Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Miszczak znieważył gwiazdę na scenie w Sopocie, patrząc jej w oczy
Anna Lipska
Anna Lipska 25.05.2024 20:40

Miszczak znieważył gwiazdę na scenie w Sopocie, patrząc jej w oczy

Edward Miszczak
fot. Polsat

Polsat Hit Festiwal 2024. Edward Miszczak wręczył nagrodę gwieździe, ale jednocześnie ją upokorzył. Oto co powiedział. Szczegóły.

Polsat Hit Festiwal 2024

Polsat Hit Festiwal 2024 to dwa dni największych przebojów i wyjątkowych jubileuszy, prawdziwe święto muzyki w Operze Leśnej Sopocie. 

Od ponad 20 lat za sprawą Polsatu usłyszeliśmy największe hity, które królowały w ubiegłym roku w rozgłośniach radiowych. Nie zabrakło też jubileuszy. W tym roku świętowali Golec uOrkiestra, Andrzej Piaseczny, Majka Jeżowska i Danzel. Sobotni, finałowy koncert tegorocznego festiwalu został poświęcony Zbigniewowi Wodeckiemu.

Koncerty poprowadzili Paulina Sykut, Agnieszka Kołodziejska, Maciej Dowbor, Maciek Rock, Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz. Do Polsatu wróciła też Kasia Cichopek, która zapowiadała jubileusz Majki Jeżowskiej.

Roksana Węgiel wyprawiała cuda na sopockiej scenie Kuba Badach rzucił przykrym żartem ze sceny. Zrobiło się niezręcznie

Polsat Hit Festiwal 2024. Gwiazdy na scenie

Już od piątku sopocką sceną zawładnęły gwiazdy. Doda, Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski… Nie tylko na scenie, ale i na ściance zadawali szyku i zachwycali stylizacjami. 

Roxie ma za sobą bardzo udany występ, ale także nieprzyjemną przygodę. Okazało się, że jej mąż Kevin Mglej zgubił za kulisami obrączkę i w poszukiwania zostało zaangażowanych mnóstwo ludzi. Cały Sopot nocą postawili na nogi!

Sobotni koncert zaczął się od zaskakującego wystąpienia Edwarda Miszczaka. 

Co powiedział Edward Miszczak do gwiazdy?

Sobotni koncert zaczął się od występu zespołu Enej, ktróy rozpoczął karierę w Must Be The Music. Potem na scenie pojawił się Edward Miszczak, który wręczył zespołowi statuetkę, ale niefortunne słowa dyrektora programowego zdecydowanie zmieszały wokalistę grupy Piotra Sołoducha. Najpierw zażartował, że cieszy się, że może patrzeć członkom formacji prosto w oczy, a potem…

13 lat temu wygraliście program Must Be The Music. Ja wtedy byłem w innej stacji. Nie wierzyłem, że się wam gdzieś uda, ale jesteście tutaj, gratulacje - powiedział.

Nie da się ukryć, że dość krępujące i upokarzające były to słowa. Jednocześnie Miszczak potwierdził, że program, w którym zaistniał Enej wraca na antenę Polsatu. 

unnamed - 2024-05-25T201817.599 (1).jpg
Edward Miszczak w Sopocie z zespołem Enej, fot. Polsat
Enej, Edward Miszczak, fot. AKPA
Enej, Edward Miszczak, fot. AKPA