Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie umilkły plotki o rozstaniu Bachledy-Curuś, a ona w objęciach przystojniaka! Cały świat go zna
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.03.2024 17:13

Nie umilkły plotki o rozstaniu Bachledy-Curuś, a ona w objęciach przystojniaka! Cały świat go zna

Alicja Bachleda-Curuś
Z kim jest Alicja Bachleda-Curuś?, fot. KAPiF; Instagram

Alicja Bachleda-Curuś jeszcze niedawno mówiła o szczęśliwym związku. Teraz nie cichną plotki o jej rozstaniu z narzeczonym, a ona fotografuje się w objęciach przystojnego mężczyzny. Kto jest na zdjęciu?

Alicja Bachleda-Curuś: związki, partnerzy, syn

Alicja Bachleda-Curuś w przeszłości krótko była związana z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Rozstali się w 2005 roku, kiedy aktorka postanowiła wyjechać do USA. Trzy lata później związała się z amerykańskim gwiazdorem Colinem Farrellem. W 2009 roku para doczekała się syna, Henry'ego Tadeusza. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu i w 2011 potwierdzono ich rozstanie.

Obecnie Henry Tadeusz Farrell jest już nastolatkiem. W 2023 roku zrobił furorę w amerykańskich mediach, kiedy pojawił się u boku taty na ceremonii wręczenia Oscarów. Tymczasem jego mama postanowiła ułożyć sobie życie u boku nowego partnera.

W 2019 roku Alicję zobaczono na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka z niezwykle przystojnym mężczyzną. Na końcu tego tekstu znajdziecie zdjęcie z tamtej chwili – do tej pory jest ich jedyną wspólną fotografią. W 2020 na jednej z imprez Bachleda-Curuś miała już na palcu pierścionek zaręczynowy. Wtedy, w rozmowie z „Vivą!” mówiła o znalezieniu szczęścia i spokoju wewnętrznego.

Co zatem wydarzyło się ostatnio? W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia, szczegóły poniżej.

Syn Alicji Bachledy-Curuś kończy 14 lat. Pokazała nowe zdjęcie Henry'ego. Tak świętują urodziny! Alicja Bachleda-Curuś z narzeczonym żyją w niesamowitych luksusach. Tabloid ujawnił, kim jest partner gwiazdy

Kim jest obecny narzeczony Alicji Bachledy-Curuś?

„Super Express” donosił jakiś czas temu, że Bachleda-Curuś spotyka się ze szwajcarskim biznesmenem. Według ustaleń serwisu mają oni mieszkać w luksusowej willi na Mulholland Drive w Los Angeles wraz ze swoimi dziećmi – synem aktorki oraz córką jej partnera z poprzedniego związku. Ostatnio jednak portal ShowNews ogłosił, że dotarł do informacji, zgodnie z którymi w relacji Alicji i jej narzeczonego podobno nie dzieje się najlepiej.

Na nagraniach i zdjęciach, jakie Alicja zamieszcza w sieci, nie widać pierścionka zaręczynowego. Unika też spotkań z Polonią amerykańską. Według informatora serwisu może mieć to związek z jej synem i układami z Colinem Farrellem.

Gdyby Colin Farell dowiedział się o jej związku, mógłby przestać łożyć na szkołę ich syna. Aktor płaci alimenty, ale opłata za szkołę jest jego dobrowolną decyzją. Henry jest ósmej klasie i jeśli Alicja chce coś uzyskać więcej od Colina, to musi działać bardzo dyplomatycznie. Szkoła, w której nastolatek spędzi kolejne cztery lata, to koszt około 160 tysięcy dolarów na rok – twierdzi źródło ShowNews.

Tymczasem Bachleda-Curuś właśnie zamieściła na Instagramie zdjęcie z mężczyzną. Kim jest przystojniak, który jej towarzyszy? Szczegóły poniżej!

Alicja Bachleda-Curuś, związki, plotki o rozstaniu, nowe zdjęcie na Instagramie
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell w 2010, fot. ST / Splash News/EAST NEWS

Z kim jest na zdjęciu Alicja Bachleda-Curuś?

Na Instagramie Alicji Bachledy-Curuś właśnie pojawiło się nowe zdjęcie. Widać na nim aktorkę w objęciach przystojnego mężczyzny.

Wszystkiego najlepszego Marcolino! Mój ulubiony człowieku i najlepszy reżyserze na świecie. Przyjaciele na zawsze – napisała Alicja pod fotografią.

Przystojniak, który ją obejmuje, to Marco Kreuzpaintner, reżyser, scenarzysta i producent filmowy. W 2007 roku wyreżyserował film „Trade”, w którym Alicja zagrała jedną z głównych ról. Poza tym ma na koncie takie hity, jak thriller „Beat” dla Amazona, nagrodzony nagrodą BAFTA „The Lazarus Project” i „Bodies” Netflixa. W produkcji ma też serial współtworzony z Rolandem Emmerichem, z Anthonym Hopkinsem w roli głównej. Prywatnie Marco jest mężem scenarzysty Owena Petty. Panowie pobrali się w grudniu 2023 roku.

Alicja Bachleda-Curuś, związki, plotki o rozstaniu, nowe zdjęcie na Instagramie
Alicja Bachleda-Curuś i Marco Kreuzpaintner, fot. instagram.com/alicjabc
Alicja Bachleda-Curuś, związki, plotki o rozstaniu, nowe zdjęcie na Instagramie
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell w 2010, fot. Rex Features/EAST NEWS
Alicja Bachleda-Curuś, związki, plotki o rozstaniu, nowe zdjęcie na Instagramie
Alicja Bachleda-Curuś i nowy narzeczony w 2019, fot. KAPiF
Alicja Bachleda-Curuś, związki, plotki o rozstaniu, nowe zdjęcie na Instagramie
Alicja Bachleda-Curuś, fot. KAPiF
Alicja Bachleda-Curuś, związki, plotki o rozstaniu, nowe zdjęcie na Instagramie
Alicja Bachleda-Curuś, fot. KAPiF

Źródło: Super Express, Viva!, ShowNews