Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda nie zgadza się z wygraną Anity Sokołowskiej w "TzG". Dlaczego?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.05.2024 23:16

Doda nie zgadza się z wygraną Anity Sokołowskiej w "TzG". Dlaczego?

Doda, Anita Sokołowska, Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Doda jest nie tylko gwiazdą popularnych programów i koncertów Polsatu, ale także chętnie ogląda znane tytuły stacji. Z uwagą śledziła losy uczestników wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Co sądzi o werdykcie? Od razu skomentowała zwycięstwo Anity Sokołowskiej i wyjaśniła, dlaczego się z nim nie zgadza.

Doda i Roksana Węgiel na najgłośniejszej konferencji Polsatu

Polsat przygotowuje się do jednego z najgłośniejszych muzycznych wydarzeń lata. Gwiazdy estrady zebrały się na konferencji prasowej związanej z festiwalem Sopot 2024. Wśród gości nie zabrakło największych gwiazd stacji telewizyjnej w tym m.in.: Roksany Węgiel i Dody.

Artystki obecnie biją rekordy popularności, a podczas wydarzenia z łatwością sprawiły, że każdy mówił tylko o nich. Roksana Węgiel niedawno zachwyciła widzów Polsatu umiejętnościami w programie "Taniec z Gwiazdami", a Doda już od dawna jest ulubienicą stacji i bohaterką dwóch autorskich tytułów.

W rozmowie ze Światem Gwiazd doświadczona piosenkarka opowiedziała o swoich wrażeniach po kolejnej edycji tanecznego show. Okazuje się, że śledziła losy uczestników. Co sądzi o  koleżance po fachu i jak ocenia werdykt widzów?

Doda jak walcem przejechała się po Eurowizji i Polakach Gęsta atmosfera między Dodą i Roxie? Wymowne zdjęcia z konferencji przed Sopotem

Doda o występie Roksany Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami"

Udział Roksany Węgiel w tanecznym show był głośnym wydarzeniem, tym bardziej że już od pierwszych odcinków okazało się, że wokalistka czuje się na parkiecie jak ryba w wodzie. Jej starania zostały docenione przez jurorów oraz widzów.

Do samego finału utrzymywała wysoki poziom, co skutkowało zgarnięciem niejednej "40". Okazuje się, że jej postępy obserwowała także Doda. Gwiazda w rozmowie z nami zdradziła, że jest pod wrażeniem umiejętności młodej artystki.

Roxie świetnie zatańczyła w "Tańcu z Gwiazdami". Naprawdę bardzo utalentowana dziewczyna i wokalnie i tanecznie. Rewelacja - zachwalała.

Entuzjazm piosenkarki podzielają również internauci, którzy widzieli w Roksanie Węgiel faworytkę do Kryształowej Kuli. W rzeczywistości nagroda pieniężna i statuetka trafiła jednak w ręce innej gwiazdy,

Doda o finale "Tańca z Gwiazdami". Anita Sokołowska niesłusznie wygrała?

Po wielu tygodniach tanecznej rywalizacji w finale "Tańca z Gwiazdami" wystąpiła Roksana Węgiel, Maffashion i Anita Sokołowska. Każda z gwiazd miała spore szanse na zwycięstwo, a po notowaniach jury poziom wydawał się bardzo wyrównany. To głosy widzów zdecydowały, kto zgarnął trofeum.

Kryształowa Kula trafia w ręce Anity Sokołowskiej i jej tanecznego partnera, Jacka Jeschke. Po werdykcie internauci nie kryli żalu z powodu braku zwycięstwa młodej piosenkarki. Tym bardziej że przed ostatnim odcinkiem obiecała wziąć udział w preselekcjach do Eurowizji 2026.

Jak Doda zareagowała na werdykt widzów? Przyznaje, że nie obejrzała finału "Tańca z Gwiazdami", a jej wybór jest podparty dotychczas widzianymi choreografiami. Czy jej zdaniem była gwiazda serialu "Przyjaciółki" zasługiwała na zwycięstwo?

Szczerze nie widziałam finału, nie oglądałam. Widziałam jakieś urywki. Do finału, gdybym miała oceniać to nie - stwierdziła krótko.

Słowa Dody z pewnością nie spodobają się Anicie Sokołowskiej, tym bardziej że aktorka mierzy się z krytyką w mediach społecznościowych z powodu triumfu. Mimo to pozostaje dumna ze swoich osiągnięć i nadal wspiera pozostałe finalistki.

Całą rozmowę z Dodą zobaczysz poniżej:

Doda, fot. KAPiF
Doda ostro o zwycięstwie Anity Sokołowskiej w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Anita Sokołowska, fot. KAPiF
Doda ostro o zwycięstwie Anity Sokołowskiej w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF