Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dariusz Pachut znowu to zrobił! Doda na pewno wie, co on wymyślił?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 27.03.2024 19:20

Dariusz Pachut znowu to zrobił! Doda na pewno wie, co on wymyślił?

Doda i Dariusz Pachut
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF

Ostatnimi czasy Dariusz Pachut zaskakuje swoich fanów tajemniczymi relacjami w mediach społecznościowych. Teraz znów wstawił tego typu Instastory. Co na to Doda?

Związek Dariusza Pachuta i Dody

Doda miała za sobą kilka nieudanych związków, więc gdy związała się z Dariuszem Pachutem, jej fani byli bardzo zadowoleni. Wydawało się, że wreszcie znalazła odpowiedniego partnera, który będzie dla niej wsparciem w życiu osobistym. Relacja z Dariuszem wzbudzała wiele emocji wśród fanów. Para często pojawiała się razem na różnych wydarzeniach branżowych, a nawet Dariusz zagrał w pierwszym odcinku programu "Doda. Dream Show".

Zdjęcia Dody i Dariusza Pachuty z gali Fryderyków wzbudziły duże zainteresowanie w mediach. To pierwsze razem uwiecznione momenty pary od lipca, gdy pojawiły się doniesienia o kłopotach w ich związku. Przez całe lato unikali wspólnych publicznych wystąpień, dlatego ich obecność na gali była miłym zaskoczeniem dla fanów i osób związanych ze środowiskiem muzycznym.

Dariusz Pachut zaskakuje ostatnio fanów na swoim Instagramie. 

Doda weszła na ściankę i za sprawą Pachuta wywołała sensację! Słowa były zbędne, wystarczyło tylko spojrzeć Dariusz Pachut na pełnym pasji zdjęciu. Niech no Doda to zobaczy!

Dariusz Pachut szuka kogoś do projektowania ogrodów

Dariusz Pachut jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, a na Instagramie śledzi go ponad 130 tysięcy osób. Głównie dzieli się tam swoimi podróżniczymi przygodami. Dlatego wielu z jego obserwatorów mogło być zaskoczonych faktem, że poszukuje on pracownika do zaprojektowania ogrodu.

Potrzebny projektant/ projektantka ogrodów – napisał Dariusz Pachut.

Jak się okazuje to nie koniec, ponieważ niedługo później nastąpiła kontynuacja tych poszukiwań. 

Dariusz Pachut znowu zaskakuje

Widać, że Dariusz Pachut bardzo intensywnie pracuje nad urządzeniem swojego ogrodu. Teraz oznajmił, że potrzebuje znaleźć kogoś, kto podejmie się wyzwania stworzenia mebli ogrodowych. 

A ktoś kto nie boi się wyzwań a temat trudny i tworzy drewniane meble ogrodowe – napisał Dariusz Pachut.

Ciekawe, czy Doda jest na bieżąco z planami swojego partnera. A może ich relacja wkracza na wyższy poziom i wspólnie tworzą swoje mieszkanie?

Dariusz Pachut, fot. Instagram
Doda i Dariusz Pachut, fot. Instagram
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF