Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wielki powrót Cichopek do Polsatu
Anna Lipska
Anna Lipska 25.05.2024 22:51

Wielki powrót Cichopek do Polsatu

Kasia Cichopek
fot. KAPIF

Sopot 2024. Katarzyna Cichopek wróciła do Polsatu. Oto jak przywitała widzów podczas sobotniego, jubileuszowego koncertu Majki Jeżowskiej. 

Polsat Hit Festiwal 2024. Święto muzyki w Sopocie

Polsat Hit Festiwal 2024 na dwa dni zmienił Sopot w stolicę polskiej muzyki. W Operze Leśnej Sopocie zaroiło się od gwiazd. 

Od ponad 20 lat za sprawą Polsatu usłyszeliśmy największe hity, które królowały w ubiegłym roku w rozgłośniach radiowych. Wystąpili dla fanów zdobywcy platynowych i diamentowych płyt. Nie zabrakło też jubileuszy.

Sopockie wieczory poprowadzili Paulina Sykut, Agnieszka Kołodziejska, Maciej Dowbor, Maciek Rock, Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz.

W sobotę pojawiła się także Kasia Cichopek. To ona zapowiedziała koncert Majki Jeżowskiej. 

Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileusz Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy - mówił jej agent.

Co powiedziała, zapowiadając gwiazdę wieczoru?

Cichopek pręży się w kusych szortach, ale to jej stopy w centrum uwagi Cichopek w obcisłej mini. Już krócej być nie mogło

Kasia Cichopek wróciła do Polsatu

Kasia Cichopek zaczęła karierę w Telewizji Polskiej. Wiele lat temu pojawiła się w serialu “M jak Miłość”. Do dziś wciela się tam w postać Kingi Zduńskiej. Widzowie tak bardzo ją polubili, że szybko zaczęła dostawać kolejne propozycje współpracy. W końcu została prowadzącą “Pytania na śniadanie”, gdzie stworzyła duet z Maciejem Kurzajewskim. Jak wiadomo, także prywatnie są parą. 

Wszystko nieco zmieniło się po roszadach powyborczych w TVP. Podobnie jak wszyscy prowadzący śniadaniówkę Dwójki, straciła swoją posadę. Teraz jednak wróciła do Polsatu. Ze stacją współpracowała już kilkanaście lat temu przy programach rozrywkowych i festiwalu “Top Trendy”.

W sobotę wyszła na scenę w Sopocie. Oto jak przywitała widzów.

Kasia Cichopek w Sopocie. Co powiedziała?

Kasia Cichopek w Sopocie współprowadziła jubileuszowy koncert Majki Jeżowskiej. Pojawiła się na scenie z Pauliną Sykut-Jeżyną i powiedziała w kierunku widowni, że miło się znowu z nimi zobaczyć po latach. Całkowicie zignorowała fakt, że wcześniej współpracowała z Telewizją Polską. Takiej szpili nikt się zapewne nie spodziewał.

Witajcie szanowni państwo! Miło mi was widzieć! Najważniejszą jednak gwiazdą jest Majka Jeżowska! – ogłosiła rozpromieniona Kasia.

Uśmiechnięta, razem z Pauliną Sykut komfortowo czuła się na scenie. Najwyraźniej żadne zmiany nie są jej straszne. Za kulisami z chęcią pozowała do wspólnych zdjęć z Majką Jeżowską i Krzysztofem Ibiszem. Na tę wieczór założyła różową suknię projektu Violi Piekut.

Kasia Cichopek na Polsacie, Polsat Hit Festiwal, jubileusz Majki Jeżowskiej, zdjęcia
Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz, Polsat Hit Festiwal, fot. KAPiF
Kasia Cichopek na Polsacie, Polsat Hit Festiwal, jubileusz Majki Jeżowskiej, zdjęcia
Kasia Cichopek i Paulina Sykut, Polsat Hit Festiwal, fot. KAPiF
Kasia Cichopek na Polsacie, Polsat Hit Festiwal, jubileusz Majki Jeżowskiej, zdjęcia
Kasia Cichopek i Majka Jeżowska, Polsat Hit Festiwal, fot. KAPiF
Kasia Cichopek na Polsacie, Polsat Hit Festiwal, jubileusz Majki Jeżowskiej, zdjęcia
Kasia Cichopek, jubileusz Majki Jeżowskiej, Polsat Hit Festiwal, fot. KAPiF