Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Czegoś takiego nie zrobiła żadna z gwiazd. Fani Dody oszaleją
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.06.2024 10:11

Czegoś takiego nie zrobiła żadna z gwiazd. Fani Dody oszaleją

Doda
fot. KAPiF

Doda zawsze umiała zaskoczyć swoich fanów. Teraz jednak zrobiła coś, czego zupełnie nikt się nie spodziewał. Jej fani są w siódmym niebie. Sypią się gratulacje.

Nowy hit Dody

Doda jest niezaprzeczalną gwiazdą polskiej sceny muzycznej. W ubiegłym roku jej album "Aquaria" odniósł ogromny sukces, co skłoniło artystkę do wydania rozszerzonej wersji płyty i rozpoczęcia wymarzonej trasy koncertowej. Po jej zakończeniu Doda, ku smutkowi fanów, ogłosiła, że rezygnuje z koncertowania i będzie występować jedynie na imprezach muzycznych organizowanych przez stacje telewizyjne.  

Niedawno ukazał się nowy teledysk Dody i Smolastego do piosenki "Nie żałuję". Wszystko wskazuje na to, że utwór ten będzie równie popularny jak "Nim zajdzie słońce", który stał się hitem zeszłego lata. Ostatnio  Doda wystąpiła na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas Polsat Hit Festiwal, prezentując niesamowite show.

Teraz przygotowała dla swoich fanów coś wyjątkowego.

Ludzie na procesji, a Doda robi coś takiego. Wywołała burzę Doda i Pachut pokazali dom. Ogromny taras, a widok zapiera dech

Doda zakłada własne Radio

Jakiś czas temu Doda przypomniała, że jej najbardziej przełomową płytą było “7 pokus głównych”. Wyznała, że wtedy jej życie prywatne kompletnie się nie układało. Jest bardzo wdzięczna fanom, którzy wspierali ją zawodowo w tamtym okresie. Teraz gwiazda zapowiedziała prawdziwą bombę. Gwiazda będzie miała własne radio.

Od dziś rusza moje własne radio 24h na dobę tylko moje piosenki – napisała. 

Warto przypomnieć, że nie jest to pierwszy kontakt Rabczewskiej z radiem. Kilka dobrych miesięcy Doda prowadzi swoją własną audycję. 

Gratulacji od zachwyconych fanów oczywiście nie zabrakło.

W RMF FM powstało radio wyłącznie z muzyką Dody

W RMF FM Doda prowadzi własny program “Dodaphone”, w którym rozmawia ze słuchaczami i wspólnie poszukują rozwiązań ich problemów. Audycja do tej piory odbywała się raz w tygodniu. Teraz jej fani będą przeszczęśliwi, ponieważ Doda będzie miała własne radio, w którym jedyne czego posłuchamy to jej piosenki i podcasty.

NA RMFON od dzisiaj rusza Radio im. Doroty Dody Aqualiteji Rabczewskiej, w skrócie Radio Dodaphone. Połaczyliśmy muzykę Dody z jej podcastami i zamknęliśmy je w jedną wyjątkową stację. Zdardzimy Wam jeszcze, że sama Doda powiedziała nam, że jej mama Wanda, zawsze marzyła, by jej córka miała swój własny radiowęzęł. My już jesteśmy ciekawi jej reakcji – napisano na profilu RMF FM.

Będziecie słuchać?

Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF