Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda po raz pierwszy pokazała twarz nowego partnera. Jest dokładnie w jej typie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.11.2022 12:30

Doda po raz pierwszy pokazała twarz nowego partnera. Jest dokładnie w jej typie

Doda
instagram.com/dodaqueen

O nowej miłości Dody w mediach wrze od dłuższego czasu. Kiedy w programie "12 kroków do miłości" wyznała, że jest szczęśliwie zakochana, wszyscy zaczęli dociekać, kim jest szczęśliwy wybranek. Kilka godzin temu wreszcie pokazała go w całej okazałości, kończąc wszelkie domysły.

Piosenkarka nie znalazła miłości w show Polsatu. W finałowym odcinku wyznała jednak, że jest szczęśliwie zakochana. Od czasu emisji co jakiś czas mogliśmy zobaczyć fragment jego twarzy, jednak jego tożsamość do dzisiaj pozostawała niepewna.

Doda pokazała nowego ukochanego. Wyjechali razem do Wietnamu

Wczoraj Rabczewska zamieściła zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym na tle egzotycznego krajobrazu. Zachęciła fanów do zgadywania, gdzie się znajduje. Choć mogliśmy zobaczyć całą sylwetkę mężczyzny, jego twarz zakrywało nakrycie głowy. Tym razem piosenkarka pokazała go bez lęku.

Na najnowszym zdjęciu widać wyraźnie, co zauroczyło ją w nowym partnerze. W programie "12 kroków do miłości" wyznała, że lubi postawnych, wysportowanych, wysokich mężczyzn. Wybranek spełnia wszystkie te wymagania. Przewyższa ją o głowę, a zamiłowanie do sportów ekstremalnych sprawia, że jego ciało jest doskonale wyrzeźbione.

Fani już od jakiegoś czasu podejrzewali, że jej wybrankiem jest były partner Doroty Gardias, Dariusz Pachut. Internetowe śledztwo trwało od kilku tygodni. Wczoraj mężczyzna zamieszczał filmy z dokładnie tego samego miejsca, w którym przebywała wokalistka, przez co internauci ostatecznie nabrali pewności.

Doda z ukochanym w Wietnamie

Gwiazda w najnowszym wpisie nie tylko pokazała twarz Pachuta, ale też wyjaśniła, co sprawiło, że znaleźli się w Wietnamie. Okazuje się, że wyjazd zorganizowało jedno z biur podróży w ramach współpracy. "To moje pierwsze od roku wakacje" napisała podekscytowana piosenkarka, wymieniając miejsca, do których zawita wraz z ukochanym: Ho Chi Minh, Hanoi i Ha Long Bay.

"No filter, only love" napisała pod zdjęciem (ang. "Żadnych filtrów, tylko miłość"). Nieco więcej szczegółów z upojnych wakacji mogliśmy zobaczyć w relacji Rabczewskiej na Instastories. Widać tam na przykład balonik w kształcie serduszka, unoszący się na wodzie basenu hotelowego. Słychać też wymianę zdań pomiędzy zakochanymi.

"Pięknie wyglądasz skarbie, pięknie wyglądasz" pociesza Rabczewską Pachut, kiedy ta narzeka, że założyła za mało elegancki kostium kąpielowy. "Jakbym na truskawki szła" kwituje to żartobliwie piosenkarka. Z relacji wiadomo jednak, że uroczy kostiumik pochodzi z domu mody Gucci.

Głos nowego partnera Dody słyszymy też podczas ich wspólnego posiłku. "Mógłbym zostać w tym hotelu wegetarianinem. Z odrobiną wołowiny" żartuje mężczyzna, wcinając ze smakiem roślinną potrawę, rzeczywiście wyglądającą bardzo apetycznie.

Zobacz zdjęcia:

Doda
Doda w Wietnamie, fot. instagram.com/dodaqueen
Doda
Doda w Wietnamie, fot. instagram.com/dodaqueen
Doda
Doda w Wietnamie, fot. instagram.com/dodaqueen
Doda
Doda w Wietnamie, fot. instagram.com/dodaqueen

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Ostra dyskusja w "Dzień Dobry TVN". Krupińska i Michałowski stanowczo zareagowali na słowa eksperta

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].