Dominika Tajner Żródło: eastnews & TRICOLORS

Rodzina Dominiki Tajner właśnie się powiększyła. "Mam cudowną sunię ze schroniska"

2 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Rodzina Dominiki Tajner powiększyła się o kolejnego członka. Celebrytka postanowiła przygarnąć pod swój dach szczeniaczka. Tajner nie kryje, że dogadanie się z synem w kwestii imienia dla pieska nie należało do najłatwiejszych. To nie jedyna zmiana w życiu osobistym, jaką może pochwalić się Dominika Tajner - w mediach pojawiły się pierwsze informacje dotyczące jej nowego partnera.

  • Rodzina Dominiki Tajner powiększyła się
  • Celebrytka zaadoptowała pieska
  • Duże zmiany zaszły także w jej życiu uczuciowym

Dominika Tajner zasłynęła w mediach jako czwarta małżonka Michała Wiśniewskiego. Choć z muzykiem łączy ją zaledwie wspólna przeszłość, raz zyskana rozpoznawalność pozostała z Tajner do dziś. Ostatnio w rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post celebrytka pochwaliła się dobrą wiadomością.

Dominika Tajner przygarnęła psiaka. “Trafiła do mnie przypadkowo”

Od niedawna Dominika Tajner może pochwalić się dobrą nowiną o powiększeniu rodziny. Swoje miejsce w domu celebrytki odnalazł mały psiak. Tajner doskonale pamięta, że dzień, w którym przygarnęła zwierzę pod swe skrzydła, był śnieżny.

- Moja rodzina zdecydowanie się powiększyła. Mam cudowną sunię ze schroniska. Jest szczeniaczkiem. Trafiła do mnie przypadkowo. Zabrałam ją w taki straszny dzień, padał wtedy śnieg - wspomina Dominika Tajner.

Od samego początku w akcję była zamieszana Karolina Pilarczyk - to właśnie ona zgłosiła do Dominiki Tajner brak miejsca do życia dla psiaka. Tajner i jej syn natychmiast pokochali małą, czarną kruszynę, która znalazła się w ich domu. Od tamtej pory nie było już odwrotu, piesek po prostu musiał z nimi zostać.

Karol Strasburger jest załamany. Żyje z oburzająco niskiej emeryturyKarol Strasburger jest załamany. Żyje z oburzająco niskiej emeryturyCzytaj dalej

- Karolina Pilarczyk do mnie zadzwoniła, mówi: „Domi, mam szczeniaczka, co teraz?”. Ja mam swoje psy. Mówię: „Dawaj, przywieź ją do mnie”. Jak ją zobaczyłam ja i mój syn to była miłość od pierwszego wejrzenia. Tak też powiększyłam rodzinę o szczeniaczka - przyznała Dominika Tajner.

Do rozstrzygnięcia pozostała jednak kwestia imienia. Dominika Tajner nie kryje, że nie mogli wypracować z synem porozumienia na tym polu. Imię suczki zmieniało się trzykrotnie. Ostatecznie przeurocza psinka została “Nelą”. Zdjęcia psiaka można zobaczyć, oglądając wywiad Dominiki Tajner z Jastrząb Post opublikowany w serwisie Youtube (dostępny tuż pod artykułem).

Adopcja szczeniaka to nie jedyna istotna zmiana, jaka zaszła w życiu Dominiki Tajner

Wszystko wskazuje na to, że nie tylko suczka Nela i syn Dominiki Tajner mogą liczyć na duże uczucie z jej strony. Pod koniec lutego do mediów trafiły bowiem informacje na temat nowego partnera celebrytki. Choć nadal wiadomo o nim stosunkowo niewiele, rąbka tajemnicy uchyliła sama Dominika Tajner.

Wyznała, że jej wybrankiem jest mężczyzna, który nie mieszka w Polsce. Obecnie osiedlił się na Cyprze, co znacznie utrudnia partnerom kontakty. Dominika Tajner zamierza odwiedzić ukochanego przy pierwszej możliwej okazji, co podyktuje zapewne rozwój pandemii COVID-19.

-(...) jest troszkę ode mnie starszy. Bardzo jest dla mnie dobry (...). Teraz widujemy się głównie na kamerce (...)- przekazywała Dominika Tajner.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Fakt

Następny artykuł