Swiatgwiazd.pl
Anna Dymna omal nie trafiła do zakładu psychiatrycznego. Aktorka odmówiła pomocy

Piotr Molecki/East News

Anna Dymna omal nie trafiła do zakładu psychiatrycznego. Aktorka odmówiła pomocy

5 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Anna Dymna należy do grona aktorek, które nie miały łatwego życia. Gwiazda niejednokrotnie skarżyła się na to, że prześladuje ją pech, a mimo to w dalszym ciągu z optymizmem i uśmiechem podchodzi do życia. Był moment, w którym była o włos pr

  • Anna Dymna ma za sobą serię przykrych zdarzeń

  • Aktorka mogła trafić do zakładu psychiatrycznego

  • Odmówiła pomocy znajomemu psychiatrze

Wiele lat temu Anna Dymna zmagała się z bardzo ciężkimi chwilami swojego życia. Aktorka wielokrotnie została wystawiona na próbę przez los, jednak ze wszystkim doskonale umiała sobie poradzić. Co spotkało artystkę, że omal nie trafiła do szpitala psychiatrycznego?

Anna Dymna o przykrych momentach w swoim życiu

Jakiś czas temu Anna Dyma udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu "Twój Styl", w którym stwierdziła, że los płatał jej tragiczne figle, przez które omal nie zwariowała. Gwiazda była o włos od przypłacenia zdrowiem psychicznym, jednak na szczęście ze wszystkiego wychodziła z pozytywnej strony.

Przyznała się także do tego, że zdarza się jej czuć rozpacz, jednak stara się nie rozpamiętywać tego, co ją spotkało, gdyż mogłaby wpaść w przysłowiową "czarną dziurę". Niejednokrotnie przyznawała, że prześladuje ją pech. Niestety, ma stosowne powody, by tak twierdzić.

Pierwszą przykrą chwilą, jaka wydarzyła się w jej życiu była utrata męża, Wiesława Dymnego. Zmarł, gdy aktorka miała zaledwie 27 lat. Od tamtej chwili nastąpiła seria nieszczęśliwych zdarzeń, z których część o włos nie zakończyła się tragicznie dla niej samej i jej rodziny.

Po jakimś czasie w jej mieszkaniu wybuchł pożar, w czego wyniku spłonęło doszczętnie. Gwiazda odkładała na nie oszczędności przez kilka lat. Później sprawy nabrały jeszcze poważniejszego tonu, gdyż kierowca, który wiózł aktorkę na plan filmowy, zasnął za kierownicą i spowodował wypadek, który wykluczył ją z pracy na kilka miesięcy.

Na tym nie koniec. Podczas zdjęć do filmu pt. "Królowa Bona", gdzie wcieliła się w postać Barbary Radziwiłłówny, wypadła z pędzących sań, przez co doznała urazu kręgosłupa i wstrząsu mózgu. W pewnym momencie, podczas etatu w Teatrze Starym w Krakowie koleżanki wzdychały z ulgą, że karetka, która jedzie na sygnale, nie zmierza po nią.

Anna Dymna miała zostać umieszczona w szpitalu psychiatrycznym

Seria fatalnych zdarzeń w życiu Anny Dymnej doprowadziła do tego, że znalazła się o mały włos przed umieszczeniem w zakładzie psychiatrycznym, do czego namawiał ją jeden ze znajomych krakowskich psychiatrów. Jak twierdzi, miało być dla niej nawet przygotowane miejsce.

- Po serii nieszczęść, które mnie spotkały, słynny krakowski psychiatra zapytał: "Pani Aniu, kiedy pani w końcu do nas przyjdzie?" [...] "Tragedia jedna po drugiej, nikt tego sam nie udźwignie". Odpowiedziałam, że dam sobie radę - powiedziała Anna Dymna dla "Twojego Stylu".

Na szczęście dziś gwiazda nie zmaga się z tak nieprzyjemnymi zdarzeniami, jak przed laty i podchodzi do życia z optymizmem. Przyznaje, że uodporniła się na pecha, a najgorsze chwile ma już za sobą. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Małgorzata Foremniak ma nową miłość. Kim jest jej tajemniczy ukochany?

  • "Rolnicy. Podlasie": Gienek usłyszał zarzuty. Wiadomo, co mu grozi

  • Barbara Burska była pierwszą żoną Karola Strasburgera i aktorką "Misia". Czym się dziś zajmuje?

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Cichopek EA

Życie gwiazd

Kasia Cichopek z mężem ogłosili radosne wieści. Niezwykłe zdjęcie trafiło do sieci

Czytaj więcej >
Dorota Gardias

Życie gwiazd

Dorota Gardias szczerze o walce z rakiem. Guza wykryto u niej już dwa lata temu

Czytaj więcej >
Ala Boratyn

Życie gwiazd

Ala Boratyn z "Blog 27" szuka pracy. Wymieniła swoje doświadczenie, nie tylko muzyka

Czytaj więcej >
Junior

Życie gwiazd

Syn Krawczyka wystąpił w programie TVN. Zabrał głos nt. Ewy Krawczyk

Czytaj więcej >
Karolina Małysz

Życie gwiazd

Karolina Małysz opowiedziała o życiu po ślubie. Wiele rzeczy ją zaskoczyło

Czytaj więcej >
świeczka

Życie gwiazd

Nie żyje znany polski artysta Michał Banaszek

Czytaj więcej >