Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Britney Spears miała romans z byłym Alicji Bachledy-Curuś, ojcem jej syna. "Dwutygodniowa awantura"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.10.2023 14:19

Britney Spears miała romans z byłym Alicji Bachledy-Curuś, ojcem jej syna. "Dwutygodniowa awantura"

Britney Spears, Alicja Bachleda-Curuś
Britney Spears miała romans z byłym Alicji Bachledy-Curuś, fot. KAPiF/Janet Mayer / Splash News/EAST NEWS

Życie Britney Spears to mieszanka wielu skandali i kontrowersji, jednak o niektórych z nich dowiadujemy się dopiero po latach. Głośna książka piosenkarki odkrywa kolejne nieznane dotąd fakty z jej życia. W jednym z rozdziałów przyznała się do krótkiego romansu z byłym partnerem Alicji Bachledy-Curuś.

Britney Spears ujawnia wszystkie swoje sekrety

Gwiazda od kilku lat cieszy się mieszaną reputacją ze względu na liczne niepokojące filmiki, które pojawiają się na jej profilu w mediach społecznościowych. Nadal jednak nie ma osoby, która nie kojarzyłaby twórczości Britney Spears.

Teraz piosenkarka postanowiła całkowicie rozliczyć się ze swoją przeszłością. W książce "Kobieta, którą jestem" odkrywa najbardziej intymne sytuacje, których doświadczyła. Zagraniczne media oszalały na temat szczegółów związku i rozstania Britney Spears z Justinem Timberlakiem.

Okazuje się, że to niejedyna burzliwa relacja w życiu piosenkarki. Z gwiazdorem Hollywood spędziła zaledwie dwa tygodnie.

Britney Spears (2).jpg
Britney Spears miała romans z byłym Alicji Bachledy-Curuś, fot. Janet Mayer / Splash News/EAST NEWS
Justin Timberlake nie tylko zmusił Britney Spears do aborcji. Gwiazda ujawniła, jakie przykrości jeszcze jej zafundował Britney Spears w książce obnaża wstrząsające kulisy kurateli! Obrzydliwe, co zafundował jej własny ojciec. "Nie zasłużyłam na to"

Britney Spears spotykała się z byłym Alicji Bachledy-Curuś

Polska aktorka po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych zaczęła karierę w branży filmowej i szybko zyskała rozgłos. W 2008 roku była na pierwszy stronach gazet, gdy ujawniono jej związek z bożyszczem Hollywood, Colinem Farrellem. Para doczekała się syna, po czym szybko zakończyła relacje.

Alicja Bachleda-Curuś (8).jpg
Britney Spears miała romans z byłym Alicji Bachledy-Curuś, fot. KAPiF
Alicja Bachleda-Curuś (7).jpg
Britney Spears miała romans z byłym Alicji Bachledy-Curuś, fot. KAPiF

W autobiografii Britney Spears przyznała, że sama także miała romantyczny epizod z aktorem w 2003 roku. Namiętność jednak szybko się wypaliła, a na jej miejscu pojawiła się złość i burzliwe kłótnie.

Britney Spears krótko opisała przygodę z gwiazdorem Hollywood

"Księżniczka popu" nie miała szczęścia w miłości. Liczne związki z gwiazdami show-biznesu kończyły się burzliwymi rozstaniami. Podobnie było z trzema małżeństwami, z których najdłuższe trwało zaledwie 3 lata.

W książce o swoim życiu Britney Spears przyznała się do krótkiej relacji z Collinem Farrellem. Ich związek opisała jako "dwutygodniową awanturę". Również i w tym razem piosenkarka nie zaznała szczęścia.

Mogłabym określić ten związek jednym słowem: awantura. Zawsze mieliśmy coś do siebie, walczyliśmy tak zawzięcie, że przypominało to bardziej uliczną bójkę – cytuje artystkę "Times".

Fani Britney Spears z wypiekami na twarzy czekają na kolejne nowiny dotyczące jej prywatnego życia. Sekrety zostaną odkryte wraz z premierą książki 24 października.

Źródło: Times