Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda wystosowała publiczne przeprosiny. Za chwilę Fryderyki, a tu taki niefart
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.03.2024 18:04

Doda wystosowała publiczne przeprosiny. Za chwilę Fryderyki, a tu taki niefart

Doda
Doda opublikowała przeprosiny, fot. KAPiF

Doda właśnie opublikowała w sieci publiczne przeprosiny. Co wydarzyło się tuż przed galą Fryderyków 2024? Artystka ma teraz naprawdę wiele na głowie…

Doda wystąpi na gali Fryderyki 2024

Doda w 2023 roku otrzymała nominację do nagród Fryderyków, jednych z najważniejszych nagród fonograficznych w Polsce. Nominacja, w kategorii „album roku – pop” dotyczyła jej albumu „Aquaria”. W tym roku Rabczewska pojawi się wraz ze Smolastym na Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk Festiwal 2024.

To szczególnie ważne wydarzenie, ponieważ tegoroczna gala jest jubileuszową, trzydziestą w historii tej nagrody. Odbędzie się jak zwykle w Gliwicach, 22 marca. Poza Rabczewską i Smolastym na wydarzeniu pojawią się między innymi Daria Zawiałow, Kwiat Jabłoni, Vito Bambino, Mery Spolsky, Ralph Kaminski, L.U.C. i Kaśka Sochacka.

Tymczasem Doda ma na głowie mnóstwo spraw. Czy właśnie zaczęły ją przerastać? Szczegóły poniżej.

Doda bryluje na scenie w USA, a Pachut w tym czasie… Oj, to pokazuje, jak bardzo musi ją kochać Radosław Majdan uderzył w Dodę. "Jest nieszczęśliwa". Nie zgadniecie do kogo ją porównał

Co robi teraz Doda?

Doda obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie występuje dla tamtejszej Polonii. W wyprawie za ocean towarzyszy jej piesek Wolfie oraz Dariusz Pachut, który przejmuje opiekę nad zwierzakiem, kiedy Rabczewska zajęta jest koncertowaniem. Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że para się zaręczyła, bo na palcu wokalistki od jakiegoś czasu widać piękny pierścionek. Ale to nie wszystko. Dokładnie w 40. urodziny Rabczewskiej na rynku pojawiły się jej autorskie perfumy o nazwie Luna.

Tak, perfumy też będą w moje urodziny […] Bardzo się cieszę na te perfumy, to będzie mega cacuszko. Sam kształt tego opakowania jest wielką niespodzianką, nigdy takich nie widziałam, musiałam zmodyfikować całą matrycę, żeby takie flakony wystąpiły u nas na rynku, ale myślę, że będzie to coś fajnego. Znaczy, flakon jest najmniej ważny, najważniejszy jest ten zapach, bo zrobiłam coś, co mi się bardzo podoba – mówiła jakiś czas temu Rabczewska w rozmowie z naszą redakcją.

Już samo powyższe podsumowanie pokazuje, że wokalistka musi mieć ostatnio bardzo podzielną uwagę. Czy jednak przez przypadek popadła w kłopoty? Poniżej wyjaśnienie, czego dotyczą jej przeprosiny.

Doda, Fryderyki 2024, perfumy Luna, post z przeprosinami
Doda prezentuje perfumy Luna, fot. KAPiF

Za co przeprasza Doda?

Doda wyraźnie nie spodziewała się, że premiera jej perfum Luna okaże się takim sukcesem. Produkt rozchodzi się jak świeże bułeczki. Kiedy na 8 marca Rabczewska ogłosiła promocję, chętnych było tak wielu, że padły serwery. Perfumetki o pojemności 10 ml wyprzedały się w 3 godziny od umieszczenia ich w sklepie. Teraz wokalistka musiała zamieścić przeprosiny, wystosowane do fanów.

Już za 10 dni @fryderykfestiwal! PS. Przepraszam wszystkich za opóźnienia z dostawą Luny, mieliśmy w ostatnim tygodniu kilka tysięcy wysyłek, każde pakowane w specjalną bibułę z pocztówką i autografem, więc czasami nie wyrabiamy w 2 dni – napisała Rabczewska na Instagramie.

A wy kupilibyście perfumy Dody?

Doda, Fryderyki 2024, perfumy Luna, post z przeprosinami
Doda, Fryderyki 2023, fot. KAPiF
Doda, Fryderyki 2024, perfumy Luna, post z przeprosinami
Doda i Dariusz Pachut, Fryderyki 2023, fot. KAPiF
Doda, Fryderyki 2024, perfumy Luna, post z przeprosinami
Doda, fot. KAPiF
Tagi: Doda Fryderyki