Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit w końcu zabrała głos ws. płci dziecka, już wszystko jasne. Do porodu coraz bliżej
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.09.2022 13:33

Dominika Gwit w końcu zabrała głos ws. płci dziecka, już wszystko jasne. Do porodu coraz bliżej

Dominika Gwit
fot.instagram.com/dominikagwit/

Dominika Gwit ochoczo w mediach społecznościowych mówi o szczegółach długo wyczekiwanej ciąży. Jej obserwatorzy mogą dowiedzieć się m.in.: jak czuje się przyszła mama oraz kiedy pozna płeć dziecka. Aktorka niedawno odpowiedziała na serię pytań internautów.

Informacja o ciąży gwiazdy "Galerianek" i "Przepisu na życie" obiegła media, a przyszła mama otrzymała setki gratulacji w tym od Ani Lewandowskiej. Każdy tydzień przybliża aktorkę do radosnego rozwiązania, a kulisami tych oczekiwań dzieli się w mediach społecznościowych.

Dominika Gwit wypowiedziała się na temat płci dziecka

Radosne oczekiwanie na pociechę może wydawać się, jakby nie miało końca. Aktorka często komunikuje się w mediach społecznościowych, zdradzając internautom swoje samopoczucie. Obserwatorzy w każdym poście doszukują się wskazówek odnośnie imienia oraz płci pierwszego dziecka aktorki.

Okazuje się jednak, że nawet Dominika Gwit nie zna odpowiedzi na to pytanie. Rodzice maleństwa nie poznali jeszcze płci ich pociechy. Aktorka wyznała, że oczekiwanie jest bardzo męczące.

Niedługo już rodzice się dowiedzą czy jestem dziewczynką, czy chłopcem. Bo przecież ile można czekać!?!? — pisała Dominika Gwit.

Aktorka z radością obserwuje zmiany zachodzące w jej ciele. Podczas jednego z dni wolnych postanowiła odpowiedzieć na pytania nurtujące internautów.

Jesteśmy już w połowie drugiego trymestru i widać jak się ktoś rozpycha. Kształt brzuszka zmienia się zupełnie, choć może nie wszyscy to widzą — pisała.

Dominika Gwit pozostaje w kontakcie z obserwatorami

Aktorka ceni sobie grupę internautów, która szczegółowo śledzi jej poczynania w mediach społecznościowych. Niedawno dała im możliwość zadania pytań, które odnosiły się przede wszystkim do ciąży. Pierwsze dziecko gwiazdy jest tematem numer jeden w jej obecnym życiu.

Dominika Gwit zdradziła, że powoli rozpoczyna przygotowania do przywitania maluszka na świecie. Dekoracje do pokoju oraz wyprawka to dopiero początek. Na razie aktorka pozostaje pod stałą opieką specjalistów.

Tak, biorę leki, jestem pod stałą opieką lekarzy, wszystko jest idealnie. Bardzo o to dbam, pilnuje i badam się — mówiła podczas jednej z relacji.

Dominika Gwit i Wojciech Danuszewski
Dominika Gwit i Wojciech Danuszewski, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Na czym zarabia mąż Karoliny Pisarek, milioner Roger Salla? Modelka ucina: "Nieważne"

  2. Małgorzata Rozenek nie tylko w "DDTVN". Zobaczymy ją w kultowym programie stacji

  3. Jelonek i Danilczuk dosadnie o słowach Jacka Kurskiego nt. par jednopłciowych w telewizji

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].