoim koncie jedną rolę dubbingową w serialu Disney Channel pt. „Ogarnij to”. Teraz stanie przed znacznie poważniejszym i trudniejszym zadaniem. Otrzymała angaż w serialu Netflixa pt. „Wielka woda”, w którym wcieli się w postać Klary Marczak.

Reżyserem serialu jest Jan Holoubek, czyli prywatnie mąż popularnej, polskiej aktorki Magdaleny Różczki. Produkcja opowiada o trójce ludzi - urzędniku, hydrolożce oraz mieszkańcu podwrocławskiej wsi, którzy będą musieli sobie poradzić z dramatyczną sytuacją, która nastąpi chwilę przed powodzią.

manowska

Marta Manowska pokazała zdjęcie z Grecji. Kim jest mężczyzna u jej boku?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Warto zaznaczyć, że Blanka będzie miała od kogo czerpać inspirację. W serialu obok niej zagrają utalentowani i doświadczeni aktorzy, a prywatnie koledzy z branży jej ojca. Zaliczają się do nich m.in.:  Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Ireneusz Czop, Anna Dymna, czy Jerzy Trela.

Blanka Kot zadebiutuje na ekranie

Tomasz Kot prowadzi swoje media społecznościowe bardzo regularnie, jednak rzadko kiedy decyduje się na publikację czegokolwiek, związanego z rodziną. Równie nieczęsto pokazuje światu swoją córkę, jednak kiedyś zdołał zaskoczyć wszystkich.

Blanka towarzyszyła swojemu tacie podczas premiery francusko-hiszpańsko-niemieckiego thrillera pt. „Wróg doskonały”. Wówczas wszyscy podziwiali w jak błyskawicznym tempie wyrosła córeczka aktora i fotograf.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >