Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Najpierw Smolasty, a teraz… Doda szykuje duet, który wstrząśnie sceną! Takiego połączenia nikt się nie spodziewał
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 30.08.2023 12:50

TYLKO U NAS: Najpierw Smolasty, a teraz… Doda szykuje duet, który wstrząśnie sceną! Takiego połączenia nikt się nie spodziewał

Z kim Doda wystąpi w duecie?, fot. KAPIF
Z kim Doda wystąpi w duecie?, fot. KAPIF

Roztańczony Narodowy. Bilety sprzedają się jak ciepłe bułeczki, a producenci już teraz przygotowują niespodziankę, która wstrząśnie sceną. To nowy duet Dody! Z kim wystąpi już 30 września? Będzie Smolasty i… To dopiero niespodziewane połączenie.

Plany Dody na jesień 2023 – dzieje się!

Jesień dla Dody zapowiada się jako bardzo pracowity sezon. Piosenkarka startuje z nowym reality-show “Doda. Dream Show”, którego premiera już 4 września w Polsacie. Miesiąc później rozpocznie trasę koncertową promującą album “Aquaria”. Tournee po 10 miastach w Polsce ma być najbardziej spektakularnym w jej karierze, a jakby tego było mało – wkrótce w ręce słuchaczy trafi reedycja ostatniego krążka gwiazdy.

Na wznowionej wersji “Aquarii” znajdziemy 5 premierowych piosenek. Będą remiksy, anglojęzyczne wersje i dwa duety. Pierwszy – ze Smolastym – bije rekordy popularności.

Film z drugiego końca Europy potwierdza, że Doda i Dariusz Pachut wrócili do siebie! Niebywałe, co odkryli fani Doda weszła na scenę i zaczęła od wpadki. Zachowała zimną krew, ale wszystko i tak szło na żywo

Doda i Smolasty z przebojem wakacji "Nim zajdzie słońce"

Piosenka “Nim zajdzie słońce” w ciągu dwóch tygodni doczekała się prawie 20 milionów wyświetleń. Trafiła na szczyty list przebojów i wpadła w niemal wszystkie możliwe algorytmy polskiego Spotify. 

Duet zaprezentuje się na żywo 30 września podczas koncertu “Roztańczony Narodowy”, który organizuje TVP. Show będzie zwieńczeniem letniej trasy “Roztańczona Polska”, na której Doda gościła wielokrotnie.

Świat gwiazd dowiedział się, że występ ze Smolastym to nie koniec atrakcji, jakie czekają na widzów. Niemal pewne jest, że Doda wystąpi w jeszcze jednym duecie – i to takim, jakiego chyba nikt się nie spodziewał.

Doda i Smolasty – Nim zajdzie słońce, kadr z teledysku, YouTube
Smolasty i Doda w “Nim zajdzie słońce”

Roztańczony Narodowy 2023. Z kim wystąpi Doda?

O występ na “Roztańczonym Narodowym” zabiegają niemal wszyscy liczący się na scenie artyści. Lista gwiazd już teraz wygląda imponująco, co przekłada się na bardzo wysoką sprzedaż biletów, które coraz trudniej dostać.

Nieoficjalnie ustaliliśmy, że wszystko wskazuje na to, iż na “Roztańczonym Narodowym” Doda wystąpi w duecie… z Blanką!

Rozmowy z Dodą trwają. Jeśli zgodzi się na duet z Blanką, zaśpiewają dwie piosenki. Jeden utwór Dody i “Solo”, które jest hitem tych wakacji – mówi Światu gwiazd osoba związana z produkcją koncertu.

Czy to oznacza, że drugi duet na reedycji “Aquarii” Doda nagra z Blanką? 

Doda 1.jpg
Doda gwiazdą Roztańczony Narodowy, fot. KAPIF
Doda 3.jpg
Doda na Roztańczony Narodowy wystąpi z Blanką?, fot. KAPIF
Blanka (29).jpg
Blanka, fot. KAPIF
Blanka (27).jpg
Blanka, fot. KAPIF
Tagi: Doda Blanka