Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Donieśli, że Dowbor trafił na dywanik za złe traktowanie Romanowskiej. Afera w Polsacie!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.12.2023 17:52

Donieśli, że Dowbor trafił na dywanik za złe traktowanie Romanowskiej. Afera w Polsacie!

Maciej Dowbor / Elżbieta Romanowska
Ela Romanowska i Maciej Dowbor w Polsacie, fot. AKPA

Maciej Dowbor znalazł się w Polsacie w trudnej sytuacji. Jego mama Katarzyna Dowbor została zwolniona w atmosferze skandalu, a na jej miejsce zatrudniono Elżbietę Romanowską. Wygląda na to, że mimo upływu czasu relacje tej dwójki nie są najlepsze… Wszystko ujawniono właśnie teraz, mamy zdjęcia.

Maciej Dowbor na Polsacie po zwolnieniu Katarzyny Dowbor

Decyzja Edwarda Miszczaka, by zwolnić Katarzynę Dowbor z programu „Nasz nowy dom”, wciąż uważana jest za kontrowersyjną. Widzowie wciąż nie pogodzili się ze zmianą prowadzącej. Być może to jest przyczyną spadku oglądalności formatu: 21. sezon miał średnio 874 tysiące widzów, podczas gdy 19. oglądało 1,12 miliona osób.

Wygląda na to, że nie tylko fani „Naszego nowego domu” mieli problem z oswojeniem się z nową rzeczywistością. W wyjątkowo niełatwej sytuacji znalazł się Maciej Dowbor, syn Katarzyny. Widać to było już podczas jesiennej ramówki Polsatu, kiedy dziennikarz stroił miny podczas przedstawiania następczyni jego mamy. Sama Katarzyna dolewała oliwy do ognia, wielokrotnie odnosząc się krytycznie do Romanowskiej.

Mamy już grudzień, ale nowe zdjęcia i relacje osób związanych ze stacją nie pozostawiają złudzeń: relacje Macieja i Elżbiety są więcej niż skomplikowane. Dowbor podobno trafił nawet na dywanik, poniżej szczegóły.

Katarzyna i Maciej Dowbor
Katarzyna Dowbor z synem Maciejem, fot. KAPiF
Rewolucja w "Nasz nowy dom" po drastycznym spadku wyników oglądalności. Co z Romanowską? "Zabolało mnie to". Dramat Katarzyny Dowbor po zwolnieniu z "Nasz Nowy Dom"

Jakie relacje mają Maciej Dowbor i Elżbieta Romanowska?

Pod koniec listopada Polsat nagrywał teledysk do swojej świątecznej piosenki „Święta marzeń jak co rok”. Scenografia do nagrania była iście bożonarodzeniowa i urokliwa, ale pomiędzy zdjęciami czuło się pewne napięcie. Dowbor i Romanowska siedzieli co prawda przy różnych stolikach, ale całkiem blisko siebie. 

Zdjęcia z wydarzenia pokazują, że pracowicie omijali się wzrokiem, choć Elżbieta wielokrotnie spoglądała niezbyt przyjaźnie w stronę kolegi z planu. Kadry te znajdziecie na końcu artykułu. Poza planem Romanowska podobno bardzo życzliwie rozmawiała z Maćkiem Rockiem, ale z Dowborem nie zamieniła ani słowa. Portal ShowNews donosi, że dziennikarz nie jest najsympatyczniejszym ze współpracowników:

Dowbor kpi z każdego, bo on uważa, że jest najlepszym prowadzącym i dziennikarzem i że najlepiej prowadzi social media. Zachowuje się jak rozpieszczony dzieciak. Źle się z nim pracuje, bo jest takim marudą na planach. Mały chłopczyk, któremu nic się nie podoba. Jak mu wywalili mamę z Polsatu, to kpi sobie z Romanowskiej na lewo i prawo. Ona jest teraz na jego celowniku – donosi źródło serwisu.

Sytuacja podobno stała się na tyle poważna, że Dowbor został upomniany przez swoich pracodawców. Co wiadomo na ten temat?

Ela Romanowska i Maciek Dowbor na zdjęciach: co za miny

O minach, jakimi Maciek przywitał na poprzedniej konferencji ramówkowej nową koleżankę, pisali wszyscy. To nie spodobało się szefostwu, a informacja ta została prowadzącemu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jasno przekazana. Maciek jest profesjonalistą, więc nie pozwoli sobie już raczej na takie "wyjście poza scenariusz" – przekazał informator portalu ShowNews.

Źródło serwisu przekonuje, że w ciągu ostatnich miesięcy relacje tej dwójki znacznie się poprawiły. Podobno atmosfera między Maćkiem i Elą jest już „zupełnie normalna i miła”. Patrząc jednak na zdjęcia z ostatniego wydarzenia, można mieć co do tego pewne wątpliwości.

Maciej Dowbor/Elżbieta Romanowska
Ela Romanowska na nagraniu piosenki świątecznej Polsatu, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Maciej Dowbor, Elżbieta Romanowska
Ela Romanowska i Maciej Dowbor na nagraniu piosenki świątecznej Polsatu, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Elżbieta Romanowska
Ela Romanowska na jesiennej ramówce Polsatu, fot. KAPiF

Źródło: ShowNews