Dorota Wellman Żródło: eastnews & MAREK KUDELSKI

W DDTVN wyprawili Dorocie Wellman huczne urodziny. Dziennikarka skończyła 60 lat

2 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

2 marca to dla Doroty Wellman data wyjątkowa - właśnie tego dnia prezenterka świętuje swoje urodziny. W tym roku huczny urodzinowy poranek zapewniła jej ekipa telewizji śniadaniowej. Znane postacie polskiego show-biznesu pospieszyły z życzeniami: Jolanta Kwaśniewska pokusiła się o wiersz, a Krzysztof Zalewski o wykonanie utworu jednego z najbardziej kultowych zespołów na świecie.

  • Dorota Wellman świętuje dziś okrągłe urodziny
  • Ekipa “DDTVN” przygotowała dla dziennikarki wyjątkowy prezent
  • Prezenterka wyraziła się jasno: upływający czas nie figuruje na liście jej zmartwień

Dorota Wellman to jedna z najsłynniejszych polskich dziennikarek. Swego czasu z jej postacią mieli okazję zaznajomić się słuchacze Radia Eski czy TOK FM oraz widzowie telewizji Polsat i TVP. W 2007 roku prezenterka podjęła współpracę z Grupą TVN, gdzie pracuje do dziś. Koledzy i koleżanki ze stacji w tym roku postanowili zgotować jej niemałą urodzinową niespodziankę. Wszystkiemu mogli przyglądać się widzowie “Dzień Dobry TVN”.

Dorota Wellman świętuje okrągłe urodziny. Ekipa “DDTVN” nie zapomniała o rocznicy

Specyfika zawodu prezentera sprawiła, że Dorota Wellman spędzała tegoroczny urodzinowy poranek w pracy. W duecie z Marcinem Prokopem dziennikarka od lat prowadzi dobrze znany telewidzom TVN format “Dzień Dobry TVN”. 2 marca Dorota Wellman mogła liczyć na niezwykle ciepłe urodzinowe akcenty od współpracowników - skończyła dziś okrągłe 60 lat.

Ekipa “Dzień Dobry TVN” przygotowała dla Doroty Wellman urodzinową niespodziankę. Prezenterka zapoznała się z materiałem video, w którym wystąpiło kilka znanych osobistości polskiego show-biznesu, w tym Grażyna Wolszczak, Jurek Owsiak czy Jolanta Kwaśniewska. Posypały się życzenia wszystkiego najlepszego - niektórzy postanowili przygotować dla Doroty Wellman coś wyjątkowego.

Podczas gdy Krzysztof Zalewski wyśpiewał dla prowadzącej telewizję śniadaniową dziennikarki utwór “Birthday” kultowego zespołu “The Beatles”, Jolanta Kwaśniewska ułożyła dla Doroty Wellman krótki wiersz. Prezenterka nie kryła wzruszenia.

TVP pracuje nad filmem o Annie Przybylskiej. Kurski zdradził szczegółyTVP pracuje nad filmem o Annie Przybylskiej. Kurski zdradził szczegółyCzytaj dalej

- W mieście w Warszawie mieszkała dziewczyna, miała psa, męża i kota oraz na imię Dorota. Miała także Prokopa, co wyrósł na kawał chłopa. Kochała ją Polska cała, bo przecież nie zakała. Była kochana, miła i szczodra i czyniła wiele dobra. Doroto, w 60. urodziny dużo zdrowia życzymy, szczęścia i pomyślności i już się wpraszamy w gości - recytowała była “pierwsza dama”.

Dziennikarka wyraźnie zakomunikowała, jakie ma podejście do upływającego czasu

Dorocie Wellman nie pozostało nic innego, jak podziękować za życzenia i wspólne świętowanie jej urodzin. Ich okrągła rocznica okazała się doskonałą okazją do tego, by powiedzieć parę słów na temat upływającego nieubłaganie czasu.

Dziennikarka zaprezentowała bardzo luzackie podejście do mijających lat. Jak stwierdziła - zupełnie nie przejmuje się widokiem zestawienia dwóch cyfr na urodzinowych kartkach, jakie dziś mogą wręczać jej bliscy.

- Jestem wzruszona bardzo. Mam 60 lat, ale mam to w d... centralnie - wyznała Dorota Wellman.

Przy okazji podziękowań za wyjątkowy urodzinowy akcent dziennikarka powiedziała również parę słów na temat Marcina Prokopa, z którym współpracowała niegdyś jeszcze w TVP. Przyznała, że łączy ich wyjątkowa relacja.

- Dziękuję bardzo, w tym filmie pojawili się wszyscy ludzie, których kocham bardzo. Tu jest Marcin, którego kocham i traktuje go trochę jak syna, a trochę jak brata młodszego - powiedziała prowadząca “Dzień Dobry TVN”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, SuperExpress

Następny artykuł