Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Awantura pomiędzy Dodą i Smolastym. Poważne oskarżenia
Karolina Kurek
Karolina Kurek 23.05.2024 11:42

Awantura pomiędzy Dodą i Smolastym. Poważne oskarżenia

Doda/Smolasty
fot. KAPiF

Doda i Smolasty ponownie podbijają internet nowym teledyskiem do utworu “Nie żałuję”. Między wokalistami doszło jednak do konfliktu. Szczegóły. 

Współpraca Dody i Smolastego

Doda to uwielbiana polska wokalistka. Rok temu artystka postanowiła podjąć się współpracy z innym zdolnym wykonawcą na polskiej scenie muzycznej - Smolastym. Duet wypuścił na rynek piosenkę pt. “Nim zajdzie słońce”. Utwór został opublikowany na początku sierpnia 2023 roku i z miejsca stał się wielkim muzycznym hitem. 

Jakiś czas temu artyści przekazali w swoich mediach społecznościowych, że ich wspólny przebój uzyskał status podwójnego diamentu. Warto dodać, ze żaden z wykonawców nie chwalił się wcześniej, że planują współpracować.

Smolasty pojawił się także gościnnie w rozszerzonej płycie Dody “Aquaria”, która ukazał się na rynku jesienią zeszłego roku. 

Nowy teledysk Dody i Smolastego. To przebije ich pierwszy hit! Doda zniesmaczona młodymi matkami. Mówi o karmieniu piersią

Nowy teledysk Smolastego i Dody

Muzycy spełnili prośby fanów i w tym roku również postanowili pracować razem. Doda i Smolasty wydali nowy utwór “Nie żałuję”. W ostatnim czasie w mediach społecznościowych gwiazdy pojawiały się kadry z planu teledysku do nowego przeboju. Klip ukazał się oficjalnie na platformie YouTube w poniedziałek 20 maja 2024 roku. Artyście przekazali tę wiadomość na Instagramie. 

Fani duetu pospieszyli z pozytywnymi komentarzami, gdzie wyrazili podziw dla ciężkiej pracy wokalistów i pochwalili nowy utwór Dody i Smolastego. Wielu uważa, że “Nie żałuję” będzie przebojem tego lata. Tymczasem w mediach pojawiła się informacja o konflikcie twórców. 

Konflikt Dody i Smolastego

W dniu premiery klipu do “Nie żałuję” Doda i Smolasty odwiedzili studio radia Eska. Wokaliści zostali zapytani przez prowadzącego, czy mają na koncie jakieś sprzeczki, czy nieporozumienia, które mogą się zdarzyć każdemu w pracy. 

Okazuje się, że piosenkarka w przeszłości posądziła artystę, iż to z jego winy doszło do wycieku utworu “Nim zajdzie słońce” w sieci. Gwiazda nie dowierzała wtedy tłumaczeniom, że doszło do tego z przyczyn technicznych. 

Jak się można z panną nie pokłócić? Wytłumacz mi to. Mogę powiedzieć, że [Smolasty] w dwóch kwestiach miał rację - jak zrobiłam zadymę, że piosenka wyciekła intencjonalnie przez nich, a okazało się, że to w Australii, więc ja mówię "żenada" na głosówkach moich ulubionych. "Jak robisz wyciek, to przynajmniej daj mi znać, bo ja tu jestem strażnikiem Teksasu, pilnuję wszystkiego. Co to ma być?" - opowiadała Doda. 

Smolasty wyjaśnił, dlaczego piosenka ukazała się wcześniej, niż powinna. 

A to się okazało, że w Australii jest strefa czasowa wcześniej i mieli dostęp, ale oczywiście zostałem posądzony o to, że puściłem leaka specjalnie wcześniej - tłumaczył. 

Co o tym myślicie?

Doda i Smolasty, fot. Instagram
Doda i Smolasty, fot. Instagram
Doda i Smolasty, fot. Instagram
Doda i Smolasty, fot. Instagram