Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cichopek pręży się w kusych szortach, ale to jej stopy w centrum uwagi
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.05.2024 22:17

Cichopek pręży się w kusych szortach, ale to jej stopy w centrum uwagi

Kasia Cichopek
fot. KAPiF; Instagram

Kasia Cichopek jeszcze wczoraj balowała na ślubie Rafała Mroczka. Chwilę później była już z Maciejem Kurzajewskim w Egipcie! Pochwaliła się stylizacją, ale fani patrzą tylko na zdjęcia jej stóp. Nie mają litości w komentarzach.

Kasia Cichopek na ślubie Rafała Mroczka

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski byli wczoraj gośćmi na ślubie Rafała Mroczka. Katarzyna od lat gra w “M jak miłość” Kingę Zduńską, szwagierkę Pawła Zduńskiego, w którego wciela się Rafał. Jego brat bliźniak Marcin to serialowy mąż Kasi, Piotr Zduński. W “prawdziwym życiu” aktor poślubił Magdalenę Czech, finalistkę konkursu Miss Polonia.

Katarzyna miała na ślubie kolegi z planu imponującą stylizację projektu Violi Piekut. Granatowa sukienka mini z odkrytymi ramionami została połączona z marynarką w tym samym odcieniu, ozdobioną kwiatami z materiału. Teraz aktorka opublikowała już zdjęcia z Egiptu. Tam postawiła na całkiem inny styl. Internauci dopatrzyli się jednak poważnego problemu, szczegóły poniżej.

Cichopek i Kurzajewski wrzucili fotki ze ślubu. Jak wyglądali? Wideo ze ślubu Mroczka w sieci. Panna młoda zachwyca

Kasia Cichopek i Maciek Kurzajewski w Egipcie

Na ślubie Rafała Mroczka Kasia dobrała do sukienki cieliste, beżowe sandałki na obcasie. Na wyprawę do Egiptu zabrała już jednak dużo wygodniejsze buty. A właściwie kilka par butów, bo wraz z Maciejem Kurzajewskim łączą w Egipcie wypoczynek z pracą.

Ciężko pracujemy. Przyjechaliśmy do Egiptu, aby poprowadzić doroczną uroczystą galę Wakacje.pl – zdradziła Katarzyna na Instagramie.

Turystyczny serwis obchodzi w tym roku 25-lecie istnienia. Cichopek i Kurzajewski, poza zadaniami zawodowymi, mieli jednak okazję na wypoczynek. Aktorka opublikowała kilka zdjęć przed hotelowym basenem. Choć założyła bardzo niepozorne sandałki, to właśnie na ich temat rozgorzała burzliwa dyskusja. Zdjęcia i szczegóły poniżej.

Internauci nie mają litości dla stóp Kasi Cichopek

Kasia na zdjęciach z Egiptu ma na sobie kolorowy, przewiewny, różowo-pomarańczowy kombinezon, złożony z bardzo krótkich spodenek i wydekoltowanej góry. Aby nie przesadzić z nadmiarem barw, dobrała do niego płaskie sandały w beżowym odcieniu. Co zatem nie spodobało się internautom?

Patrząc na zdjęcia pani Katarzyny, zastanawiam się, czy serio nie można sobie kupić butów w swoim rozmiarze? Rozumiem, że darmowe przysyłają za duże, ale chyba raz na boży rok można coś kupić za własne pieniądze, a nie tylko w ramach współpracy? – napisała jedna z osób w komentarzu.

Pod wpisem pojawiły się wypowiedzi fanek, które wzięły Cichopek w obronę.

  • Gdyby miała mniejsze, to chyba część stopy by już się nie zmieściła na podeszwie, czasem tak bywa.
  • Ona ma numer 34 butów, nie jest łatwo – piszą inni.

W międzyczasie Katarzyna pokazała też stylizację, jaką założyła na galę. Pochwaliła się tym razem złotymi szpilkami. Jak sądzicie, czy i w tych butach jej stopy nieco znikają? Wszystkie zdjęcia poniżej.

Kasia Cichopek, stopy, zdjęcia, czy ma za duże buty
Stopy Kasi Cichopek w złotych szpilkach, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek, stopy, zdjęcia, czy ma za duże buty
Kasia Cichopek w Egipcie, fot. instagram.com/katarzynacichopek