Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Foremniak

Piotr Molecki/East News

Małgorzata Foremniak ma nową miłość. Kim jest jej nowy ukochany?

4 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Media przekazują dobre wieści ws. Małgorzaty Foremniak. Jeden z tabloidów twierdzi, że aktorka poznała niedawno mężczyznę, z którym być może spróbuje ułożyć sobie życie. Co więcej, para miała spotkać się pierwszy raz za granicą, gdzie

  • Media donoszą o nowej znajomości Małgorzaty Foremniak

  • Aktorka miała poznać nauczyciela tańca w Hiszpanii

  • Gwiazda kina i telewizji dwukrotnie wychodziła za mąż

Małgorzata Foremniak zdobyła przychylność tysięcy telewidzów między innymi dzięki roli doktor Zosi w popularnym serialu TVP „Na dobre i na złe”. Wraz z popularnością przyszło również zainteresowanie rodaków życiem osobistym aktorki. Obecnie internautów również to, jak wygląda sytuacja miłosna gwiazdy telewizji i kina - pewnych informacji w tej sprawie udzielił tygodnik „Świat i Ludzie”.

Nowa miłość w życiu Małgorzaty Foremniak?

Jak donoszą media, obecnie Małgorzata Foremniak mieszka w cichym, wiejskim domu zlokalizowanym kilka godzin drogi od stolicy Polski. Tam aktorka ma zażywać codziennego spokoju i samotności, co jednak zaczyna być dla niej, jak podaje „Świat i Ludzie”, również pewnego rodzaju strapieniem.

- Dla mnie samotne życie nie bardzo ma sens - mówiła w wywiadzie aktorka.

Niewykluczone, że niebawem życiowa sytuacja Małgorzaty Foremniak ulegnie jednak zmianie. Mogłoby się to stać za sprawą mężczyzny, z którym gwiazda miała poznać się podczas wyjazdu za granicę. Jakiś czas temu, gdy pozwalały na to przepisy, aktorka wybrała się bowiem do jednego z najbardziej słonecznych krajów Europy.

Małgorzata Foremniak pojechała do Barcelony, by odwiedzić jedną ze swych przyjaciółek. To właśnie w Hiszpanii, donosi tygodnik, gwiazda miała poznać nauczyciela tańca. Mężczyzna zaproponował ponoć, że chętnie oprowadzi aktorkę po okolicy.

Aktorka ma utrzymywać kontakt z mężczyzną nawet po powrocie do Polski. Nauczyciel tańca chciałby ponoć zwiedzić nasz kraj. Niewykluczone, że (kiedy tylko pozwolą na to obowiązujące restrykcje) Małgorzata Foremniak znów spotka się z nim już w naszym kraju. Na ten moment ich relacja nie została jednak oficjalnie potwierdzona u źródła - czas pokaże, czy to właśnie nauczyciel tańca stanie się nowym życiowym partnerem aktorki.

Związki małżeńskie aktorki

O czym nie każdy wie, Małgorzata Foremniak wychodziła za mąż dwukrotnie. Pierwszym wybrankiem aktorki był Tomasz Jędruszczak; para doczekała się córki Aleksandry. W 2005 Tomasz Jędruszczak zginął w wyniku wypadku samochodowego, który miał miejsce pod Białobrzegami.

W późniejszych latach Małgorzata Foremniak poślubiła reżysera i producenta Waldemara Dzikiego. Małżonkowie adoptowali dwoje dzieci, Milenę i Patryka. Związek rozpadł się jednak w 2011 roku. W jednym z wywiadów aktorka podsumowała rozstanie z drugim wybrankiem, twierdząc, iż osobiście uważa za sztukę nie tyle połączenie się w miłości, ile rozstanie z zachowaniem szacunku wobec drugiej osoby.

- Nie jest sztuką połączyć się z miłości. Sztuką jest rozstać się w miłości. Czasami lepiej zrobić cięcie, niż trwać w związku, który nie ma racji bytu - mówiła Małgorzata Foremniak.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Julia Wróblewska dodała wpis informujący o śmierci przyjaciela. Jest pogrążona w smutku

  • Michał Wiśniewski wspomina zmarłego przyjaciela: "Wypłakałem się, na ile miałem sił"

  • Sylwia Bomba osiągnęła wymarzoną wagę. Obecnie zachwyca wyglądem

Źródło: Pomponik, Eska, Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Taniec z gwiazdami

Plotki

Internauci nie zgadzają się z odpadnięciem Izy Małysz z "TzG". Mają inną "faworytkę" do opuszczenia show

Czytaj więcej >
Dzień Dobry TVN

Plotki

Dorota Wellman nie wystąpiła w "Dzień Dobry TVN". Kto pojawił się u boku Marcina Prokopa?

Czytaj więcej >
Andrzej Grabowski

Plotki

Andrzej Grabowski gorzko podsumował medialną działalność Oliwii Bieniuk. Wszystko poszło na żywo

Czytaj więcej >
joanna liszowska

Plotki

Co łączy Pawła Deląga i Joannę Liszowską?

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski potwierdził związek na planie "Down The Road"

Czytaj więcej >
dorota gardias

Plotki

Dorota Gardias opowiedziała o szczegółach choroby nowotworowej

Czytaj więcej >