Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Coś nie tak się stało z twarzą Dody! I to w czasie wakacji. Nie wygląda to dobrze
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 12.02.2024 13:41

Coś nie tak się stało z twarzą Dody! I to w czasie wakacji. Nie wygląda to dobrze

Doda
Doda, fot. Instagram

Doda jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Szokuje swoimi wypowiedziami i wyglądem. Zainteresowanie mediów wzbudza również jej relacja z Darkiem Pachutem. Teraz opublikowała nagranie, na którym jej twarz wygląda bardzo niepokojąco. 

Związek Dody i Dariusza Pachuta

Doda ma za sobą wiele trudnych historii miłosnych. Media donosiły o jej zakończonych związkach, rozwodach i sądowych sprawach z poprzednimi partnerami. Nawet w programie telewizyjnym opowiedziała o swoim życiu uczuciowym. Widzowie Polsatu mogli zobaczyć jej prywatną stronę w show "Doda. 12 kroków do miłości". Choć w programie nie znalazła "księcia z bajki", niedługo później zaczęła pojawiać się w mediach społecznościowych u boku Dariusza Pachuta. 

Razem wspierali się zarówno w pracy, jak i w swoich pasjach. Odwiedzili razem najbardziej egzotyczne miejsca, a fani wierzyli, że czeka ich szczęśliwe zakończenie, na które zasługuje piosenkarka. Dla wszystkich było zaskoczeniem, kiedy para przestała się publicznie pokazywać jeszcze przed rozpoczęciem trasy koncertowej Dody.

W takich luksusach pławią się Doda z Darkiem Pachutem. Vip obsługa i warunki niedostępne dla przeciętnego Polaka Co za wieści! Doda zarzekała się, że nigdy nie zostanie matką, a tu taka nowina

Jakie były powody kryzysu w związku Dody?

Relacja między podróżnikiem a piosenkarką nadal pozostaje owiana tajemnicą. Od momentu ujawnienia ich związku, internauci oraz media szczegółowo analizowali każdy ich krok. Doda, w niedawnej rozmowie radiowej, zasugerowała, że ogromne zainteresowanie ich związkiem było przyczyną zakończenia wspólnych występów publicznych.

Ilość artykułów codziennie zalewającej mi skrzynkę internetową nie pozwalała spać i rozwiązać mojej sytuacji prywatnej. To były plotki, kłamstwa, wymysły, jątrzenie, pastwienie, buntowanie nas przeciwko sobie, abyśmy nie mogli się dogadać… - wyznała.

Po kolejnym związku, który stał się obiektem publicznych komentarzy, Doda doszła do wniosku, że preferuje większą prywatność w swoim życiu osobistym. Wyraziła głęboką nadzieję na doświadczenie szczęśliwego małżeństwa.

Zrozumiałam, że prawdziwe uczucia powinny dojrzewać i rosnąć w ciszy […] prawdziwa miłość nie potrzebuje publiczności. […] Chciałabym w końcu zaznać szczęśliwego małżeństwa - powiedziała otwarcie.

Nic więc dziwnego, że Doda zdecydowała się ograniczyć publiczne pojawianie się u boku Darka. Wiadomo, że są razem  szczęśliwi, ciesząc się prywatnością z dala od branżowych imprez. Sportowiec pojawia się sporadycznie na relacjach instagramowych ukochanej. To wskazuje, że wszystko między nimi zmierza w dobrym kierunku.

Doda pokazała się ze zdeformowaną twarzą

Ostatnio Doda podzieliła się z fanami nagraniem na swoim kanale nadawczym na Instagramie ze swojego wyjazdu urodzinowego. Wielkimi krokami zbliżają się okrągłe 40. urodziny wokalistki. Zapowiedziała, że oprócz tego szykują się też inne niespodzianki. 

Hejka kochani naprawdę super mi służy ten urodzinowy wyjazd, jednak jakby nie patrzeć no proszę bardzo – powiedziała Doda, foczym pokazała krajobraz przed sobą – nie wiem, czy w ogóle do was to dochodzi, bo do mnie jeszcze nie, że za parę dni, czyli 15 lutego poza tym, że wiem, że nie widać będę obchodzić 40-te urodziny, to w końcu wychodzą moje perfumy i chyba to mnie bardziej jara niż ten mój jubileusz. Bardzo dużo jest niespodzianek poza perfumami jeszcze cały koncert Aquaria Tour na Polsat Box Go no i moja niespodzianka na YouTube specjalnie dla was – zapowiedziała.

Od dawna wiadomo, że Doda ma ogromny dystans do siebie. Na wideo ma widocznie zniekształconą twarz. Co się stało?

Okazuje się jednak, że nagrania wideo użyła popularnego zabawnego filtra. Po reakcjach internautów widać, że bardzo przypada im do gustu poczucie humoru Dody.

Doda, fot. Instagram
Doda, fot. Instagram
Doda, fot. Instagram
Doda, fot. Instagram
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF

 

Tagi: Doda