Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie uwierzycie, ale Irena Santor wyglądała kiedyś prawie jak Doda! Mamy zdjęcie, które ścina z nóg
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 03.02.2024 09:45

Nie uwierzycie, ale Irena Santor wyglądała kiedyś prawie jak Doda! Mamy zdjęcie, które ścina z nóg

Irena Santor w młodości
Irena Santor, Doda, fot. KAPiF

Do sieci trafiło zdjęcie Ireny Santor z młodości. Wokalistka w młodości przypominała Dodę. Ta fotografia na długo zostanie wam w pamięci. Tylko spójrzcie. 

Kariera Ireny Sanotr

Irena Santor po raz pierwszy jako solistka wystąpiła w 1959 roku. Od tamtej pory przez kolejne dziesięciolecia nie zwolniła tempa. Gwiazda nagrała mnóstwo hitów, na których wychowały się kolejne pokolenia fanów muzyki. Swoim fanom dostarczyła wielu emocji i wrażeń, a utwory, które śpiewa, potrafi zanucić większość Polaków.

Artystka nazywana jest “damą polskiej piosenki” i nie bez powodu. Zawsze cechowała ją wielka kultura osobista, klasa i spokój. Zarówno w młodości jak i w kolejnych latach kariery próżno szukać skandali z jej udziałem. Wręcz przeciwnie zawsze była stawiana jako wzór elegancji i zawodowego kunsztu. Śmiało można stwierdzić, że jest jedną z największych ikon w historii polskiej muzyki. 

Irena Santor straciła córkę. Latami nie wspominała o tragedii. "Przez całe życie o tym nie mówiłam" 89-letnia Irena Santor w poruszającym wyznaniu: "Trudno się zgodzić na to, że przestanie się być"

Życie prywatne Ireny Santor

Chociaż na karierę i brak fanów Irena Santor nigdy nie mogła narzekać, to niestety w życiu prywatnym przeżyła wielką tragedię. Gwiazda straciła jedyną córkę. Przez lata nie mówiła o tym w wywiadach i trzymała bolesną tragedię w tajemnicy przed światem. 

W 1959 roku artystka była w ciąży i urodziła córeczkę, której dała na imię Sylwia. Dziewczyna zmarła po dwóch dniach od narodzin. 

Przez całe życie o tym nie mówiłam, to moja bardzo intymna historia i prywatna sprawa – powiedziała Irena Santor dwa lata temu w rozmowie z dziennikarzem gazety „Dobry Tydzień”.

Wiele lat po tej tragedii Irena Santor na nowo ułożyła sobie życie. Jej partnerem był Zbigniew Korpolewski, a jego córkę Katarzynę pokochała jak własne dziecko. 

Młodsi fani zapewne nie pamiętają, jak Irena Santor wyglądała w młodości. W sieci pojawiło się jej archiwalne zdjęcie. Nam przypomina Dodę!

Jak Irena Santor wyglądała w młodości? Zdjęcie

Irena Santor ma 89 lat więc nic dziwnego, że ograniczyła sceniczne występy. Nadal jednak wygląda fenomenalnie i zachwyca urodą. Czas już dawno zatrzymał się dla artystki. 

Do sieci właśnie trafiło jej archiwalne zdjęcie z czasów młodości. Pojawiło się na Instagramie portalu Złota Scena. Widząc je, zaniemówiliśmy. Niewiele osób pamięta Irenę Santor z czasów młodości. Nam do złudzenia przypomina Dodę. Burza blond włosów i niesamowite spojrzenie. Tak wyglądała lata temu, gdy znalazła się na okładce magazynu “Przyjaciółka”.

Tez widzicie to podobieństwo?

Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Irena Santor fot. KAPiF
Irena Santor fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Irena Santor fot. KAPiF
Irena Santor fot. KAPiF