Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda o konflikcie z Mariną. Żona Szczęsnego w ciąży, a tu padają takie słowa
Karolina Kurek
Karolina Kurek 10.06.2024 13:15

Doda o konflikcie z Mariną. Żona Szczęsnego w ciąży, a tu padają takie słowa

Doda
fot. KAPiF, Instagram

Doda ma teraz własne radio, gdzie można słuchać jej utworów przez 24/h. Niedawno ukazał się nowy odcinek rozmów artystki z fanami. Gwiazda podjęła temat sporów między kobietami w show-biznesie i damskiej solidarności. Wróciła do konfliktu z Mariną.

Nowy odcinek "Dodaphone"

U schyłku poprzedniego roku Doda zadebiutowała w nowej roli. Wokalistka rozpoczęła współpracę z radiem RMF FM i otrzymała własną audycję “DODAPHONE”, która ukazywała się co niedzielę na antenie, a w niej Doda odbiera telefony od fanów i odpowiada na różne tematy.

Popularność Rabczewskiej oraz jej formatu skłoniły władze rozgłośni do podjęcia nowego kroku. W dniu 7 czerwca ruszyło Radio DODAPHONE, gdzie przez całą dobę można posłuchać piosenek Dody i nie tylko. 

W niedzielę 9 czerwca można było usłyszeć kolejne rozmowy piosenkarki z fanami. Tytuł najnowszego odcinka brzmiał "Doda o fałszywej solidarności kobiet". Artystka podjęła się tematu braku przyjaźni między znanymi kobietami w polskim show-biznesie. Wspomniała o takich osobach, jak Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Korwin-Piotrowska, czy Marina Łuczenko-Szczęsna. 

Czegoś takiego nie zrobiła żadna z gwiazd. Fani Dody oszaleją Rozenek o piosenkach Dody i jej przeszłości z Radkiem

Doda o konflikcie z Mariną

Podczas podcastu Doda powróciła wspomnieniami do sytuacji sprzed lat. W przeszłości piosenkarka była skonfliktowana z inną gwiazdą muzyczną, Mariną Łuczenko, która dziś jest żoną piłkarza, Wojciecha Szczęsnego, a para aktualnie spodziewa się drugiego dziecka. Konflikt pań miał związek z byłą menadżerką Dody, Mają Sablewską. Mimo wzajemnej niechęci Doda broniła Mariny przed hejtem w sieci i w mediach. 

Prosty przykład podam: ja naprawdę bardzo nie lubiłam się z Mariną, bardzo nieetycznie zachowywała się w stosunku do mnie z moją byłą managerką wcześniej i miałam bardzo dużo problemów przez nią. Później się wyśmiewały ze mnie, ale minęło parę lat, więc zapomniałam o tym. I pamiętam, że odbierałam nagrodę Plejady za jakieś tam x-lecie działalności i laska była w ciąży, pierwszej, i po prostu to, jaki pojazd po niej robili w trakcie tej ciąży… Portale to bardzo podkręcały, że "utrzymanka", że "gdyby nie Szczęsny to nic"… I ja w sumie nie miałam z nią żadnego kontaktu, ale weszłam na scenę i wiedziałam, że to będzie miało rozgłos – to moje przemówienie, wiec poświęciłam tę przemowę, żeby ludźmi wstrząsnąć, żeby ta branża zaczęła negować tego typu zachowania - powiedziała. 

I podsumowała:

Są pewne tematy święte – ciąża, choroby i przede wszystkim rodzina. To jest brak etyki, żenujące, obrzydliwe. Całe swoje przemówienie dedykować lasce, której nie znasz i która była dla ciebie nie fair – można. Ja nigdy tego nie doświadczyłam. Nigdy.

Trzeba przyznać, że Doda zachowała się z wielką klasą.

Co nowego u Dody?

W minionym roku sporo wydarzyło się w życiu wokalistki. Doda wydała płytę “Aquaria”, która okazała się ogromnym sukcesem na rynku muzycznym, zyskując status podwójnej platyny. Piosenkarka wyruszyła w wymarzoną trasę koncertową, a po jej zakończeniu, ku rozpaczy fanów przekazała, że były to jej ostatnie koncerty.

Od tamtej chwili postanowiła występować jedynie na wydarzeniach muzycznych organizowanych przez stacje telewizyjne. Nie tak dawno Doda była jedną z gwiazd Polsat Hit Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie. 

Rabczewska zdecydowała również ponownie połączyć siły ze Smolastym. Duet wydał wspólnie nowy utwór “Nie żałuję”, który jest typowany do miana przeboju tego lata. Fani artystki są zachwyceni piosenką oraz jej własnym radiem w RMF FM. 

Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Marina, fot. KAPiF
Marina, fot. KAPiF