Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dariusz Pachut z Dodą na siłowni! Wrzucił zdjęcie, a fani skaczą z radości: "Miłość wygrała!"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 30.11.2023 22:13

Dariusz Pachut z Dodą na siłowni! Wrzucił zdjęcie, a fani skaczą z radości: "Miłość wygrała!"

Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF

Dariusz Pachut zabrał Dodę na siłownię. Para – jak donosił Świat Gwiazd – wyleciała do Tajlandii, z której sportowiec zamieścił serię postów. Na jednym z nich widać Dorotę! Fani cieszą się, bo mają wreszcie mocny dowód na to, że para znów jest razem.

Rozstanie Dody i Dariusza Pachuta

Nic nie wskazywało na to, że uczucie Dody i Dariusza Pachuta wypali się w tegoroczne wakacje. Para od miesięcy uchodziła za szczęśliwą. Publikowali wspólne zdjęcia i relacje z romantycznych wypadów. Doda z całych sił dopingowała ukochanego, gdy ten ruszył zdobyć wodospad Yumbilla w Peru.

Niespodziewanie 18 lipca do mediów przedostała się informacja o rozstaniu gwiazdy i sportowca. Poniekąd potwierdzeniem tych rewelacji były usunięte z social mediów wspólne zdjęcia. Sami zainteresowani nie zabrali jednak głosu w sprawie, ale to, co dzieje się obecnie w mediach społecznościowych Pachuta, nie mieści się w głowie. Sympatycy Dody zaczęli wytykać mu, że złamał serce ich idolce:

 • Fajnie to na czyimś wizerunku się wylansować. 
   
 • Szkoda, że nie ma komentarza, co z Dodą. 
   
 • Wiele osób (też ja) dotarłam tu dzięki właśnie Dodzie. 
   
 • Kurczę, wkręciłam się w was! Teraz smutno i… brak info. 
   
 • A Doda cierpi! Szkoda, bo fajna para była z nich, fajnie się ich oglądało – pisali internauci.
Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Jedno spojrzenie Dody i wszystko jasne. Tak potraktowała Dariusza Pachuta Doda ogłosiła radosną nowinę! W intymnej sytuacji otworzyła się przed fanami. Dariusz Pachut miał co nagrywać

Kiedy Doda i Dariusz Pachut się rozstali?

Światu gwiazd udało się dowiedzieć, kiedy Doda i Dariusz Pachut rozstali się. Według naszego informatora para zakończyła swój związek za kulisami show TVP “Roztańczona Polska”. 

Wszystko miało miejsce we Władysławowie. Po koncercie doszło między nimi do ostrej wymiany zdań w hotelu. Doda musiała podjąć trudną decyzję o rozstaniu – mówiło nasze źródło. 

Niektórzy sugerowali, że Doda i Pachut rozstali się tylko na potrzeby promocji “Dream Show”. Wątpliwości te gwiazda rozwiała w oświadczeniu do mediów, które wydała w dniu prezentacji jesiennej ramówki Polsatu – 3 sierpnia. 

Drogie media, drodzy fani. Dziś odbędzie się ramówka Polsatu, na której będę przedstawiać mój najnowszy program, który jest spełnieniem moich marzeń, za który serdecznie dziękuję, i na który wszyscy czekacie, dlatego proszę, by omijać temat mojego życia prywatnego. Jestem na trudnym jego etapie, nie chciałabym by większość czytelników zinterpretowała to jako promocję programu. 

Program Dody nagrywano w okresie, w którym znów została singielką. W jednym z odcinków poruszono temat jej złamanego serca. Niektórzy uznali, że piosenkarka opowiada o Pachucie:

Przejechało mnie to po podłodze. Naprawdę. […] W ogóle nic nie jadłam, nic nie spałam, ale cały czas się opalałam.

Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF

Dowody na to, że Doda i Dariusz Pachut wrócili do siebie

Przełomowym momentem był koncert “Roztańczony Narodowy”, na którym Doda wystąpiła solo i w duecie ze Smolastym. Po zejściu ze sceny gwiazda została sfotografowana przez paparazzi, gdy wsiada do samochodu. Towarzyszył jej Dariusz Pachut. Wówczas plotki o powrocie ożyły.

