Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dorota Chotecka i Radosław Pazura na zdjęciu sprzed lat. Co skłoniło aktora do ślubu?
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 06.09.2021 02:00

Dorota Chotecka i Radosław Pazura na zdjęciu sprzed lat. Co skłoniło aktora do ślubu?

Radosław Pazura
Instagram.com/dorotachotecka

Radosław Pazura jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Od ponad 30 lat związany jest z Dorotą Chotecką, która wczoraj zamieściła w sieci ich wspólne zdjęcie sprzed 32 lat. Okazuje się, że para zdecydowała się na ślub dopiero po kilkunastu latach związku. Co sprawiło, że Radosław oświadczył się ukochanej? Na jego decyzję miało wpływ tragiczne wydarzenie.

Radosław Pazura i Dorota Chotecka to jedna z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. W dodatku zakochani mogą pochwalić się bardzo długim stażem - są ze sobą od ponad 30 lat. Co ciekawe, na ślub zdecydowali się dopiero po kilkunastu latach związku.

Radosław Pazura przeżył tragedię. W wypadku samochodowym zginął jego przyjaciel

Radosław Pazura jest bardzo znanym aktorem, który cieszy się sympatią opinii publicznej. Razem ze swoją żoną Dorotą Chotecką od lat spełniają się w branży aktorskiej. Niewiele osób wie, ale Radosław kilka lat temu przeżył tragiczny wypadek, w którym zginął jego przyjaciel.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pazura uczestniczył w wypadku, w którym zginął jeden z jego bliskich przyjaciół - Waldemar Goszcz. Od tamtej pory aktor nawrócił się i zaczął oddawać świadectwo swojej wiary. Właśnie to wydarzenie sprawiło, że postanowił oświadczyć się swojej ukochanej.

Dorota Chotecka: Jak było 32 lata temu

Dorota Chotecka na swoim Instagramie pochwaliła się ostatnio zdjęciem sprzed ponad 30 lat, na którym razem z Radosławem spędza czas u teściów.

- U teściów. Wspominamy. Jak było 32 lata temu. #wspomnienia #familytime #studenckieczasy #niedziela #zrodziną #happydays - napisała aktorka.

Na zdjęciu widać, że Radosław był bardzo wpatrzony w swoją ukochaną i tak jest do dziś, co widać po aktualnych fotografiach pary. Pod postem pani Doroty pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

- Pozdrawiam! Pięknie się patrzy na Miłość ❤️ Życzę Państwu wszystkiego dobrego - napisała jedna z internautek.

My również dołączamy się do tych życzeń i przyznajemy, że jesteśmy pod wrażeniem uczucia, które łączy tę piękną parę!

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram.com, Gwiazdy.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].