Swiatgwiazd.pl
Doda

Fot. Pawel Wodzynski/East News

Doda pojawiła się w programie TVP. "Po 13 latach znowu mam ten zaszczyt"

23 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Doda może pochwalić się kolejnym, zupełnie niespodziewanym sukcesem. Nie tylko znalazła nową miłość i świętuje powodzenie jej płyty: teraz odezwała się do niej Telewizja Polska, a piosenkarka wzięła udział w popularnym programie muzycznym stacji.

Jak sama ogłosiła w mediach społecznościowych, od trzynastu lat nie miała okazji gościć w TVP. Teraz pojawiła się znowu, na dodatek od razu w bardzo ważnej roli. Twórcy programu "Szansa na sukces" przyjęli ją jak królową.

Doda w "Szansie na sukces" TVP

Na Instagramie Rabczewskiej pojawił się triumfalny wpis. Wokalistka dodała zdjęcie przedstawiające ją w sensualnej pozie, siedzącą nie gdzie indziej, a na kanapie programu "Szansa na sukces". Uczestnicy programu śpiewali jej największe przeboje, a jej zadaniem była ocena ich talentu.

Pozdrawiam ze studia "Szansy na sukces". Pierwszy raz gościem byłam w 2005 roku, potem w 2010 i po 13 latach znowu mam ten zaszczyt – ogłosiła piosenkarka w mediach społecznościowych.

W kolejnym poście dodała nagranie, w którym idzie korytarzem i wchodzi do studia programu. "Lubię wracać tam, gdzie byłam już" dodała znacząco. Czyżby udział w muzycznym show był "szansą na (kolejny) sukces" także dla niej?

Magda Linette

Kim jest partner Magdy Linette? Ukochanego poznała na korcie

CZYTAJ DALEJ

Doda w programie TVP

W programie przywitano ją jak prawdziwą królową. Prowadzący "Szansę na sukces" Marek Sierocki przypomniał jej największe sukcesy zawodowe, a na telebimach pokazywano fragmenty z festiwali w Opolu, w których występowała Rabczewska.

Udziału w show TVP pogratulowały jej koleżanki z branży. "Super" napisała Kajra, a Cleo dodała trzy emotki, przedstawiające ogień. Także fani nie szczędzą komplementów: "Czekałem na to i kilka odcinków temu zastanawiałem się, kiedy to nastąpi", "TVP musiało się w końcu ugiąć, bo nie umieli już utrzymać ciężaru Dody sukcesu" piszą.

Wiele osób wyraziło też nadzieję, że udział Rabczewskiej w "Szansie..." jest preludium do jej udziału w "The Voice of Poland" w roli jurorki. "Życzę spełnienia marzenia o fotelu", "No to teraz czekamy aż zasiądziesz w The Voice of Poland", "TVoP stoi zatem otworem! Czekamy na Twój fotel" piszą podekscytowani.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Doda, Pokaz 1. odcinka programu Doda. 12 kroków do miłości, fot. Pawel Wodzynski/East News

Tajemnicza narzeczona, znany muzyk i obecny mąż Rozenek. Wszystkie związki Dody

Doda niezmiennie od lat plasuje się w czołówce gwiazd polskiego show-biznesu. Piosenkarka czaruje swoim talentem, inspiruje stylizacjami, przyciąga uwagę oraz wzbudza zainteresowanie. Na przestrzeni lat spędzonych na scenie, fani mogli obserwować swoją idolkę u boku różnych mężczyzn. Dorota dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu, a także kilka razy przyjęła oświadczyny partnerów. Oto wszystkie związku Dody.

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. Piotr Molecki/East News

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Leonarda Pietraszaka. Głos zabrała także ocierająca łzy żona aktora

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

"Zaczyna od kablowania". Dowbor i Rock już złapali specyficzny kontakt

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Jak dziś wygląda Vicky ze "Zbuntowanego anioła"? Po niej najmniej widać upływ czasu

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Syn Klaudii El Dursi ma już 14 lat. Tak wygląda pociecha gwiazdy "Hotelu Paradise"

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Historia Edwarda Żentary. Żona i syn, romans, kłopoty zawodowe i tajemniczy list

Czytaj więcej >