Małgorzata Foremniak Żródło: Piotr Molecki/East News

Małgorzata Foremniak ma nową miłość. Kim jest jej nowy ukochany?

4 Maj 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Media przekazują dobre wieści ws. Małgorzaty Foremniak. Jeden z tabloidów twierdzi, że aktorka poznała niedawno mężczyznę, z którym być może spróbuje ułożyć sobie życie. Co więcej, para miała spotkać się pierwszy raz za granicą, gdzie gwiazda podróżowała w celu złożenia wizyty jednej z bliskich osób.

  • Media donoszą o nowej znajomości Małgorzaty Foremniak
  • Aktorka miała poznać nauczyciela tańca w Hiszpanii
  • Gwiazda kina i telewizji dwukrotnie wychodziła za mąż

Małgorzata Foremniak zdobyła przychylność tysięcy telewidzów między innymi dzięki roli doktor Zosi w popularnym serialu TVP „Na dobre i na złe”. Wraz z popularnością przyszło również zainteresowanie rodaków życiem osobistym aktorki. Obecnie internautów również to, jak wygląda sytuacja miłosna gwiazdy telewizji i kina - pewnych informacji w tej sprawie udzielił tygodnik „Świat i Ludzie”.

Nowa miłość w życiu Małgorzaty Foremniak?

Jak donoszą media, obecnie Małgorzata Foremniak mieszka w cichym, wiejskim domu zlokalizowanym kilka godzin drogi od stolicy Polski. Tam aktorka ma zażywać codziennego spokoju i samotności, co jednak zaczyna być dla niej, jak podaje „Świat i Ludzie”, również pewnego rodzaju strapieniem.

- Dla mnie samotne życie nie bardzo ma sens - mówiła w wywiadzie aktorka.

Niewykluczone, że niebawem życiowa sytuacja Małgorzaty Foremniak ulegnie jednak zmianie. Mogłoby się to stać za sprawą mężczyzny, z którym gwiazda miała poznać się podczas wyjazdu za granicę. Jakiś czas temu, gdy pozwalały na to przepisy, aktorka wybrała się bowiem do jednego z najbardziej słonecznych krajów Europy.

Obrazy Świat gwiazd"Rolnicy. Podlasie": Gienek usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzieniaCzytaj dalej

Małgorzata Foremniak pojechała do Barcelony, by odwiedzić jedną ze swych przyjaciółek. To właśnie w Hiszpanii, donosi tygodnik, gwiazda miała poznać nauczyciela tańca. Mężczyzna zaproponował ponoć, że chętnie oprowadzi aktorkę po okolicy.

Aktorka ma utrzymywać kontakt z mężczyzną nawet po powrocie do Polski. Nauczyciel tańca chciałby ponoć zwiedzić nasz kraj. Niewykluczone, że (kiedy tylko pozwolą na to obowiązujące restrykcje) Małgorzata Foremniak znów spotka się z nim już w naszym kraju. Na ten moment ich relacja nie została jednak oficjalnie potwierdzona u źródła - czas pokaże, czy to właśnie nauczyciel tańca stanie się nowym życiowym partnerem aktorki.

Związki małżeńskie aktorki

O czym nie każdy wie, Małgorzata Foremniak wychodziła za mąż dwukrotnie. Pierwszym wybrankiem aktorki był Tomasz Jędruszczak; para doczekała się córki Aleksandry. W 2005 Tomasz Jędruszczak zginął w wyniku wypadku samochodowego, który miał miejsce pod Białobrzegami.

W późniejszych latach Małgorzata Foremniak poślubiła reżysera i producenta Waldemara Dzikiego. Małżonkowie adoptowali dwoje dzieci, Milenę i Patryka. Związek rozpadł się jednak w 2011 roku. W jednym z wywiadów aktorka podsumowała rozstanie z drugim wybrankiem, twierdząc, iż osobiście uważa za sztukę nie tyle połączenie się w miłości, ile rozstanie z zachowaniem szacunku wobec drugiej osoby.

- Nie jest sztuką połączyć się z miłości. Sztuką jest rozstać się w miłości. Czasami lepiej zrobić cięcie, niż trwać w związku, który nie ma racji bytu - mówiła Małgorzata Foremniak.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik, Eska, Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł