Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda i Pachut pokazali dom. Ogromny taras, a widok zapiera dech
Karolina Kurek
Karolina Kurek 30.05.2024 08:22

Doda i Pachut pokazali dom. Ogromny taras, a widok zapiera dech

Doda/Dariusz Pachut
fot. KAPiF

Doda i Dariusz Pachut przenoszą swoją relację na kolejny poziom zaangażowania. Para właśnie pochwaliła się nowym domem. Szczegóły. 

Związek Dody i Dariusza Pachuta

Doda ma za sobą kilka nieudanych związków. W przeszłości była związana m.in. z Adamem “Nergalem” Darskim, czy Emilem Haidarem. Dwukrotnie stawała również na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był ówczesny zawodnik klubu Wisła Kraków, Radosław Majdan. 

Drugi związek małżeński zawarła z producentem, Emilem Stępniem, jednak doszło do rozwodu. Z Dariuszem Pachutem, podróżnikiem stworzyli parę w 2022 roku. Początkowo w sieci można było znaleźć sporo ich zdjęć. Z czasem jednak Doda postanowiła nie dzielić się szczegółami życia prywatnego w mediach społecznościowych. Tak mówiła o swojej decyzji w programie “DODAPHONE” na antenie Radia RMF:

To jest straszne, że dożyliśmy czasów, w których prawdziwa miłość nie ma prawa odbijać się w oczach partnera, tylko w telefonie i oczach tysięcy ludzi, których nawet nie znamy. I tylko wtedy może okazać się tą prawdziwą i satysfakcjonującą.

Doda może trafić na 2 lata do więzienia. Były narzeczony nie odpuszcza Gdy Doda szalała w Sopocie, jej ojciec przechodził operację. Przekazała przykrą wiadomość

Plany Dody i jej partnera

Jakiś czas temu, w mediach pojawiła się informacja, że Doda i Dariusz Pachut chcą przenieść swój związek na kolejny etap zaangażowania i mają plan, by zamieszkać razem. Jeden z tabloidów donosił, że para rozgląda się za posiadłością pod Warszawą. Artystka chciałaby mieć własny dom i stworzyć rodzinę. Doda inspiruje się swoimi rodzicami, którzy wiele razem przeżyli i są ze sobą w dobry i złych chwilach. 

Mój ojciec głównie skupiony jest na domu, na swojej ukochanej. Zawsze tak było, bo nie ciągnęło go do kolegów, na imprezy. Nigdy nie było tak, że oni się kłócili i ojciec gdzieś wychodził, jego nie było. Kłócili się często, bo są bardzo charyzmatyczni, ale za sekundę godzili i śmiali się z tego - opowiadała w “Twoim Imperium”.

Doda i Pachut pochwalili się nowym domem

Dariusz Pachut, partner Dody w środę 29 maja dodał nowy post na Instagramie, do którego dodał następujący opis:

Kiedyś to się chodziło na siłownię, a w ostatnim czasie wykorzystuje suplementy przedtreningowe do „pracy”. Ale jestem pewny, że warto.

Na fotografii mężczyzna trzyma w ręku szpadel i ma założone rękawiczki. Zdjęcie zostało zrobione w przerwie od pracy. Uwagę zawraca sporych rozmiarów taras, dom za plecami podróżnika. Można dostrzec, że od strony ogrodu, gdyż nie widzimy więcej, jest on cały przeszklony. Można sobie tylko wyobrazić, jak wspaniały musi się roztaczać stamtąd widok. 

Wszystko wskazuje na to, że Doda i je ukochany spełnili swoje marzenie i plan i mają już swój dom, przy którym Dariusz Pachut chętnie wykonuje prace. Z ogromnego ogrodu cieszy się też psiak Dody, czyli mały Woolfie, który od razu postanowił pomóc swojemu panu i wziął się za kopanie w ogrodzie.

Co o tym myślicie?

Dariusz Pachut, fot. Instagram
Dariusz Pachut, fot. Instagram
Dariusz Pachut pokazał dom, fot. Instagram
Dariusz Pachut pokazał dom, fot. Instagram
Dariusz Pachut pokazał dom, fot. Instagram
Dariusz Pachut pokazał dom, fot. Instagram