Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Czy Przemek Kossakowski znalazł nową miłość? Poruszające doniesienia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.05.2022 14:00

Czy Przemek Kossakowski znalazł nową miłość? Poruszające doniesienia

Przemek Kossakowski
Kadr z programu Projekt Cucpid, prod. TTV

Media donoszą, że w życiu znanego prezentera telewizyjnego, Przemka Kossakowskiego, pojawiła się nowa kobieta. Podobno wybranka ma pomóc dziennikarzowi w projekcie.

Niedawno prowadzący popularnego programu stacji TTV "Down the road" oraz "Projekt Cupid" powiadomił o wycofaniu się z pracy medialnej na rzecz nowego projektu. Wielbiciele prezentera byli zasmuceni tym faktem, jednak wspierają go w realizowaniu ambitnych planów. Okazuje się, że mogą nie być jedynymi sojusznikami dziennikarza.

Jak donosi informator tygodnika "Dobry tydzień" Przemek Kossakowski odnalazł miłość. Nowa partnerka podobno ma mu pomagać w realizacji wymarzonego projektu.

Czy ktoś skradł serce Przemka Kossakowskiego?

Jak donosi rozmówca tygodnika, znajomość telewizyjnego prezentera z nową wybranką trwa już od dawna. Kobieta również zakończyła małżeństwo, a Przemek Kossakowski od jakiegoś czasu oficjalnie pozostawał singlem.

Rozwód Kossakowskiego... zbiegł się z rozpadem jej małżeństwa. Mąż kobiety niedawno na Facebooku zmienił status na 'wolny', a ona nie podpisuje się już dwuczłonowym nazwiskiem, wróciła do panieńskiego — wyznał informator "Dobrego Tygodnia".

Podobno partnerka dziennikarza również zajmuje się pomocą najmłodszym jako terapeutka. Choć przekazanych przez media informacji nie potwierdziła żadna ze stron, wielbiciele prowadzącego "Down the road" z radością usłyszeliby, że ich ulubiony prezenter nie jest osamotniony w prowadzeniu własnej działalności.

Przemek Kossakowski rozpoczął nowy projekt

Po ogłoszeniu odejścia z pracy medialnej fani podróżnika zastanawiali się jakie plany sprawiły, że podjął taką decyzję. Na odpowiedź prezentera nie trzeba było długo czekać, gdyż niedawno w mediach społecznościowych uchylił rąbka tajemnicy na temat nowej działalności.

Przemek Kossakowski w zeszłym roku stał się właścicielem ogromnego domu i ziemi w górskim krajobrazie, który chce przekształcić w ośrodek dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Już wkrótce w tym miejscu rozpocznie działalność ,,Arterytorium”, bezpieczny dom dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Głównym celem tego miejsca będzie rozpowszechnianie działań artystycznych skoncentrowanych na relacjach terapeutycznych i rozwojowych — napisał w mediach społecznościowych. Przemek Kossakowski zapowiedział, że pierwsze warsztaty mogą rozpocząć się już w tym miesiącu, a fani nie kryli słów podziwu. Wśród gratulacji można było zauważyć również życzliwe słowa Barbary Kurdej-Szatan, która wraz z prezenterem prowadziła najnowszy program TTV "Projekt Cupid". — Cudowne! — napisała aktorka, gratulując koledze pomysłu.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Amber Heard pogrążyła się słowami o Kate Moss? Prawnik Deppa wymownie zareagował, film hitem

  2. Michał Wiśniewski planuje kolejny ślub. Uroczystość odbędzie się jesienią

  3. Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka cię od 9 do 15 maja? Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Se