Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dariusz Pachut na pełnym pasji zdjęciu. Niech no Doda to zobaczy!
Anna Lipska
Anna Lipska 12.02.2024 20:33

Dariusz Pachut na pełnym pasji zdjęciu. Niech no Doda to zobaczy!

Dariusz Pachut
Dariusz Pachut, Doda, fot. KAPIF

Dariusz Pachut chętnie relacjonuje swoje podróże. Tym razem pochwalił się czymś, co naprawdę lubi. Co pokazał w sieci?

Kim jest Dariusz Pachut?

O Dariuszu Pachucie zrobiło się głośno na początku 2022 roku za sprawą jego ówczesnej partnerki, Doroty Gardias. Sportowiec obecnie jest w związku z Dodą, co powoduje jeszcze większe zainteresowanie jego osobą. 

Kim jest? Otóż mężczyzna jest ratownikiem medycznym, podróżnikiem, sportowcem. Do jego ulubionych zajęć należą: wspinaczka górska i lodowa, kajakarstwo, rafting, skoki ze spadochronem, a także nurkowanie. Jest też instruktorem strzelania. Zdobył tytuł mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. W październiku 2023 roku Pachut poinformował, że dołączył do grona wykładowców na Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi. 

Jest w ciągłym ruchu, a aktywność to jego życie. 

TYLKO U NAS: Doda przekazała koszmarne wieści ws. Steczkowskiej na Eurowizji. Ma przecieki z TVP Pachut zapozował z takim kociakiem, że Doda się zdziwi. Internautom oczy zbielały: "Wow"

Dariusz Pachut i Doda

Wiosną 2023 roku Dariusz Pachut był po raz pierwszy widziany u boku Dody podczas przejażdżki rowerowej. Zdjęcia opublikował jeden z tabloidów i wzbudziło to spekulacje na temat relacji łączącej mężczyznę ze słynną wokalistką. Okazało się, że słusznie. 

Mają za sobą wzloty i upadki, a nawet już ogłoszono ich rozstanie. Od tamtej pory nie dzielą się już swoim szczęściem publicznie i wygląda na to, że wyszło im to na dobre. 

Dariusz od czasu do czasu zaskakuje treściami na swoim Instagramie. Zobaczcie, co tym razem opublikował.

Dariusz Pachut pokazał swoja kolejna namiętność

Dariusz Pachut opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym z pasją zajada się tajskim jedzeniem. Na zdjęciu widać, jak z nieukrywaną przyjemnością przyssał się do ostrygi. Ten przysmak ma swoich fanów, jak i przeciwników. Partner Dody należy zdecydowanie do tych pierwszych.

Kuchnia tajska to całe bogactwo przypraw i składników, dzięki którym można łączyć w jednym daniu smak ostry, słodki, słony, kwaśny, a nawet gorzki. #oysters #thebestfood - napisał.

A wy jak? Lubicie azjatyckie jedzenie? Owoce morza?

Dariusz Pachut, fot. Instagram
Dariusz Pachut, fot. Instagram
Dariusz Pachut, Doda, fot. KAPIF
Dariusz Pachut, Doda, fot. KAPIF
Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Dariusz Pachut, fot. KAPIF