Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roxie i Kevin w nocy postawili cały Sopot na nogi
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 25.05.2024 15:42

Roxie i Kevin w nocy postawili cały Sopot na nogi

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. KAPiF

Roxie Węgiel i Kevin są już po ślubie. Teraz para wywołała sporo zamieszania w Sopocie, po występie wokalistki na Polsat Hit Festiwal 2024. Szczegóły. 

Roxie Węgiel i Kevin są małżeństwem

Roksana Węgiel i Kevin Mglej w końcu potwierdzili plotki o swoim ślubie. Pierwsze nieoficjalne informacje pojawiły się już w kwietniu, kiedy to okazało się, że w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej zmieniono nazwisko Roxie na “Węgiel-Mglej” 29 marca. Może to sugerować, że w tym czasie odbył się ich ślub cywilny.  

19-letnia piosenkarka nie ukrywa już swojej obrączki ślubnej. Podczas konferencji zorganizowanej 15 maja przed Polsat Hit Festiwal 2024 Roxie dumnie pokazywała zarówno obrączkę, jak i pierścionek zaręczynowy w trakcie wywiadów. Oba te klejnoty są prawdziwymi dziełami sztuki, ozdobionymi pięknymi, lśniącymi kamieniami.

Roksana Węgiel staje w obronie Dagmary Kaźmierskiej Ślubne zdjęcie Roksany Węgiel? Internet zapłonął po tym, co pokazała

Czy Roxie i Kevin wezmą ślub kościelny?

Roksana od początku zaznaczała, że bardzo pragnie, aby ich ślub odbył się z dala od oczu mediów. Z tego powodu ceremonia cywilna była utrzymana w tajemnicy, i gdyby nie zmiany w dokumentach, nikt by się o niej tak szybko nie dowiedział. Para udostępniła tylko jedno zdjęcie ze ślubu cywilnego, więc można przypuszczać, że podobnie będzie z ceremonią kościelną.  

Magazyn "Party" niedawno informował, powołując się na swojego informatora, że ślub kościelny Roxie i Kevina planowany jest na drugą połowę sierpnia. Tymczasem na jednej z grup w mediach społecznościowych poświęconych życiu gwiazd pojawiły się informacje, że uroczystość ma odbyć się już w czerwcu, według osób, których znajomi zostali zaproszeni na ceremonię.  

"Super Express" ujawnił niedawno, że Roxie i Kevin wybierali obrączki ślubne przez sześć godzin, przeglądając biżuterię, w tym także taką z brylantami, której koszt sięgał nawet 30 tysięcy złotych. W tym samym czasie w sklepie obecny był także William, syn Kevina z poprzedniego związku. 

Teraz jednak po występie Roxie na Polsat Hit Festiwal 2024 doszło do nieoczekiwanego zdarzenia. 

Zamieszanie wokół Roxie i Kevina w Sopocie

Profil “vogule.ponad” opublikował na swoim profilu na Instagramie w formie relacji screenshot wiadomości od osoby, która była na Polsat Hit Festiwal 2024. Okazuje się, że Roksana Węgiel stwarzała spore kłopoty. Na początku z realizatorami miała konflikt dotyczący odcienia podkładu.

Roxy na próbie kamerowej generalnie użyła innego podkładu niż na próbie dzień wcześniej i główny realizator się w*****ł i kłócili się - ona ze sceny, on z widowni. Roxy oczywiście mówiła, że nie wiedziała, że to inny podkład niż wczoraj i że przecież tam jest równia paru nutek, ale nagle okazało się, że choreografię tez zmieniła bez ustalenia z realizatorami. I niestety nie wyszło jej, bo realizator się nie zgodził i “kazał” wrócić do wersji pierwotnej – napisano.

Później jednak pojawiły się jeszcze większe kłopoty. Kevin zgubił bowiem obrączkę. Roksana wstawiła nawet Instastory, w którym prosiła kogoś, o namiary na wykrywacz metalu. W poszukiwania było zaangażowanych dużo postronnych ludzi. 

A całym koncercie, na backstagu było wielkie poszukiwanie obrączki Kevina, bo robiąc jakieś c**j wie, przewrót czy salto, spadła mu z palca. Panowie z łopatami tak kopali, grabili, my - czyli randomowy ludzie z latarkami xD Z tego co wiem, to chyba Roxy dodała jakiś tam post, że szuka wykrywacza metalu - to właśnie dlatego xD – czytamy.

Spodziewalibyście się tego?

Zobacz także: Badach pokłócił się z prowadzącymi w Sopocie!

Roxie i Kevin w nocy postawili cały Sopot na nogi, fot. Instagram
Roxie i Kevin w nocy postawili cały Sopot na nogi, fot. Instagram
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF