Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Doda chce, żeby napisali jej to na nagrobku?! Coś takiego mogła powiedzieć tylko ona. "Ale sobie wymyśliłam wy***any nagrobek"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.02.2024 09:19

Doda chce, żeby napisali jej to na nagrobku?! Coś takiego mogła powiedzieć tylko ona. "Ale sobie wymyśliłam wy***any nagrobek"

Doda
Doda, fot. Świat Gwiazd

Doda po raz kolejny zachwyciła swoją obecnością podczas ramówki Polsatu. W rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedział o planach na bliską przyszłość, w tym jak czuje się z obchodzeniem okrągłych urodzin. Jak by podsumowała swoje życia za pół wieku? Tak odważny komentarz mógł paść tylko z jej ust.

Doda na wiosennej ramówce Polsatu 2024

Wiosenną ofertę Polsatu zaprezentowały największe gwiazdy stacji. Nie zabraknie nowości, wielkich powrotów i znanych osobowości. Na ściance zabłysnęła Doda, która w drapieżnej stylizacji skradła całe show.

Nie da się ukryć, że współpraca piosenkarki ze stacją telewizyjną przyniosła jej ogromną popularność. Widzieliśmy kulisy jej życia miłosnego w programie "Doda. 12 kroków do miłości", a także zawodowe perypetie w "Doda. Dream Show". 

Choć gwiazda zapowiedziała już zakończenie kariery muzycznej, nadal jest ikoną show-biznesu. W rozmowie ze Światem Gwiazda podsumowała nieco swoje dokonania. Jak dziś patrzy na swoje życie? 

Nie uwierzycie, ale Irena Santor wyglądała kiedyś prawie jak Doda! Mamy zdjęcie, które ścina z nóg TYLKO U NAS: "Położyłem bana na Dodzie". Miszczak po latach wyznaje kulisy konfliktu z gwiazdą. Zaskakujące co zdradził

Dod o 40. urodzinach

15 lutego piosenkarka będzie świętowała okrągłe urodziny. Z występami na scenie związana jest już od 1998 roku, kiedy to rozpoczęła współpracę z teatrem Buffo. Później zrodziła się jej muzyczna przygoda, początkowo jako wokalistka zespołu Virgin, a następnie solowa gwiazda estrady.

Dziś nie ma osoby w Polsce, która nie kojarzyłaby jej numerów. Doda ma ogromną świadomość, jak wygląda jej życie i przez co przeszła, by dziś być jedną z najsławniejszych gwiazd show-biznesu. Do zbliżających się urodzin podchodzi ze spokojem. Wprowadziła już największe zmiany, które pomogą jej świętować 40 lat.

Od dwóch, trzech lat bardzo mi zależało na tym, żeby dbać dużo bardziej o siebie. Całkowicie zrezygnowała z alkoholu, jeszcze bardziej podkręciłam swój styl życia jeśli chodzi o dietę, rezygnacja z mięsa, praca nad psychiką do tego doszła. […] I przygotowywałam się na te 40-ste urodziny tak, żeby naprawdę zaj***ście wyglądać od wewnątrz i od zewnątrz - zdradziła nam.

Jak zatem Doda chciałaby być opisywana przez innych w przyszłości? Nad tym pytaniem nie musiała się długo zastanawiać.

Doda podsumowała samą siebie. Taki widzi napis na nagrobku?

Nie da się ukryć, że Doda z pewnością będzie inspirować przyszłe pokolenia artystów, nawet gdy sama zakończy sceniczne występy. Dziennikarz Świata Gwiazd zapytał więc, jak chciałaby być opisana w encyklopedii wiedzy o polskiej muzyce za 50 lat.

Ta, która nie bała się robić na scenie rzeczy niemożliwych i mówić tego, co myśli i robić tego, co czuje. Zawsze pod prąd, zawsze sobą, bez względu na cenę, którą musiała zapłacić - zaznaczyła z powagą.

Po chwili namysłu dodała komentarz, który zupełnie rozładował podniosłość jej wypowiedzi. Doda ma już gotowy napis podsumowujący jej życie.

Ale sobie od razu wymyśliłam wyje**ny nagrobek! - dodała z ogromnym uśmiechem.

Z pewnością zapamiętamy ją nie tylko z muzycznych dokonań, ale także ogromnej pewności siebie i dystansu do uroków oraz wad życia.

Całą rozmowę z Dodą zobacz tutaj:

Doda
Doda podsumowała sama siebie, fot. KAPiF
Doda
Doda podsumowała sama siebie, fot. KAPiF
Doda
Doda podsumowała sama siebie, fot. KAPiF
Doda
Doda podsumowała sama siebie, fot. KAPiF
Doda
Doda podsumowała sama siebie, fot. KAPiF