Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda poskarżyła się fanom. Ma ogromny żal do Smolastego
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.05.2024 18:09

Doda poskarżyła się fanom. Ma ogromny żal do Smolastego

Doda, Smolasty, Polsat Hit Festiwal 2024
fot. KAPiF

Doda i Smolasty wspaniale prezentują się razem na scenie i w klipach do wspólnych piosenek. Teraz jednak mocno poróżniła ich jedna rzecz. Wszystko tuż przed Polsat Hit Festiwal 2024.

Doda i Smolasty we wspólnym przeboju

Doda i Smolasty podbili listy przebojów piosenką “Nim zajdzie słońce”. Przez ostatnie 9 miesięcy od premiery utwór został odtworzony w samym tylko serwisie YouTube 83 miliony razy. Singiel pokrył się też już podwójną platyną. Ogromny sukces hitu sprawił, że para kontynuuje współpracę muzyczną.

Zaledwie 4 dni temu premierę miał teledysk “Nie żałuję”. Utwór ma już 1,1 miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Muzyczny duet miał zaprezentować swoje hity na wydarzeniu Polsat Hit Festiwal 2024 w Sopocie. Tuż przed koncertem poróżniły ich jednak zasadnicze kwestie. Rabczewska o wszystkim opowiedziała w sieci, szczegóły poniżej.

Nowy teledysk Dody i Smolastego. To przebije ich pierwszy hit! Gęsta atmosfera między Dodą i Roxie? Wymowne zdjęcia z konferencji przed Sopotem

Doda i Smolasty w piosence "Nie żałuję"

Teledysk Dody i Smolastego “Nie żałuję” jest prequelem do historii, opowiedzianej w klipie “Nim zajdzie słońce”. Pracował przy nim ten sam reżyser, Piotr Zajączkowski, by zachować spójność klimatu.

"Nie żałuję” to utwór o tym, aby mimo złamanego serca spojrzeć na przeszłość z innej perspektywy i dla dobra samego siebie żyć nie oglądając się za siebie. Chociaż czasami jak to w życiu bywa, przeszłość lubi deptać po piętach – czytamy w oficjalnym opisie do piosenki.

W piątek 24 maja w Sopocie odbędzie się koncert “Radiowy przebój roku”. To właśnie na nim usłyszymy duet Dody i Smolastego. Co jednak sprawiło, że tuż przed wydarzeniem Rabczewska nagrała specjalną odezwę do fanów, opowiadając o konflikcie z muzykiem?

Doda i Smolasty się pokłócili

Okazuje się, że na sopockim festiwalu muzycznym Polsatu Rabczewska i Smolasty chcieli wykonać przebój “Nim zajdzie słońce” w nieco innej aranżacji. Dodzie bardzo zależało, by nowa aranżacja piosenki była całkowitym zaskoczeniem. Na Instagramie zaprezentowała fragment w wykonaniu, które wymyśliła: można było na nim usłyszeć kubańskie nuty.

Kochani, oto moment jedyny właściwie na świecie, ponieważ Smolasty nie zgodził się na mój zaje**sty pomysł z nowym aranżem na festiwal. Także uwaga specjalnie dla was i tylko dla was. No nie rewelacja? – ogłosiła Rabczewska, nie kryjąca ogromnego niezadowolenia, że jej pomysł nie przeszedł.

Muzyk zdążył już rozmawiać z portalem Eska.pl. Wyjaśnił tam, co nie podobało mu się w pomyśle Dody.

Ja jestem zdania takiego konserwatywnego w tej kwestii, że skoro ludzie pokochali oryginalną wersję, a my i tak gramy z live bandem, to i tak jest już urozmaicenie w jakimś sensie, a może coś jeszcze wymyślimy na tej próbie – wyznał Smolasty.

Rabczewska także wyraziła swoje zdanie w wywiadzie.

To nie jest tak, że to jest zupełnie inny aranż i my tam wychodzimy przebrani za lata dwudzieste i śpiewamy w ogóle coś innego, w kaszkietach. Tam jest tylko taki delikatny twist w dwóch, trzech miejscach, takie live Grammy, Oscar show – wyjaśniła.

A w jakiej aranżacji wy chcielibyście usłyszeć utwór “Nim zajdzie słońce”?

Doda, Smolasty, Polsat Hit Festiwal, różnica zdań, aranżacja piosenki
Smolasty, fot. KAPiF
Doda, Smolasty, Polsat Hit Festiwal, różnica zdań, aranżacja piosenki
Doda na Instagramie, fot. instagram.com/dodaqueen

Źródło: Eska.pl