Swiatgwiazd.pl
Rolnicy. Podlasie

screen youtube.com/ iAGRO TV

"Rolnicy. Podlasie": Gienek usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia

4 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Niepokojące nagranie z uczestnikiem programu "Rolnicy. Podlasie" trafiło do sieci - na filmiku widać, jak skuty w kajdanki Gienek z Plutycz jest ciągnięty przez przedstawicieli prawa do radiowozu. Bohater popularnego show usłyszał zarzut narus

  • Bohater programu „Rolnicy. Podlasie” został zatrzymany przez policję

  • Gienek usłyszał zarzut naruszenia nietykalności policjantów i ich znieważenia

„Rolnicy. Podlasie” to hitowa produkcja stacji Fokus TV dokumentująca życie pracujących na polskiej wsi rolników. Dzięki niej telewidzowie mogli zapoznać się między innymi z osobą Gienka Onopiuka oraz jego syna, Andrzeja. Ostatnio doszło do wyjątkowo nerwowego spotkania członków rodziny z policją, co zarejestrowały kamery sąsiadów.

Bohater programu „Rolnicy. Podlasie” zatrzymany przez policję

Do głośnej interwencji z udziałem uczestnika show „Rolnicy. Podlasie” doszło w sobotę 1 maja w miejscu zamieszkania rolnika. Jak podają media, do lokalnej policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące gromadzenia się w jednym miejscu znacznej liczby osób.

Funkcjonariusze zostali wpuszczeni na teren posesji. W tym czasie gospodarz miał położyć rękę na ramieniu jednego z policjantów. Tak brzmi wersja przedstawiona przez syna Gienka, Andrzeja.

Sąsiedzi zaczęli rejestrować zdarzenie, dopiero gdy na farmie zrobiło się naprawdę nerwowo. W dostępnym w sieci materiale widać, jak dwóch funkcjonariuszy stoi nad zwróconym z twarzą ku ziemi bohaterem programu „Rolnicy. Podlasie”. Ręce Gienka były skute kajdankami.

W tle cały czas słychać nerwowy głos syna Gienka, Andrzeja. Młodszy rolnik domagał się, by funkcjonariusze zostawili jego ojca w spokoju. Do ogólnego zamieszania słownie włączali się również poszczególni dokumentujący zdarzenie sąsiedzi.

Później nagranie pokazuje, jak dwóch policjantów zaciąga bohatera programu „Rolnicy. Podlasie” do radiowozu. Na ten widok krzyki Andrzeja dodatkowo nabrały mocy. Ostatecznie Gienek znalazł się w policyjnym samochodzie i najprawdopodobniej został przetransportowany na komisariat.

- Co on wam zrobił? No co on wam zrobił? - dopytuje uwieczniony na filmiku syn Gienka, który dodatkowo domagał się od funkcjonariuszy ich nazwisk oraz numerów legitymacji.

Gienkowi grozi do trzech lat więzienia

Według relacji policjantów do zatrzymania bohatera „Rolnicy. Poslasie” doszło po tym, jak ich zaatakował. Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz ich znieważanie Gienkowi grozi kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

- Podejmowana przez policjantów interwencja związana była ze zgłoszeniem dotyczącym gromadzenia się dużej liczby osób - przekazał w rozmowie z Super Expressem podinsp. Tomasz Krupa, rzecznik policji.

Tymczasem sąsiedzi obserwujący całe zajście mają nieco inne zdanie. Niektórzy świadkowie utrzymują, że to funkcjonariusze zachowywali się wobec Gienka agresywnie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Julia Wróblewska dodała wpis informujący o śmierci przyjaciela. Jest pogrążona w smutku

  • Michał Wiśniewski wspomina zmarłego przyjaciela: "Wypłakałem się, na ile miałem sił"

  • Sylwia Bomba osiągnęła wymarzoną wagę. Obecnie zachwyca wyglądem

Źródło: SuperExpress, o2.pl, Fokus TV, YouTube

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >