Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ela Romanowska odpowiada Katarzynie Dowbor. "Powiem wprost". W końcu przerwała milczenie
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 01.10.2023 23:07

Ela Romanowska odpowiada Katarzynie Dowbor. "Powiem wprost". W końcu przerwała milczenie

Ela Romanowska
Ela Romanowska i Kasia Dowbor fot. KAPiF.jpg

Elżbieta Romanowska jest obecnie gospodynią programu “Nasz Nowy Dom”. Aktorka zastąpiła po dekadzie Katarzynę Dowbor. Spotkała się lawiną krytyki. Teraz oficjalnie zareagowała. Co mówi o tym, że przejęła posadę wielkiej gwiazdy?

Elżbieta Romanowska w "Nasz Nowy Dom"

Elżbieta Romanowska to gwiazda, która jest doskonale znana fanom. Największą popularność zdecydowanie przyniósł aktorce kultowy serial “Ranczo”. Widzowie Polsatu doskonale znali ją natomiast z “Pierwszej miłości”.

Kilka miesięcy temu ogłoszono, że gwiazda doczekała się nowej posady. W remontowym formacie “Nasz Nowy Dom” została prowadzącą, zastępując na tym miejscu Katarzynę Dowbor.

Kasia Dowbor wraca do Polsatu ratować "Nasz nowy dom"? Odpowiedź mogła być tylko jedna

Elżbieta Romanowska w ogniu krytyki po debiucie

W jesiennej ramówce stacji Elżbieta Romanowska po raz pierwszy zadebiutowała w roli prowadzącej. Wiadomo było, że przejęcie posady po uwielbianej Katarzynie Dowbor nie będzie łatwe, ale widzowie mocno dali odczuć swoje niezadowolenie, gdy na ekranach telewizorów można było zobaczyć nowe odcinki programu.

Chociaż w sieci pojawiło się kilka pochlebnych komentarzy, to znacznie częściej jednak fani programu wspominali o tym, że brakuje im Kasi Dowbor, która od dekady była dosłownie sercem tego programu. Prasa pytała ją nawet, czy po spadku oglądalności i ogólnym niezadowoleniu widzów wróci do Polsatu, by ratować uwielbiany program.

Katarzyna Dowbor fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor fot. KAPiF

Teraz sama Ela Romanowska skomentowała falę krytyki i całe zamieszanie z objęciem posady po zwolnionej z Polsatu Katarzynie Dowbor. 

Elżbieta Romanowska o przejęciu posady po Kasi Dowbor

Ela Romanowska do tej pory nie udzielała zbyt wielu komentarzy dotyczących nowej posady, a już na pewno nie mówiła o Kasi Dowbor. w jednym z ostatnich wywiadów w końcu odniosła się do roszady w remontowym hicie Polsatu. Przyznała, że od początku zdawała sobie sprawę z tego, że nie będzie łatwo. 

Absolutnie nie używałabym słowa zastąpić, bo wszyscy o tym wiemy - pani Katarzyna od wielu lat prowadziła ten program i nie ma co tu dyskutować. Jest ikoną, do tej pory była twarzą tego programu i absolutnie to jest rzecz oczywista. Myślę, że to jest też tak, że wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę, że to nie będzie łatwe dla nikogo. Na pewno nie było to absolutnie łatwe dla pani Katarzyny, nie było to łatwe dla całej ekipy, dla produkcji, dla całego zespołu, który tworzy ten program. I nie było to łatwe dla mnie - powiedziała w rozmowie z Viva.pl.

Wygląda na to, że aktorka była przygotowana na całe zamieszanie związane z programem. Przekazała, że nie wygryzła gwiazdy z programu. 

Powiem wprost. Nie wygryzłam pani Katarzyny Dowbor. Dostałam propozycję poprowadzenia wyjątkowego programu, propozycję obarczoną sporym ryzykiem, bo przez 10 lat widzowie nie tylko do pani Kasi się przyzwyczaili, ale ją pokochali. Postanowiłam jednak podjąć to wyzwanie – dodała.

Myślicie, że widzowie w końcu się do niej przekonają i pokochają tak samo jak Kasię Dowbor?

Ela Romanowska fot. Instagram @nasznowydom
Ela Romanowska fot. Instagram @nasznowydom
Ela Romanowska (9).jpg
Ela Romanowska fot. KAPiF
Ela Romanowska fot.KAPiF
Ela Romanowska fot.KAPiF