Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda pierwszy raz powiedziała, co zafundował jej Dariusz Pachut. W "Dream Show" nie ukrywała niczego
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 18.09.2023 21:15

Doda pierwszy raz powiedziała, co zafundował jej Dariusz Pachut. W "Dream Show" nie ukrywała niczego

Doda o rozstaniu z Dariuszem Pachutem, fot. KAPIF
Doda o rozstaniu z Dariuszem Pachutem, fot. KAPIF

Doda w “Dream Show” opowiedziała, co przeżyła po rozstaniu z Dariuszem Pachutem. To przykre, co sportowiec zafundował swojej byłej partnerce. Dopiero teraz tak bardzo otworzyła się na ten trudny i bolesny dla niej temat.

Rozstanie Dody i Dariusza Pachuta wstrząsnęło show-biznesem

Nic nie wskazywało na to, że uczucie Dody i Dariusza Pachuta wypali się w tegoroczne wakacje. Para od miesięcy uchodziła za szczęśliwą. Publikowali wspólne zdjęcia i relacje z romantycznych wypadów. Doda z całych sił dopingowała ukochanego, gdy ten ruszył zdobyć wodospad Yumbilla w Peru.

Niespodziewanie 18 lipca do mediów przedostała się informacja o rozstaniu gwiazdy i sportowca. Poniekąd potwierdzeniem tych rewelacji były usunięte z social mediów wspólne zdjęcia. Sami zainteresowani nie zabrali jednak głosu w sprawie, ale to, co dzieje się obecnie w mediach społecznościowych Pachuta, nie mieści się w głowie. Sympatycy Dody zaczęli wytykać mu, że złamał serce ich idolce:

 • Fajnie to na czyimś wizerunku się wylansować. 
   
 • Szkoda, że nie ma komentarza, co z Dodą. 
   
 • Wiele osób (też ja) dotarłam tu dzięki właśnie Dodzie. 
   
 • Kurczę, wkręciłam się w was! Teraz smutno i… brak info. 
   
 • A Doda cierpi! Szkoda, bo fajna para była z nich, fajnie się ich oglądało – pisali internauci.
Dariusz Pachut i Doda (2).png
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Film z drugiego końca Europy potwierdza, że Doda i Dariusz Pachut wrócili do siebie! Niebywałe, co odkryli fani Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Oświadczenie Dody ws. Dariusza Pachuta i kulisy rozstania

Światu gwiazd udało się dowiedzieć, kiedy Doda i Dariusz Pachut rozstali się. Według naszego informatora para zakończyła swój związek za kulisami show TVP “Roztańczona Polska”. 

Wszystko miało miejsce we Władysławowie. Po koncercie doszło między nimi do ostrej wymiany zdań w hotelu. Doda musiała podjąć trudną decyzję o rozstaniu – mówi nasze źródło.

Dariusz Pachut i Doda (1).png
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF

Niektórzy sugerowali, że Doda i Pachut rozstali się tylko na potrzeby promocji “Dream Show”. Wątpliwości te gwiazda rozwiała w oświadczeniu do mediów, które wydała w dniu prezentacji jesiennej ramówki Polsatu – 3 sierpnia.

Drogie media, drodzy fani. Dziś odbędzie się ramówka Polsatu, na której będę przedstawiać mój najnowszy program, który jest spełnieniem moich marzeń, za który serdecznie dziękuję, i na który wszyscy czekacie, dlatego proszę, by omijać temat mojego życia prywatnego. Jestem na trudnym jego etapie, nie chciałabym by większość czytelników zinterpretowała to jako promocję programu. 

Co Doda przeżyła przez Dariusza Pachuta?

Program Dody nagrywano w okresie, w którym znów została singielką. W ostatnim odcinku poruszono temat jej złamanego serca. Podczas jazdy autem ze swoją przyjaciółką, Oliwia Lubieniecka, wyznała przez co przeszła. 

Oliwka wzięła mnie na taki wyjazd, gdzie mogłam się wypłakać spokojnie i nikt mnie nie widział. Po prostu wylizać gdzieś rany w odosobnieniu – zaczęła Doda.

To przykre, co zafundował jej Dariusz Pachut

Przejechało mnie to po podłodze. Naprawdę. […] W ogóle nic nie jadłam, nic nie spałam, ale cały czas się opalałam

Doda i Oliwia Lubieniecka w programie Dream show, fot. Polsat GO
Doda i Oliwia Lubieniecka w programie Dream show, fot. Polsat GO
Dariusz Pachut i Doda (3).png
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF

Jej przyjaciółka potwierdziła wszystko, mówiąc:

Widziałam, widziałam Cię już parę razy, ale pierwszy raz bałam się tak bardzo. 

Kilka słów od siebie dodała menadżerka artystki, Monika Kordowicz:

Bardzo trudno jest być Dodą i bardzo trudno jest być z Dodą. Wiążąc się z nią, bierzesz ją z pakietem ludzi, z całej Polski, która na ciebie patrzy i krytykuje – przyznała, zamykając w programie wątek rozstania.

Sam Pachut pojawił się w jednym z pierwszych odcinków “Doda. Dream Show”. Jedna z jego wypowiedzi może sugerować, że to właśnie zawodowa pasja mogła doprowadzić do kłótni pary, a w efekcie do rozstania. Były partner określił zaangażowanie artystki mianem "pracoholizmu". 

Ona mi powiedziała "każdy pracuje". No tak, spawacz spawa i po 14 godzinach idzie do domu. [...] No więc, jakbyś nie była pracoholiczką, to byś po prostu śpiewała. Po prostu byś zrobiła sobie trasę koncertową, nie musiałabyś angażować do tego reality show. Jeszcze do tego koncerty telewizyjne. Robi dużo za dużo – podsumował.

Ciekawe, czy jeszcze kiedyś zobaczymy ich razem…

Dariusz Pachut/Doda.jpg
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Dariusz Pachut/Doda.jpg
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Dariusz Pachut.jpg
Dariusz Pachut, fot. KAPIf
Doda.jpg
Doda, fot. KAPIF