Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tajemnica Roxie i Kevina ujawniona. To nie miało prawa wypłynąć
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.05.2024 07:15

Tajemnica Roxie i Kevina ujawniona. To nie miało prawa wypłynąć

Roksana Węgiel
fot. KAPiF; Instagram

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub. Dopiero niedawno ujawnili zdjęcie z ceremonii, a teraz na jaw wychodzą kolejne tajemnice. To nie miało ujrzeć światła dziennego!

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wreszcie potwierdzili plotki o ślubie. Pierwsze, nieoficjalne doniesienia pojawiły się już w kwietniu. To wtedy wyszło na jaw, że w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej dane, jakie Roxie podała w swojej firmie, uległy zmianie. 29 marca zmieniono jej nazwisko na “Węgiel-Mglej”. Może być to wskazówką, kiedy prawdopodobnie zakochani wzięli ślub cywilny.

19-letnia wokalistka nie ukrywa już obrączki ślubnej. Na konferencji, jaką zorganizowano 15 maja przed Polsat Hit Festiwal 2024, Roxie podczas wywiadów z dumą prezentowała zarówno obrączkę, jak i pierścionek zaręczynowy. Oba krążki to prawdziwe cacka biżuteryjne, ozdobione pięknymi, błyszczącymi klejnotami. Teraz jednak wiele osób zastanawia się, czy znana ze swojej religijności gwiazda planuje ślub kościelny?

Matka Roxie od roku nie pokazała się ze sławną córką. Teraz udostępniła wymowny wpis Roxie już nie ukrywa obrączki. Na widok ślubnej biżuterii padniecie z wrażenia

Czy Roksana Węgiel i Kevin Mglej mają ślub kościelny?

Roksana od samego początku podkreślała, że bardzo zależy jej, by ślub odbył się z daleka od wścibskich oczu dziennikarzy. Dlatego właśnie ceremonia cywilna objęta była taką tajemnicą i prawdopodobnie gdyby nie zmiana w dokumentach, nikt by się tak szybko nie zorientował. Para pokazała tylko jedno zdjęcie ze ślubu cywilnego. Można się domyślać, że z ceremonią kościelną będzie podobnie.

Jakiś czas temu magazyn “Party” podzielił się doniesieniami swojego informatora, który twierdził, że ślub kościelny Roxie i Kevina odbędzie się w drugiej połowie sierpnia. Za to na jednej z grup społecznościowych, poświęconych życiu gwiazd, odezwały się osoby, których znajomi zostali zaproszeni na ceremonię. Przekazali, że uroczystość ma odbyć się już w czerwcu.

Tajemnica Roksany Węgiel i Kevina ujawniona

Niedawno “Super Express” ujawnił sekret zakochanych. Według serwisu Roxie i Kevin wybierali obrączki ślubne przez okrągłe 6 godzin. Portal donosił, że pośród oglądanej biżuterii była też taka z brylantami, której koszt sięgał nawet 30 tysięcy złotych. Razem z nimi w sklepie był też widziany William, syn Kevina z poprzedniego związku.

Teraz Jastrząb Post zdradził kolejną tajemnicę Węgiel i Mgleja. Dziennikarze portalu ujawniają, że ślub cywilny Roksany miał miejsce w Wołominie pod Warszawą. Zdjęcie z bukietem białych kwiatów ma być zrobione właśnie przed tamtejszym Urzędem Stanu Cywilnego. Jak sądzicie, ile jeszcze uda się dowiedzieć mediom, zanim para stanie przy ołtarzu?

Roksana Węgiel, ślub z Kevinem Mglejem, data i miejsce
Ślub cywilny Roksany i Kevina, fot. instagram.com/roxie_wegiel
Roksana Węgiel, ślub z Kevinem Mglejem, data i miejsce
Kevin Mglej i Roksana Węgiel, fot. KAPiF

Źródło: Jastrząb Post, Super Express