Julia Wieniawa pokazała mamę Żródło: instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa pokazała mamę. Wyglądają jak siostry. "Najsilniejsza babka, jaką znam"

2 Marzec 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z mamą. Kobieta, która jednocześnie jest najlepszą przyjaciółką, menadżerką i opiekunką 22-latki, świętuje swoje urodziny. Internauci nie mogą wyjść z podziwu, jak bardzo są do siebie podobne.

  • Mama, przyjaciółka i menadżerka w jednym
  • Julia Wieniawa świętuje urodziny mamy
  • Fani patrzą na zdjęcia i nie dowierzają, Julia i jej mama wyglądają jak siostry

Chociaż Julia Wieniawa w grudniu tego roku skończy dopiero 23 lata, może pochwalić się już m.in. głównymi i pobocznymi rolami w filmach oraz serialach, udziałem w telewizyjnych show czy własną marką kosmetyczną oraz odzieżową. Za każdym z przedsięwzięć aktorki idą też ogromne zarobki, dzięki którym na początku tego roku Julia mogła wprowadzić się do swojego świeżo zakupionego luksusowego mieszkanka, które zresztą nie było jej pierwszym nabytkiem z zakresu nieruchomości.

Za wszystkim stoi mama aktorki

Niewielu wciąż wie, że za wszystkimi sukcesami Julii stoi jej mama, Marta Wieniawa-Narkiewicz, która od samego początku pełni rolę jej menadżerki. W 2019 roku na łamach Gali aktorka ciepło wypowiedziała się na temat mamy, podkreślając, że zawsze może na nią liczyć.

Role menadżerki i mamy się przeplatają. Czasem dzwonię w kwestii zawodowej, a nagle głos mi się łamie i płaczę, bo muszę z mamą natychmiast omówić moje sercowe rozterki. Wtedy ona z menadżerki zamienia się w mamę, a ja z dorosłej Julii w nastolatkę - mówiła dla Gali.

TVP pracuje nad filmem o Annie Przybylskiej. Kurski zdradził szczegółyTVP pracuje nad filmem o Annie Przybylskiej. Kurski zdradził szczegółyCzytaj dalej

Mimo tak wielu ważnych ról, jakie kobieta pełni w życiu córki, Julia nieczęsto pokazuje mamę w mediach społecznościowych czy wypowiada się na jej temat. Tym razem młodziutka aktorka zrobiła wyjątek, a miała ku temu bardzo ważny powód.

Julia Wieniawa pokazała mamę

Z okazji urodzin mamy, 22-latka opublikowała na swoim Instagramie kilka wspólnych zdjęć, prezentując rodzicielkę w naturalnej wersji. Gdyby tego było mało, kobieta wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej kolekcję odzieży sportowej, którą stworzyła Julia. Młoda aktorka pokazała kulisy sesji i złożyła życzenia mamie.

Najsilniejsza babka, jaką znam. Dziękuję mamo, że jesteś przy mnie podczas każdej ważnej chwili w moim życiu - napisała na InstaStory.

Moja najlepsza przyjaciółka ma dziś urodziny. Wiecie, co robić. Mamo, kocham Cię!- podpisała pod zdjęciami z mamą opublikowanymi na profilu.

Internauci nie mogą wyjść z podziwu, jak ogromne podobieństwo łączy Julię z mamą. Co więcej, wyglądają raczej jak siostry, a nie matka z córką.

Wow mama jak siostra - zauwazyła fanka.

Ale śliczna kobieta. Czyli uroda masz po mamusi - dodała kolejna.

Jak siostry, sto lat - czytamy.

Obrazy Świat gwiazd

Obrazy Świat gwiazd

instagram.com/juliawieniawa

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Gala

Następny artykuł