Doda i Dariusz Pachut na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF
Dariusz Pachut i Doda na Roztańczonym Narodowym, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF
Dariusz Pachut i Doda na Roztańczonym Narodowym, fot. KAPIF

Pachut pojawił się również na jednym z koncertów Dody. Kamery Polsatu zarejestrowały sportowca za kulisami, gdzie spacerował z mamą Rabczewskiej – z panią Wandą, trzymając ją za rękę.

Doda do teraz nie potwierdziła, czy wróciła do Dariusza Pachuta, ale zdaje się, że nie musi tego robić, bo odpowiedź nasuwa się sama. 10 listopada Świat Gwiazd informował, że para zdecydowała się na wspólne wakacje. Na zaproszenie jednego z biur podróży polecieli do Tajlandii:

Doda i Darek lecą razem to Tajlandii biznesklasą na zaproszenie biura podróży Rainbow. To wyczekane wakacje po intensywnym okresie w życiu Rabczewskiej, czyli serii koncertów Aquaria Tour i programie "Doda. Dream Show", w którym udokumentowała pracę nad trasą koncertową – zdradziła nam osoba z otoczenia wokalistki. 

Wiadomo też, że po powrocie na Dodę czekają nowe zawodowe wyzwania. Przygotowała dla fanów sporo atrakcji i kolejne koncerty z serii Aquaria Tour.

Na urlopie będą mogli odpocząć z dala od oczu paparazzi, a po powrocie z Tajlandii Dodę czekają kolejne koncerty w Łodzi i Krakowie, a które bilety wyprzedały się w rekordowym tempie.

Dariusz Pachut z Dodą na siłowni

Doda nie zapomina o fanach. Nawet podczas egzotycznego urlopu, zamiast upajać się słońcem, palmami i kolorowymi drinkami, dzieli się wspaniałymi nowinami. Ostatnio przekazała, że przed nią trzy koncerty w styczniu 2024 roku. Najpierw wystąpi w Krakowie, potem odwiedzi Łódź, a na końcu Gdańsk/Sopot.

Piosenkarka dodała, że w każdym z tych trzech miast odtworzy jeden do jednego to, co mogli oglądać fani w Warszawie. A wcale nie było to takie łatwe, by przewieźć skomplikowaną konstrukcję sceny w różne miejsca w kraju.

Gdy Doda przekazywała cudowne nowiny, pozowała w bikini, a film nagrywał najprawdopodobniej Dariusz Pachut. Nie było go jednak widać przed kamerą. Teraz nie mamy cienia wątpliwości, że to on jest autorem filmików piosenkarki. Dowód?

Na profilu Pachuta pojawiła się relacja z siłowni z egzotycznego kraju. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest w Tajlandii, ale nie to jest największą atrakcją. Fani Dody wreszcie mogą skończyć zabawę w detektywa, bo Dariusz dał jasny wyraz miłości w postaci filmiku, na którym pojawia się jego partnerka.

Pachut umieścił selfie, na którym odbija się obudowa jego telefonu. Sportowiec swój iPhone ozdobił fotografią Dody – dokładnie tym samym zdjęciem, które promuje singiel “Wodospady”. 

Dariusz Pachut z Dodą na siłowni, fot. Instagram
Dariusz Pachut z Dodą na siłowni, fot. Instagram

Fani na opisany widok zareagowali entuzjastycznie. W komentarzach w internecie i na grupach poświęconych Dodzie pojawia się wiele słów uznania pod adresem zakochanych. Szczególnie do gustu przypadło nam jedno zdanie:

Miłość wygrała.

Trzymanie kciuków opłaciło się. Dodzie i Darkowi życzymy samych romantycznych chwil – nie tylko w Tajlandii.

Dariusz Pachut (5).png
Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Dariusz Pachut i Doda (3).png
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF