Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dagmara Kaźmierska wylądowała na wózku inwalidzkim. Conan udostępnił nagranie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 26.05.2024 08:17

Dagmara Kaźmierska wylądowała na wózku inwalidzkim. Conan udostępnił nagranie

Dagmara Kaźmierska na wózku inwalidzkim
fot. KAPiF/Instagram

Dagmara Kaźmierska od wielu tygodni jest na językach mediów, po ujawnieniu jej szokującej przeszłości. Teraz “królowa życia” wylądowała na wózku inwalidzkim. Co się wydarzyło? Szczegóły. 

Przestępcza przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Od dawna wiadomo, że Dagmara Kaźmierska, znana z programu "Królowe życia", była w przeszłości skazana i spędziła 14 miesięcy w więzieniu. Jednak szczegóły jej kryminalnej przeszłości wyszły na jaw dopiero kilka tygodni temu, kiedy portal Goniec.pl opublikował artykuł będący wynikiem dziennikarskiego śledztwa w tej sprawie.  

Kaźmierska była właścicielką agencji towarzyskiej "Heidi" w Kłodzku, swoim rodzinnym mieście. Dziennikarze Gońca dotarli do jej ofiar, które opowiedziały o swoich doświadczeniach z "Królową życia". Okazało się, że Kaźmierska zleciła pobicie i gwałt na Marii K., a ciężarną Magdę K. osobiście brutalnie pobiła. Lista jej przestępstw jest znacznie dłuższa. Regularnie groziła i wyzywała swoje pracownice, które były zastraszane przez jej alfonsów.

Kaźmierska do pewnego czasu sama decydowała co z jej życia prywatnego ma ujrzeć światło dzienne. Szerokim echem odbił się jej wypadek

Kaźmierskiej puściły hamulce. Znieważyła internautę i wdała się w pyskówkę z fanami Dagmara poucza z tropików. Padła znacząca obietnica

Dagmara Kaźmierska ma problem z nogami

Dagmara Kaźmierska zmaga się z problemami z nogami. Jej udział w programie "Taniec z Gwiazdami" wiązał się z dużym bólem. Kilka lat temu gwiazda telewizyjna przeżyła poważny wypadek, który niemal skończył się amputacją jednej z kończyn. Ten dzień diametralnie zmienił jej życie. Przyznała, że mimo chęci, nie była w stanie wykonać niektórych kroków tanecznych w "Tańcu z Gwiazdami" z powodu problemów z nogami, będących skutkiem wypadku z maja 2019 roku. 

Wówczas samochód, który prowadziła "królowa życia", zjechał z drogi i uderzył w betonowy słup. Dagmara Kaźmierska doznała poważnych obrażeń, a pierwsze diagnozy były przytłaczające. Trafiła do szpitala z otwartymi złamaniami obu nóg i początkowo nie było pewności, czy kiedykolwiek będzie mogła znów chodzić.

Teraz do Kaźmierskiej znowu wróciło widmo tego zdarzenia. O szczegółach piszemy poniżej.

Dagmara Kaźmierska na wózku inwalidzkim

Po wybuchu afery dotyczącej kryminalnej przeszłości Kaźmierskiej gwiazda TTV i jej syn wiele podróżują. Tymi wyprawami chwalą się na swoich mediach społecznościowych. 

Zazwyczaj ich podróżnicze wpisy to obraz sielanki, tym razem jednak było inaczej. Syn Dagmary Conan opublikował Instastory, na którym Dagmara porusza się na lotnisku na wózku inwalidzkim, ciągnąc obok siebie walizki. 

Wjazd po królewsku – napisał Conan.

Dagmara, udostępniając na swoim profilu ten kadr, doprecyzowała jednak to, co na nim widzimy. Wspomniała o morzu łez.

Już teraz z mojego kalectwa to tylko się śmiać, bo łzy już wszystkie wylane – napisała Kaźmierska. 

Dagmara nie ujawniła szczegółów, ale wygląda na to, że z jej nogami znów nie jest najlepiej.

Dagmara Kaźmierska na wózku inwalidzkim, fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska na wózku inwalidzkim, fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF