Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Smutne i niespodziewane wyznanie Dody. "Niestety nie żyją"
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 26.05.2024 09:55

Smutne i niespodziewane wyznanie Dody. "Niestety nie żyją"

Doda
fot. KAPiF

W jednym z najnowszych wywiadów Doda nagle podzieliła się łamiącym serce wyznaniem. Przeprowadzająca rozmowę z gwiazdą z pewnością nie spodziewała się tak przykrej odpowiedzi na swoje niewinne pytanie.

Doda rozpoczyna nowy etap

Ostatnie miesiące w życiu Dody były przełomowe. Artystka zrealizowała jedno ze swoich największych marzeń i pod okiem kamer Polsatu wyprodukowała największy show w swojej dotychczasowej karierze. Trasa koncertowa Aquaria Tour, której kulisy powstawania można było śledzić w reality show “Doda. Dream Show”, okazała się wielkim sukcesem. Dla wiernych fanów artystki całość ma jednak słodko-gorzki wydźwięk.

Dorota Rabczewska od samego początku zapowiadała bowiem, że będzie to już ostatnie tournée w jej karierze. Co więcej, piosenkarka dodatkowo zasugerowała, że być może już nie będzie już nagrywać nowej muzyki.

Ostatnie moje lata pod względem artystycznym i kariery totalnie zrekompensowały mi poprzednią dekadę. Chcę pamiętać tylko te uczucia. Artystycznie jestem bardzo ukontentowana. I właśnie z takim poczuciem, planując cała płytę Aquaria chciałam zostać. Więc dzięki - oznajmiła na początku maja na Instagramie.

Co dalej? O szczegółach piszemy poniżej.

Roxie i Kevin w nocy postawili cały Sopot na nogi Wielki powrót Cichopek do Polsatu

Doda na Polsat Hit Festiwal 2024

Mimo tego, że Doda nie planuje ruszać w kolejne trasy koncertowe, to nie ma zamiaru rezygnować z pojedynczych występów na festiwalach czy w programach telewizyjnych. W miniony piątek wokalistkę można było podziwiać chociażby na Polsat Hit Festiwal.

Rabczewska uświetniła swoim występem koncert “Radiowy Przebój Roku”. W duecie ze Smolastym wykonała na deskach Opery Leśnej wielki hit “Nim zajdzie słońce”. 

Podczas wizyty w Sopocie tradycyjnie udzieliła wielu wywiadów. W jednym z nich podzieliła się bardzo przykrym wyznaniem.

Smutne wyznanie Dody

Jedną z osób, które miały okazję porozmawiać z Dodą w Sopocie była popularna twórczyni internetowa Natalia Sisik. Ifluencerka przeprowadziła z artystką serię tzw. szybkich sztrzałów. Jedno z pytań dotyczyło wymarzonego duetu.
 

Z jakim artystą na koniec chciałabyś wystąpić na jednej scenie? - zapytała Natalia Sisik.

Po tym pytaniu radosna atmosfera prysła w okamgnieniu. Doda oświadczyła, że gwiazd, z którymi chciałaby zaśpiewać w duecie, już od dawna nie ma na tym świecie.

O, nie żyją. Niestety. Freddie Mercury, Rysiek (Riedel - przyp. red.) z Dżemu. No, nie żyją - oznajmiła z żalem Doda.

Nagranie możecie obejrzeć poniżej.

KAPIF_1000pix_K1209263F.jpg
Doda na Polsat Hit Festiwal, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1209284F.jpg
Doda i Smolasty na Polsat Hit Festiwal, fot. KAPiF