Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda bez grama makijażu przyłapana przez paparazzi
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.05.2024 11:28

Doda bez grama makijażu przyłapana przez paparazzi

Doda
fot. KAPiF

Doda bez makijażu została sfotografowana przez paparazzi. Gdy powiedziano jej o zrobionych fotografiach, powiedziała właśnie TO. Szczegóły. 

Doda w show-biznesie

Doda to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. W show-biznesie jest obecna od wielu lat i przyzwyczaiła opinię publiczną do kontrowersyjnych wypowiedzi i zaskakiwania na każdym kroku. 

Wokalistka zaczynała swoją karierę muzyczną jako wokalistka zespołu Virgin. Z grupą wydała cztery krążki na rynku muzycznym. Jako artystka solowa nagrała cztery albumy. W zeszłym roku ukazała się jej najnowsza płyta “Aquaria”, która okazała się sporym sukcesem wśród słuchaczy. 

Ku rozczarowaniu fanów artystka w lutym tego roku ogłosiła, ze trasa koncertowa “Aquaria Tour” będzie jej ostatnią. Zapowiedziała też, że od teraz zamierza występować tylko na muzycznych wydarzeniach organizowanych przez stacje telewizyjne. Niedawno pojawiła się na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024. 

Doda jak walcem przejechała się po Eurowizji i Polakach Gęsta atmosfera między Dodą i Roxie? Wymowne zdjęcia z konferencji przed Sopotem

Doda na konferencji Polsat Super Hit Festiwal 2024

W ostatni weekend po raz kolejny odbędzie Polsat Hit Festiwal. W piątek 24 maja i sobotę 25 maja na scenie w Operze Leśnej w Sopocie pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.  

Niedawno odbyła się konferencja odnośnie tego muzycznego wydarzenia, a wzięło w niej udział wiele znanych osób m.in. Roksana Węgiel, Margaret, Tribbs, Andrzej Piaseczny, czy Danzel. Wśród nich nie mogło zabraknąć Dody, która z pewnością nie zawiedzie swoich fanów i na scenie w Sopocie zaprezentuje niesamowite show. 

Doda na konferencji Polsat Super Hit Festiwal 2024 pojawiła się w krótkich, platynowych włosach. Była to oczywiście peruka. Jednak to stylizacja artystki wzbudziła największe emocje. Postawiła ona na na krótki, biały top, a do tego dobrała również krótką spódnicę, która posiadała gorset. Do tego zestawu Doda zdecydowała się założyć niesamowicie wysokie kozaki na szpilce w różowym kolorze. Całość prezentowała się bardzo odważnie. 

Jednak poza czerwonym dywanem Doda wyglądała zupełnie inaczej. W wygodnym stroju paradowała z pieskiem u boku. Paparazzi zrobili jej zdjęcia, a ona martwiła się o jedno. 

To powiedziała Doda do paparazzi

W ostatnim czasie Doda została przyłapana przez paparazzi. Jej zdjęcia opublikował “Super Express”. Do spotkania doszło na ulicy, gdy gwiazda była w codziennych ubraniach oraz zrezygnowała z makijażu. Na ręku trzymała pieska, Wolfie'ego. Gdy usłyszała, że zrobiono jej zdjęcia, wypaliła do dziennikarzy tabloidu:

Jak wyszedł na nich mój pies? 

Doda była bardziej zainteresowana jak wypadnie jej pupil, a nie ona sama. Na pytanie, jak piesek radzi sobie z tym, że towarzyszy jej niemal wszędzie. Okazuje się, że Doda nie ma serca zostawić go samego. 

Ja nawet wolałabym go wszędzie nie zabierać, ale nie pozostawia mi wyboru. Gdy zamykam drzwi od mieszkania, słyszę jego piszczenie i serce mi pęka - wyznała. 

Artystka po tym jak zdecydowała się na rezygnację z koncertowania i większą selekcję przedsięwzięć, w których bierze udział, mogła sobie pozwolić na spełnienie swojego marzenia, którym było posiadanie pieska. Od jakiegoś czasu Doda pojawia się publicznie w towarzystwie chihuahua, któremu dała imię Wolfie. Piesek jest jej codziennym towarzyszem, a Doda zabiera go także na wakacje czy do pracy, gdzie Wolfie ma specjalne miejsce w jej garderobie. 

Co Wy na to?

Okładka
Okładka "Super Express"
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF