Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cichopek za kulisami Sopotu z nim. Tylko u nas nagranie
Anna Lipska
Anna Lipska 25.05.2024 23:19

Cichopek za kulisami Sopotu z nim. Tylko u nas nagranie

Kasia Cichopek za kulisami Sopotu
fot. Świat Gwiazd

Sopot 2024. Kasia Cichopek przyłapana za kulisami festiwalu. Za rękę prowadził ją prawdziwy przystojniak. I nie był to Kurzajewski! Oto szczegóły.

Kasia Cichopek prowadzącą w Sopocie

Polsat Hit Festiwal 2024 na dwa dni zmienił Sopot w stolicę polskiej muzyki. W Operze Leśnej Sopocie zaroiło się od gwiazd. 

Od ponad 20 lat za sprawą Polsatu słyszymy największe hity, które królowały w ubiegłym roku w rozgłośniach radiowych. Wystąpili dla fanów zdobywcy platynowych i diamentowych płyt. Nie zabrakło też jubileuszy.

W sobotę na scenie pojawiła się także Kasia Cichopek. To ona poprowadziła koncert Majki Jeżowskiej. Wcześniej spacerowała wraz z córką po sopockiej plaży.

Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileusz Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy - mówił jej agent.

Wcześniej jednak została sfilmowana za kulisami. Kto jej towarzyszył? Znamy szczegóły!

Badach pokłócił się na scenie z prowadzącymi Sandra Kubicka urodziła. Baron ze sceny w Sopocie zdradził imię synka

Kasia Cichopek przywitała widzów Polsatu

Kasia Cichopek w Sopocie współprowadziła jubileuszowy koncert Majki Jeżowskiej. Pojawiła się na scenie z Pauliną Sykut-Jeżyną i powiedziała w kierunku widowni, że miło się znowu z nimi zobaczyć po latach. Całkowicie zignorowała fakt, że wcześniej współpracowała z Telewizją Polską. Takiej szpili nikt się zapewne nie spodziewał.

Witajcie szanowni państwo! Miło mi was widzieć! Najważniejszą jednak gwiazdą jest Majka Jeżowska! – ogłosiła rozpromieniona Kasia.

Tymczasem tylko u nas nagranie Kasi z przystojniakiem zza kulis Sopotu. Kim jest ten mężczyzna? Cichopek wyraźnie szukała u niego oparcia.

Kasia Cichopek za rękę z przystojniakiem za kulisami Sopotu

Kasia Cichopek, zanim pojawiła się na scenie na wspomnianym wyżej koncercie, została sfilmowana za kulisami. Kto jej towarzyszył? Wysoki przystojniak to nie był Maciej Kurzajewski. Wspierał ją jej nowy menadżer, Patryk Wolski. Współpracują od niedawna.

Patryk ma w branży opinię specjalisty i profesjonalisty. Jest bardzo ceniony, a o współprace z nim zabiega wiele gwiazd. Poprowadzenie dla niego na nowo kariery Kasi est sporym wyzwaniem, ale nie ma żadnych wątpliwości, że może to być dla Cichopek klucz do sukcesu. Kasia od lat jest na liście top gwiazd polskiego show-biznesu, ale po odejściu z TVP potrzeba jej nowych wyzwań – przekazał informator Świata Gwiazd. 

Wygląda na to, że Kasia być może zwiąże się z Polsatem na dłużej

Nowy menadżer Kasi prowadzi między innymi karierę Anity Sokołowskiej, Mateusza Gesslera, czy Blowka. Nic dziwnego, że w niedługim czasie sprawił, że jego podopieczna poprowadzi jeden z koncertów podczas Hit Festiwalu w Sopocie. Patryk w Polsacie jest bardzo ceniony i na przestrzeni lat zbudował sobie dobre zawodowe relacje między innymi z Katarzyną Wajdą, która jest prawą ręką Edwarda Miszczaka i Niny Terentiew – mówi nam osoba z Polsatu.

Zobaczcie zdjęcia poniżej. A więcej na temat tego, jak wypadła na scenie i skąd miała sukienkę, przeczytacie TUTAJ.

Kasia Cichopek za kulisami Sopotu, fot. Świat Gwiazd
Kasia Cichopek za kulisami Sopotu, fot. Świat Gwiazd
Kasia Cichopek (1).jpg
Kasia Cichopek, Sopot 2024, fot. KAPIF
Kasia Cichopek na Polsacie, Polsat Hit Festiwal, jubileusz Majki Jeżowskiej, zdjęcia
Kasia Cichopek i Paulina Sykut na Polsacie, fot. KAPiF