Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Alicja Bachleda-Curuś z narzeczonym żyją w niesamowitych luksusach. Tabloid ujawnił, kim jest partner gwiazdy
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 31.07.2023 13:50

Alicja Bachleda-Curuś z narzeczonym żyją w niesamowitych luksusach. Tabloid ujawnił, kim jest partner gwiazdy

Kim jest partner Alicji Bachledy-Curuś?, fot. KAPIF
Kim jest partner Alicji Bachledy-Curuś?, fot. KAPIF

Kim jest partner Alicji Bachledy-Curuś? “Super Express” podzielił się szczegółami z życia prywatnego aktorki. Co udało się ustalić tabloidowi? 

Ustalono tożsamość partnera Alicji Bachledy-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś jako jednej z nielicznych polskich aktorek udało się osiągnąć popularność poza granicami Polski. O jej związku z Colinem Farrellem rozpisywały się media na całym świecie. Dotychczas aktorka zagrała w kilku dużych produkcjach w USA, które ugruntowały jej pozycję w świecie kina.

A co z jej życiem prywatnym? Kilka lat temu Bachleda-Curuś chwaliła się, że jest zaręczona, ale nie chciała zdradzać zbyt wielu informacji na temat swojego wybranka. Teraz dotarł do nich “Super Express”. Z kim spotyka się piękność?

Alicja Bachleda-Curuś znowu pokazała syna. Rośnie z niego prawdziwy gwiazdor Alicja Bachleda-Curuś komentuje decyzję byłego partnera. Colin Farrell chce zabrać syna ze sobą, to będzie wielkie wydarzenie

Alicja Bachleda-Curuś zaręczyła się

W marcu 2020 roku Alicja pojawiła się na jednej z branżowych imprez. Gwiazda udzieliła wywiadów, w których trakcie pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Przy okazji zdradziła co nieco o swoim nowym związku:

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała “Vivie!”.

Kim jest partner Alicji Bachledy-Curuś

“Super Express” ustalił, kim jest partner Alicji Bachledy-Curuś. Według ustaleń tabloidu gwiazda spotyka się ze szwajcarskim biznesmenem. Para mieszka w ekskluzywnej willi o. wielkości 2,3 tys. m2 przy ul. Mulholland Drive w Los Angeles nie tylko z ukochanym, ale także z ich dziećmi – swoim synem i jego córką. 

Jak twierdzi gazeta, życie w luksusowej przestrzeni kosztuje gwiazdę 11 tys. dolarów miesięcznie, czyli około 50 tys. zł.

Kto wie, może wkrótce gwiazda pochwali się swoim królestwem i królewiczem? Poniżej jedyne zdjęcia pary, jakie udało się zrobić paparazzi.

Alicja Bachleda-Curuś z partnerem, KAPIF
Alicja Bachleda-Curuś z partnerem, KAPIF
Alicja Bachleda-Curuś z partnerem, KAPIF
Alicja Bachleda-Curuś z partnerem, KAPIF
Alicja Bachleda-Curuś, fot. KAPIF
Alicja Bachleda-Curuś, fot. KAPIF
Alicja Bachleda-Curuś o obecności syna na Oscarach. "Mam osobisty stosunek"
Alicja Bachleda-Curuś
Syn Alicji Bachledy-Curuś zadebiutował podczas tegorocznych Oscarów u boku swojego ojca, Colina Farrella. Aktor został nominowany do nagrody za rolę w filmie "Duchy Inisherin". Aktorka skomentowała obecności 13-letniego syna na gali. Para aktorów poznała się na planie filmu "Ondine", ich miłość nie przetrwała próby czasu. Owocem ich związku jest syn Henry Tadeusz.
Czytaj dalej
Alicja Bachleda-Curuś ukończyła studia. Wykładowczyni: "jedna z moich najlepszych uczennic"
Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z najbardziej popularnych i utalentowanych polskich aktorek. 16 lat temu wyjechała do USA, gdzie udało jej się zrobić karierę. Teraz pochwaliła się kolejnym sukcesem. Ukończyła studia na prestiżowej uczelni. Alicja Bachleda-Curuś 16 lat temu wyjechała do Stanów. Tam udało jej się zrobić karierę. W USA poznała Colina Farrella, z którym połączyła ją miłość. Mimo iż para już jakiś czas temu rozstała się, zdążyli doczekać się dziecka - synka Henryka Tadeusza.Marzeniem Alicji było skończenie studiów. Teraz poinformowała, że właśnie udało jej się obronić dyplom. Aktorka skończyła historię sztuki. Alicja Bachleda-Curuś bez wątpienia należy do czołówki najzdolniejszych polskich aktorek. Co więcej, można śmiało powiedzieć, że jako jednej z nielicznych udało jej się zrobić zagraniczną karierę. Jak widać, na tym nie poprzestała.
Czytaj dalej