Sylwia Bomba Żródło: instagram.com@sylwiabomba

Sylwia Bomba osiągnęła wymarzoną wagę. Obecnie zachwyca wyglądem

3 Maj 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Sylwia Bomba ma duży powód do radości. Bohaterka popularnego programu emitowanego na TTV spełniła jedno ze swych marzeń. Chodzi o metamorfozę, jaką niedawno z powodzeniem przeszła. Gwiazda telewizyjnego show ujawniła fanom w mediach społecznościowych, że udało się jej wyszczuplić sylwetkę.

  • Sylwia Bomba przeszła prawdziwą metamofrozę
  • Celebrytka z powodzeniem wyszczupliła sylwetkę
  • Bohaterka programu TTV nauczyła się akceptować siebie taką, jaką jest

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki występowi w programie TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”. Dziś bohaterka formatu cieszy się dużą popularnością, o której świadczy między innymi ilość obserwujących na Instagramie (ponad 700 tys.). To właśnie na łamach swego internetowego zakątka Sylwia Bomba ogłosiła fanom, że udało jej się osiągnąć wyznaczony cel.

Metamorfoza Sylwii Bomby

Sylwia Bomba chętnie aktualizuje swój instagramowy profil, gdzie często pojawiają się bliscy uczestniczki programu „Gogglebox. Przed telewizorem” oraz jej własne zdjęcia. Osoby bacznie obserwujące profil mogły śledzić metamorfozę, której z powodzeniem dokonała celebrytka.

Już parę miesięcy temu Sylwia Bomba wyznała fanom, że tak naprawdę na diecie była od… zawsze. To z powodu problemów natury zdrowotnej. Bohaterka „Gogglebox. Przed telewizorem” zmaga się bowiem z insulinoopornością, potencjalnie prowadzącą do cukrzycy typu II. Pacjenci ze wspomnianym zaburzeniem mają obniżoną wrażliwość organizmu na hormon odpowiedzialny za regulację cukru we krwi (insulinę).

Celebrytka, jak napisała w social mediach, bardzo często ukrywała figurę pod specjalnie dobranymi strojami. W pewnym momencie powiedziała jednak „dość” i postanowiła zawalczyć o spełnienie jednego ze swoich marzeń, jakim było zrzucenie wagi. Z rozmiaru L/XL udało jej się zejść do S/M.

Michał Wiśniewski wspomina zmarłego przyjaciela: Michał Wiśniewski wspomina zmarłego przyjaciela: "Wypłakałem się, na ile miałem sił"Czytaj dalej

Sylwia Bomba wyjawiła nieco więcej szczegółów dotyczących przemiany przy okazji odpowiedzi na pytanie zadane przez fana. Jeden z internautów zapytał o to, ile uczestniczka programu TTV ma wzrostu oraz ile waży. Celebrytka postanowiła podzielić się dokładnymi danymi na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

W odpowiedzi Sylwia Bomba podała nie tylko swój wzrost i wagę, ale również obecny rozmiar ubrań. Bohaterka show „Gogglebox. Przed telewizorem” przedstawiła dane, dzieląc się również innymi marzeniami na najbliższy rok - wśród nich uwzględniła między innymi zmianę miejsca zamieszkania oraz dalszy rozwój kariery.

- Metryczka: 35 lat, 171 cm wzrostu, 38 rozmiar ubrań, waga zwykle 62 kg - napisała Sylwia Bomba.

W zgodzie ze sobą

Jak wyznała w jednym ze wpisów celebrytka, docenianie i akceptowanie samej siebie było dla Sylwii Bomby czymś, czego musiała się nauczyć. Z czasem bohaterka programu TTV doszła do momentu, w którym zaczęła lubić swój wygląd i te jego elementy, które wcześniej uznawała za niedoskonałości. Swój udział w tym procesie miały książki oraz ciężka praca nad własnym charakterem. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować bohaterce „Gogglebox. Przed telewizorem” wytrwałości.

- Jestem 35-letnią kobietą. Od 15 lat jestem na diecie. Chciałabym Wam się dzisiaj do czegoś przyznać... polubiłam siebie. Nie chciałabym być młodsza (ani starsza) nie chciałabym być wyższa ani szczuplejsza. Pogodziłam się z tym, że mam wielkie uda, a nochal jeszcze większy. Pracowałam i codziennie pracuje, aby być z siebie zadowoloną - czytamy na Instagramie.

S.B.

Źródło: instagram.com@sylwiabomba

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram, Życiorysy, Poradnik Zdrowie

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł