Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pachut zapozował z takim kociakiem, że Doda się zdziwi. Internautom oczy zbielały: "Wow"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.01.2024 16:07

Pachut zapozował z takim kociakiem, że Doda się zdziwi. Internautom oczy zbielały: "Wow"

Doda i Dariusz Pachut
Doda i Pachut, instagram @ dodaqueen, dariuszpachut

Odkąd Doda zaczęła publicznie pokazywać się z Dariuszem Pachutem, stali się jedną z najbardziej medialnych par w Polsce. Wiele mówiło się o ich wzlotach i upadkach. Teraz sportowiec wstawił na swoje mediach społecznościowe imponujące zdjęcie z jednej z wypraw. Ciekawe, co na to Doda!

Związek Dody i Dariusza Pachuta

Doda jest bardzo popularną polską gwiazdą, a Dariusz Pachut znanym sportowcem. Nic, więc dziwnego, że para ta od kiedy tylko ogłosiła związek, wzbudza wiele emocji i ciągle jest na świeczniku. Fani szaleją, kiedy tylko do mediów społecznościowych trafia ich nowe zdjęcie. W jednym z ostatnich odcinków programu “Doda. 12 kroków do miłości” gwiazda wyznała, że jest zakochana. Ich relacja zaczęła rozkwitać po zakończeniu programu, mimo że znali się już wcześniej. Niewiadomo kiedy dokładanie zaczął się ich związek, ale razem zaczynali być widywani już w maju 2022 roku.

Doda w Radiu RMF FM prowadzi swoją audycję “DODAPHONE”, która cieszy się ogromną popularnością. W jednym z odcinków wyznała kontrowersyjną zasadę, jaką preferuje w związku. Doda nie lubi spać z kimś, a wyjątkiem nie jest nawet jej partner. Pachut, gdy usłyszał o tym, był tak samo zaskoczony jak słuchacze 

Wolę wysypiać się sama niż z partnerem. 9 godzin snu to jest dla mnie podstawa. Najlepiej, by mi nikt nie oddychał do ucha i nie chrapał. Ja muszę być niedotykana, najlepiej totalnie na oddzielnej wyspie zwanej łóżkiem, otulona kołdrą, bez żadnych przytulanek – mówiła. 

Doda straciła cały majątek. Prokuratura była bezlitosna dla wokalistki. Została bez środków do życia Doda oficjalnie pokazała się z Pachutem! Ale czy tak wygląda szczęście? Tylko spójrzcie jego minę

Dariusz Pachut zerwał z Dodą z zazdrości o Smolastego?

W sierpniu ubiegłego roku Doda wraz z raperem Smolastym nagrała piosenkę “Nim zajdzie słońce”. Utwór okazał się wielkim hitem i pobił rekordy popularności na platformach YouTube i Spotify. Piosenka była przepełniona romantycznymi scenami odgrywanymi przez Dodę i Smolastego. Zaczęto kibicować tym dwpjgu, ponieważ fani widzieli pomiędzy nimi chemię. 

Mniej więcej w podobnym czasie pojawiły się pierwsze spekulacje odnoszące się do tego, że Doda nie jest już z Dariuszem Pachutem. Powodem miała być zazdrość o rapera, z którym Doda nagrała miłosną balladę. 

Pojawiło się tam zdanie, że Doda będzie miała duże nieprzyjemności w domu, jeżeli będzie odgrywać sceny uczuciowe z raperem, w piosence, która opowiada o miłości. Doda nie mogła w pełni wykonać swojej pracy według scenariusza - podawał Super Express.

Tych doniesień jednak nigdy nie potwierdzili oficjalnie ani Doda, ani Dariusz Pachut. Nie wiadomo, więc czy w ogóle się rozstali. Pewne jest jedynie, że w tamtym okresie zaprzestali wspólnego pokazywania się w sferze publicznej. 

Dariusz Pachut opublikował zdjęcie z kociakiem

Dariusz Pachut jest bardzo aktywny na swoich mediach społecznościowych. Słynie z tego, że chętnie dzieli się swoimi wyprawami i podróżami w dalekie strony. Ostatnio opublikował zdjęcie, gdzie znajduje się obok… tygrysa!

To Ty bierz kelnera a ja zajmę się posiłkiem… Pamiętajcie, że 80% sukcesu w zdrowej i ładnej sylwetce to dieta… pozostałe % to trening – napisał. 

Internauci są w szoku. Gratulują odwagi Pachutowi, a także podziwiają piękno dzikiego zwierzaka. 

  • Wow!
  • Cudo!
  • Ale kociak!
  • Piękna bestia

Jak myślicie, co na to Doda?

Dariusz Pachut, instagram @dariuszpachut
Dariusz Pachut, instagram @dariuszpachut
Dariusz Pachut, instagram @dariuszpachut
Dariusz Pachut, instagram @dariuszpachut
Dariusz Pachut, instagram @dariuszpachut
Dariusz Pachut, instagram @dariuszpachut